Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мение за кола за такси?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мение за кола за такси?

    Един познат мисли да взима кола за такси. И питайки ме мен аз естествено му казвам да си вземе сещате се коя марка.Но въпроса е - дали нова Албеа или Пунто МК 2 втора употреба 2003 или 2004 година.Ясно е че новата кола па макар и сглобена в Турция е по добре, но пък пунтото ценово ще му легне по добре.Какво мислите по въпроса?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    към коя фирма иска да я пускаОК ще пускат VW кади с фабричен метан

    Коментар


      #3
      Re: Мение за кола за такси?

      zgabrovski написа:
      Един познат мисли да взима кола за такси. И питайки ме мен аз естествено му казвам да си вземе сещате се коя марка.Но въпроса е - дали нова Албеа или Пунто МК 2 втора употреба 2003 или 2004 година.Ясно е че новата кола па макар и сглобена в Турция е по добре, но пък пунтото ценово ще му легне по добре.Какво мислите по въпроса?
      Христо беше споменал за Албеа че са адски здравиМисля че това е по-добрия вариант
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        В турция половината таксита са Албеа и Палио. Аз лично бих заложил на японско или корейско.
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Re: Мение за кола за такси?

            zgabrovski написа:
            Един познат мисли да взима кола за такси. И питайки ме мен аз естествено му казвам да си вземе сещате се коя марка.Но въпроса е - дали нова Албеа или Пунто МК 2 втора употреба 2003 или 2004 година.Ясно е че новата кола па макар и сглобена в Турция е по добре, но пък пунтото ценово ще му легне по добре.Какво мислите по въпроса?
            То няма какво да се мисли - нова Албея е оптималния вариант между здравина и цена! Чувал ли си таксиджия в България да му се опре кола, ама Албеята ги изненада!

            Коментар


              #7
              Зависи с колко пари разполага.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар

              Working...
              X