Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Общополитическа... и общоикономическа...част3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fifo td 100 написа: Преглед на мнението
    Тези ями с този народ (да не се гледа от какъв цвят са и религия) Никога няма да бъдат забравени от нокой. Никаква цел не може да оправдае тези ями. Както холокоста или Катин.
    Сърбите си искаха мини империята ама в края на 20 век империя не може да съществува.
    Можели е с референдум (демекрстичен не като този в Крим с къртечари) Да се пита искате ли това тяло голямо Югославия да се запази и така. Но по скоро папата ще сложи чалма или Хитлер равин на Берлин (посмъртно) отколкото не сърбите да гласуват за оставането.
    Те извадиха танковете и армията и си намериха това което искаха война бойни действия и др. Но със НАТО
    Както Хитлер преди години.
    кЪртечари що ще рече? С къртачи ли са разполагали?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      кЪртечари що ще рече? С къртачи ли са разполагали?
      Даскале от телефона съм го писал в кенефа да не ме хванат шефовете...
      Аман от тази даскалщина даскал до даскал всичките даскали, а темите боксуват проблемите си седят а темите набъбват за в нужника накрая...

      Коментар


        Ами, приятелю, да учиш някого, който не знае какво да прави с колата си, а ти знаеш, то си е даскалство. Ама като чуеш няколко пъти "Аман от даскали" и се уморяваш някак си. Не ти се ще вече да си даскал. И темите буксуват. Държавата и тя така.
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар


          slonikon написа: Преглед на мнението
          Ами, приятелю, да учиш някого, който не знае какво да прави с колата си, а ти знаеш, то си е даскалство. Ама като чуеш няколко пъти "Аман от даскали" и се уморяваш някак си. Не ти се ще вече да си даскал. И темите буксуват. Държавата и тя така.
          Тука става дума за заяждане буквално за една буква...
          Има и друго това много прилича на русофилско комунистическо заяждане. Те така като няма какво да кажат и джафкат. Те така са си свикнали от сибирските гори едни време.

          Коментар


            Salvador написа: Преглед на мнението
            Трудно е да се разберат мотивите на хората в дадена система, особено ако човек не е преживял и половината от това, което са преживели там. За голяма част от сърбите ген. Младич ще си остане национален герой, без значение какво са казали в Хага.
            Надали щях да го нарека този герой ако бях руснак.
            Същото е ставало и там.
            +18
            https://m.facebook.com/groups/141933...81244975225600
            И тука е Русия не СССР. Човешкия матерял е с такова качество там. И преди и сега и в бъдеще така ще си остане.
            Последна редакция от fifo td 100; 07.01.2018, 08:02.

            Коментар


              Опитът ме е научил, че умните и интелигентни хора, с който съм общувал, ВИНАГИ пишат грамотно.
              Колкото до казуса с Р М, всяко събитие и история имат много гледни точки.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                Опитът ме е научил, че умните и интелигентни хора, с който съм общувал, ВИНАГИ пишат грамотно.
                Колкото до казуса с Р М, всяко събитие и история имат много гледни точки.
                Не си чак толкова умен и възпитан за колкото се имаш.
                Ако беше нямаше да правиш специално пост за забележка... Даже е просташко... Те така обичат да се заяждат..
                Да има две гледни точки пред дулото и зад дулото.
                Както се вижда и в клипа. Там простака е с автомата.
                Сега се присерих, че сме се цитирали и преди и там беше едно ъъъ задно колело...
                Последна редакция от fifo td 100; 07.01.2018, 11:27.

                Коментар


                  Никога не знаеш от коя страна може да попаднеш. И страните на са само две...
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    Никога не знаеш от коя страна може да попаднеш. И страните на са само две...
                    Да има и трета страната на камерата...
                    Но ако е няма са само 2 пред калашника и зад калшника... Тоя от зад излиза прав ...
                    Всяко нещо има поне 2 гледни точки...
                    Непредвидени обстоятелства раждат нови гледни точки.
                    Там горе не е предвидено че тоя запис ще види "шикор екран" така да се каже. Те и за това в Русия нямат Кино за какво им е при тези кадри. Рамбо и ядосаните дръпнати са като ну пагади пред този клип.
                    Кое е по страшно от руския танк??? Питат радио Ереван. Ами пияният му екипаж!

                    Коментар


                      кЪртечари що ще рече? С къртачи ли са разполагали?
                      Ще рече че ме си чел правилата.
                      . 1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.
                      1.3. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно би могъл да се свърже с някой от Модераторите. Потребители, които се правят на модератори ще бъдат предупреждавани. Това се налага от факта, че другите потребители се дразнят от въпросните "модератори в сянка".

                      Коментар


                        Има един стар адвокатски виц, който май бил по истински случай.
                        Дело за обида, ответникът напсувал ищеца на майка. Печеният адвокат постигнал оправдателна присъда. Човекът рекъл - Мога ли да ти е*а майката? Попитал дали може, не е напсувал. Достатъчно е било да му се отговори да, или не...

                        А колкото до гледните точки. Те са на този зад, този пред автомата, на този с камерата, на политиците, които стоят за тях, на политиците, които стоят зад тези политици.

                        Ако присъстваш на някое интересно събитие и после четеш, или гледаш репортаж, ще се замислиш сериозно дали си бил там.
                        Последна редакция от muns61; 07.01.2018, 18:39.
                        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                        Коментар


                          Има един стар адвокатски виц, който май бил по истински случай.
                          Дело за обида, ответникът напсувал ищеца на майка. Печеният адвокат постигнал оправдателна присъда. Човекът рекъл - Мога ли да ти е*а майката? Попитал дали може, не е напсувал. Достатъчно е било да му се отговори да, или не...

                          А колкото до гледните точки. Те са на този зад, този пред автомата, на този с камерата, на политиците, които стоят за тях, на политиците, които стоят зад тези политици.

                          Ако присъстваш на някое интересно събитие и после четеш, или гледаш репортаж, ще се замислиш сериозно дали си бил там.
                          Бил съм споко. И не сън се чудил дали съм бил защото се видях на телевизора после.

                          Коментар


                            fifo td 100 написа: Преглед на мнението
                            Тука става дума за заяждане буквално за една буква...
                            Има и друго това много прилича на русофилско комунистическо заяждане. Те така като няма какво да кажат и джафкат. Те така са си свикнали от сибирските гори едни време.
                            Демек:
                            "грамотност=русофилски комунизъм"?
                            Може и да си прав, знам ли аз вече...
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар


                              slonikon написа: Преглед на мнението
                              Демек:
                              "грамотност=русофилски комунизъм"?
                              Може и да си прав, знам ли аз вече...
                              русофилско комунистическо
                              Двете много си приличат ама не са...
                              Единия е комунист и разпада на ссср за него е най-голямата грешка за човечеството...
                              Другия пак се еректира от едно времена мощ на ссср, но предпочита да целува пръстена на Путин и сегашната РФ... Но големия русофил, той мрази запад и иска да види ядрена атакана него, ама пазарува в долари и евро... Обича американски дънки западни коли японски техники. Пие уиски от UK USA.... Бачка в пропадналия запад... Ама си е верен на Москва.
                              И двете реплики на човек си приличат, че са екстремно груби невъзпитани и предпочита да псуват ако някой им заговори против русия или ссср да заплашват.
                              Последна редакция от fifo td 100; 09.01.2018, 18:51.

                              Коментар


                                Все си мислех, че по-голям олигофрен от Нашия няма как да изберат, а ето че Тръмп е президент.
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X