Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко помощ за застраховка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко помощ за застраховка

    Здравейте,искам да ви попитам за мнения за застрохователни компании. Досега бях с едномесечна гражданска застраховка, която е на път да изтече, а искам да си направя каско. Разбрах, че е хубаво гражданската и каското да са в една компания, затова много ще съм ви благодарна ако споделите мнения П.С. Честито на всички именници, да си ви живи и здрави имената!
    RIP Притежателка на горда Panda RIP
    Bravo 1.2 16V

    #2
    Не че е хубаво, ами застрахователните компаний даваха по 10% отстъпка за каското ако и гражданската е при тях. За тази година май няма нищо такова. Единственото нещо което дочух е за ЛевИнс които дават 30 л. гориво в бензиностанцийте на ПЕТРОЛ. Другото нещо което чух е за тази евтината застраховка на Алианц. 65 лв. Това което чух за нея е, че тя е пълна шмекерия. Плащаш и получаваш гражданска само за пред КАТ. Ако недай си боже удариш някой трябва да поемеш щетите от собствения си джоб.

    Коментар


      #3
      Re: Малко помощ за застраховка

      jujumunguru написа:
      Здравейте,искам да ви попитам за мнения за застрохователни компании. Досега бях с едномесечна гражданска застраховка, която е на път да изтече, а искам да си направя каско. Разбрах, че е хубаво гражданската и каското да са в една компания, затова много ще съм ви благодарна ако споделите мнения П.С. Честито на всички именници, да си ви живи и здрави имената!
      Горещо препоръчвам на всички ЗД "ВИТОША".Да чукна на дърво досега всичко ми платиха без проблеми - пукна ми се предното стъкло - 170 лв., пукна ми се халогена - 70 лв., надраха ми колата на 6 различни елемента от колата - 920 лв за боя.Мисля, че си струва, а?Тази седмица пак си направих каско при тях - 420 лв + 20 лв за местата в колата. Колата е застахована за 6000 лв.П.С. Не съм агент или приятел на "ВИТОША"

      Коментар


        #4
        Аз чух, че и в ЛевИнс гражданската е нещо само като за пред КАТ и при нея ако недай си боже стане нещо - поемаш всичко. Макар, че аз миналата година бях при тях и се възползвах от безплатния бензин, но пък не съм стигала до техните услуги.
        RIP Притежателка на горда Panda RIP
        Bravo 1.2 16V

        Коментар


          #5
          Re: Малко помощ за застраховка

          jujumunguru написа:
          Здравейте,искам да ви попитам за мнения за застрохователни компании. Досега бях с едномесечна гражданска застраховка, която е на път да изтече, а искам да си направя каско. Разбрах, че е хубаво гражданската и каското да са в една компания, затова много ще съм ви благодарна ако споделите мнения П.С. Честито на всички именници, да си ви живи и здрави имената!
          Армеецоколо 100 лева е в моментаправят 10 % отстъпка за Каско след това
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            получавал ли си нещо от Армеец при щета??? дано не ти се налага!!!за справка само - собственици на Армеец и ЦКБ са варненската групировка ТИМ....не че аз не си направих гражданската в лев инс / които също са бивши мутри / , ама там беше най-тънко - с тези 30 лв. гориво на петрол.... и ти ги дават тези 30 лв., не е само рекламен трик!!! но трябва да платиш гражданската за цяла година...та за пунтото гражданската ми излезе чисто 59 лв. от 03.09.2006 до 02.09.2007 г. ....
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              donnna написа:
              получавал ли си нещо от Армеец при щета??? дано не ти се налага!!!за справка само - собственици на Армеец и ЦКБ са варненската групировка ТИМ....не че аз не си направих гражданската в лев инс / които също са бивши мутри / , ама там беше най-тънко - с тези 30 лв. гориво на петрол.... и ти ги дават тези 30 лв., не е само рекламен трик!!! но трябва да платиш гражданската за цяла година...та за пунтото гражданската ми излезе чисто 59 лв. от 03.09.2006 до 02.09.2007 г. ....
              знам кои са собственицителично не съм получавално баща ми е получавал, както и още доста хораи са доволнимного ясно че има и недоволнипри всеки застраховател е така
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Аз лично препоръчвам ОРЕЛ-Г или вече с новото име ДЖЕНЕРАЛИ - от години всичко мое, а и на фирманта, в която работя е там и не сме имали никакви проблеми. Ако гражданската и каското са там - отстъпката по каското е 25%!!!! А това са много пари..... Плащат добре и без правене на проблеми за дреболии. Лошо впечатление имам от ВИТОША и БЪЛГАРСКИ ИМОТИ. За други не мога да коментирам.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Re: Малко помощ за застраховка

                  sev написа:
                  jujumunguru написа:
                  Здравейте,искам да ви попитам за мнения за застрохователни компании. Досега бях с едномесечна гражданска застраховка, която е на път да изтече, а искам да си направя каско. Разбрах, че е хубаво гражданската и каското да са в една компания, затова много ще съм ви благодарна ако споделите мнения П.С. Честито на всички именници, да си ви живи и здрави имената!
                  Армеецоколо 100 лева е в моментаправят 10 % отстъпка за Каско след това
                  Аз си направих в БулИнс и двете, 10% отстъпка и добре изплащат всичко.Аз при всички положения БулИнс си харесвам, ниски ставки за стари коли пък плащат, а сега и намаления, не е зле.Ако е само гражданска май лев инс или евро инс (за военни и медици 20% отстъпка ).Доста говорихме по тая тема, 2 теми вече имаше, но няма лошо - нали е за пестене на пари всичко....Благодаря на колегата Ilkor и жена му!
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Re: Малко помощ за застраховка

                    GTipo написа:
                    ..Благодаря на колегата Ilkor и жена му!
                    и аз и един колега се застраховахме тамсега и апртамента ще застраховам, може би и колите на още двама колеги
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Стига бе, аз там мислех да я правя

                      Коментар


                        #12
                        The_Wicker_Man написа:
                        Стига бе, аз там мислех да я правя
                        в ЛевИнс ли?за 10-на лева разлика не си заслужава рискаако има такъв все паказ чух че са се стабилизирали
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          дам в армеец е така праиш гражданската и 10% отстъпка в каското при кеш плащане на съответното ! да се има напредвид а ако направиш гражданска там ти се полага безплатен технически преглед а за дали съм получавал аз лично да леко назад 1 петък та си пукнах бронята и огънах калника та за пълно каско за кола оценена на 6200 за 436 лв ми дадоха за екпертна оценка 386лв които си ми стигнаха да си оправя глупоста
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #14
                            nasty написа:
                            дам в армеец е така праиш гражданската и 10% отстъпка в каското при кеш плащане на съответното ! да се има напредвид а ако направиш гражданска там ти се полага безплатен технически преглед
                            септември имаше преглед, но в момента нямаосвен това 10 % важат и за разроченото плащане (но там пък има 7% оскъпяване)а ако платш накуп стават 15 %
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              sev написа:
                              nasty написа:
                              дам в армеец е така праиш гражданската и 10% отстъпка в каското при кеш плащане на съответното ! да се има напредвид а ако направиш гражданска там ти се полага безплатен технически преглед
                              септември имаше преглед, но в момента нямаосвен това 10 % важат и за разроченото плащане (но там пък има 7% оскъпяване)а ако платш накуп стават 15 %
                              Да, няма да има безплатен ГТП от следващата година в Армеец.Тази година го ползвах и беше най-обстойния преглед от комунистическо време насам, който са ми правили.То не бяха валяци, луфтове, фарове, газове... В Диана ООД имаха договор. Освен това, по каско е много удобна възможноста да им платиш премията в 4 поредни месеца без каквото и да било оскъпяване.Може и през 3 месеца на 4 вноски, но с 7% оскъпяване.Също така съм доволен и от Хановър - една щета имах там и по експертна оценка взех много добри пари, и то сравнителни бързо.Нямаше разтакавене и увъртане.По въпроса обаче за каско и ГО в една компания не мисля че е добра идея!Когато за щетата е виновен собственика на застраховки в една компания, рискува на бъде ощетен в каското.Нормално, като се има предвид че застрахователя плаща на другата компания по ГО и на собственика по Каско. Тоест 2 пъти.Но пък като застраховките да при едни застраховател, отстъпки, изобщо не е много ясна сметката. Ако няма ПТП е ок.
                              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                              Коментар

                              Working...
                              X