Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аксесоари за Fiat и за техните собственици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аксесоари за Fiat и за техните собственици

    Здравейте отново,Имам още едно запитване към всички фиатаджии Някой знае ли магазин за аксесоари за Фиат и на Фиат, разни дребни нещица като за подаръци - запалки, ключодържатели и разни такива дрънкулки Благодаря предварително Хубав ден на всички от мен
    RIP Притежателка на горда Panda RIP
    Bravo 1.2 16V

    #2
    Страхотни са тези нещица! Благодаря!Ще си взема нещо за мен по-нататък Въпросът е, че ми трябва днес някой магазин, че искам да купя на приятел нещо фиатаджийско, ама ми трябва за вечерта Сещам се в последния момент знам, ама....
    RIP Притежателка на горда Panda RIP
    Bravo 1.2 16V

    Коментар


      #3
      Благодаря много!Тръгвам
      RIP Притежателка на горда Panda RIP
      Bravo 1.2 16V

      Коментар


        #4
        jujumunguru написа:
        Благодаря много!Тръгвам
        не във всички Лук Ойл има обаче
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Аз се замотах и все още съм вкъщи, ама тръгвам след малко А в кои Лукой-ли го има?
          RIP Притежателка на горда Panda RIP
          Bravo 1.2 16V

          Коментар


            #6
            jujumunguru написа:
            Аз се замотах и все още съм вкъщи, ама тръгвам след малко А в кои Лукой-ли го има?
            бях купувал от този до София ЛендВ Младост примерно нямашеможе би има не тези, които са съсобственст с Петролтози на София Ленд е от тях
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              В магазина на Стамболийски и Одрин също има аксесоарчета!
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                fiat_love написа:
                jujumunguru написа:
                Страхотни са тези нещица! Благодаря!Ще си взема нещо за мен по-нататък Въпросът е, че ми трябва днес някой магазин, че искам да купя на приятел нещо фиатаджийско, ама ми трябва за вечерта Сещам се в последния момент знам, ама....
                Тичай до Лукойл. Има комплект ключодържател с емблема и 4 хромирани капачки за винтили също с емблема. Цената е около 8-9лв.
                Моля като идвам до София да ми опътиш до там ... Ако нямам възможност да мина от там а направо продължим за Благоевград - Дано успеем да уредим нещо по пощата или да ги занесете в Стантек ... Ще черпя ... Отдавна търся такива капачки ... А ако някой в Бургас знае просто няма да има равен ...

                Коментар


                  #9
                  В който и магазин за авточасти в Бургас да съм влизал и питам за емблеми, рекламни материали и т.н. за ФИАТ навсякъде отговорът е НЯМАМЕ
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    В който и магазин за авточасти в Бургас да съм влизал и питам за емблеми, рекламни материали и т.н. за ФИАТ навсякъде отговорът е НЯМАМЕ
                    Малко офф... Това е добра възможнст за бизнес в региона колега :D
                    Fiat Stilo 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      Днес ходих в Лукойл до Метро имаше ги тея ключодържатели само на Фиат нямаше, всякакви други марки имаше включително KIA ;(Явно са свършили. Ключодържател + 4 броя капачки за винтилите...
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        spark написа:
                        Днес ходих в Лукойл до Метро имаше ги тея ключодържатели само на Фиат нямаше, всякакви други марки имаше включително KIA ;(Явно са свършили. Ключодържател + 4 броя капачки за винтилите...
                        Много са яки капачките за винтилите
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар

                        Working...
                        X