Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Данъчната служба на Великобритания не е приела данъчната декларация на мъж, отговорил неправилно на един от въпросите.
    В отговор на въпроса:
    "Има ли някой на Ваша издръжка?",
    мъжът е отговорил:
    "2,1 милиона нелегални имигранти, 1,1 милиона наркомани,
    2,2 милиона “безработни” просяци,
    900 000 престъпници в над 85 затвора,
    повече от 650 идиоти в Парламента и Европейската комисия като цяло.".
    Данъчната служба е счела този отговор за неприемлив, на което мъжът отговорил:
    - Кого съм пропуснал?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      - Ало, Марче! Като изпера, да пусна и прахосмукачката, какво ще кажеш?
      - Ааа... не знам, ти си мъжът, ти командваш!
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        По времето на Апартейда, в ЮАР, някакви тринайсетгодишни лапетии /бели/, утрепали някакъв негър. Бащата на едно от тях го хванал на обществено място и започнал да му се кара:
        -Идиот! Боклук! Какво ви беше направил човекът!
        В това време минал някакъв приятел на бащата:
        -Кво му се караш бе, някакъв негър.
        -Днеска негър ще убие, утре цигара ще запали...
        Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

        Коментар


          Съобщение на таблото в детска градина:
          "Уважаеми родители! Не вярвайте на всичко, което разказва вашето дете за детската градина!
          В замяна ние ви обещаваме да не вярваме на всичко, което детето разказва за вас."
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Катаджия спира чисто ново порше и казва на водача:
            - Направихте нарушение. Трябва да платите глобата.
            - Нямам пари. Заплатата ми е 200 лева.
            - Така значи, 200 лева, а караш порше?
            - Ха, че аз в казармата вземах 10 лева и карах танк....!!


            - Г-н полицай, пред вас играят хазарт а вие нищо не правите!
            - Ха, търсете си други глупаци! Вчера заложих пет бона и ги изгубих всичките.


            Полицаи от патрулна двойка спират БМВ за превишена скорост.
            Вратовете слизат, ритат ги до посиняване, след което си заминават. Единият полицай се добира до другия и пита:
            - Видя ли им номера?
            - 45-46...
            - А буквите?
            - К'ви букви на обувките, бе?


            Новобранец постъпва полицай. След три месеца шефът му го вика за разговор:
            - Абе ти защо не ходиш в касата да получаваш заплата?
            - Ама то и заплата ли имало? А аз мислех - на ти пистолета и се оправяй както си знаеш.


            Полицай разпитва жертва на побой:
            - Можете ли да опишете мъжа, който ви наби?
            - Точно това и правех, когато той скочи да ме бие.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Възрастни съпрузи умират в катастрофа и отиват в Рая.
              Там херувимчета, нектари, биохрани, леки наркотици, всичко както си трябва.
              Дядото погледнал, погледнал, ударил един плесник на бабата и казал:
              - Видя ли сега!! Можеше да сме тук още преди 10 години, ама ти с твоите овесени ядки...


              Двама пенсионери разговарят:
              - Моят биологически часовник работи безотказно!
              - Нима ?
              - Да, В 7.05 пишкам, в 7.10 чишкам, в 7.15 се събуждам.


              Дядо и баба вървели, изморили се, видели една пейка и решили да седнат и да починат.
              Седнали и починали.


              Една баба и един дядо празнували златната си сватба. След като наредила масата, бабата казала:
              - Дядо, дай да се съблечем голи, като на младини.
              Съблекли се и седнали на масата. По едно време бабата пак се обадила:
              - Дядо, като те гледам, чак сърцето ми се затопля.
              А дядото отговорил:
              - Ще ти се затопля я. Как няма да се затопля, като цицата ти е влязла в супата.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                За да докаже, че жена не може да го командва, бай Пешо – слушайки навигатора, зави на инат наляво, вместо надясно, и сега го вадят от дерето.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  За да докаже, че жена не може да го командва, бай Пешо – слушайки навигатора, зави на инат наляво, вместо надясно, и сега го вадят от дерето.
                  И извода е - вслушвай се в женския глас като Ти говори...
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Бай Пешо, освен че е инат и сексист, не е на ти и с техниката - щом не може да си сложи мъжки глас на навигацията...
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Българският капитан:
                      - Бегай у лево!
                      Американецът:
                      - Гоу лефт!
                      И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб пита екипажа:
                      - Някой от вас знае ли английски?
                      Всички се ослушват и само готвачът се обажда:
                      - Аз знам... малко!
                      Излиза той на палубата и се провиква:
                      - Ду ю спийк инглиш?
                      Всички американци ревват:
                      - Йеееее!
                      - Ми бегай у лево!
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Надпис на вратата на магазин: "Вход само с маски!". Отдолу добавено на ръка: "А с дрехи може ли?"

                        Пияница пътува в трамвая. Изведнъж му прилошало и повърнал върху една жена. Възмутена жената извикала:
                        -Свиня!
                        -Аз ли съм свиня!? Я се виж ти на какво приличаш!
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Чудесата на социализма:

                          - Всички имаха работа.
                          - Независимо, че всички имаха работа, никой не работеше.
                          - Независимо, че никой не работеше, планове се изпълняваха на 100%.
                          - Независимо, че планове се изпълняваха на 100%, в магазинrте нямаше нищо.
                          - Независимо, че в магазинrте нямаше нищо, всички имаха всичко.
                          - Независимо, че всички имаха всичко, всички крадяха.
                          - Независимо, че всички крадяха, стигаше за всички.
                          - Независимо, че стигаше за всички, всички бяха недоволни.
                          - Независимо, че всички бяха недоволни, всички гласуваха ЗА!

                          Чудесата на капитализма:

                          - Никой няма работа.
                          - Никой няма работа, но всички работят.
                          - Независимо, че всички работят, планът не се изпълнява 100%.
                          - Планът не e изпълнен 100%, но навсякъде има всичко.
                          - Навсякъде има всичко, но разбира се, не всеки има всичко.
                          - Независимо, че не всеки има всичко, крадат тези, които имат всичко.
                          - Независимо, че крадат тези, които имат всичко, никой не ги хваща и никъде нищо не липсва.

                          Най-безумните социалистически лозунги
                          1. "Ползвай почивката по предназначение." - надпис в Ловешкия концлагер
                          2. "На лица в носии не се оказва медицинска помощ!" - надпис в лечебницата в родопското село Горно Дряново по време на Възродителния процес
                          3. "Говоренето на чужди езици - забранено!" - надпис в автобусите в Югозападните Родопи по време на Възродителния процес
                          4. "Да живее 10-и септември, Ден на Народната милиция - единствена опора на народната власт!" - лозунг на гара Пазарджик
                          5. "Всички луди - на борба за мир!" - агитационен надпис в лудница
                          6. "Народната милиция - биещото сърце на Партията!"
                          7. "Да приберем навреме хляба на народа!"
                          8. "СССР - родина на всички безотечественици!" - надпис край жп линия
                          9. "Правим обувки с кожа на клиента." - надпис в обущарска работилница
                          10. "Дори и най-малкият пожар е срам за добрия колектив." - надпис в магазин за платове в Казанлък, 70-те години на XX век
                          11. "Хигиенизацията е враг на бактериологическата диверсия."
                          12. "Въшката е най-опасен враг на Родината. Унищожавайте я!"
                          13. "Не слагай чужди тела в устата си!"
                          14. "Замърсеното тяло поддържа духа неспокоен." - надпис в обществена баня
                          15. "Събличай се бързо, и други чакат след теб!"
                          16. "Планината е извор на прогресивни идеи."
                          17. "Дръж маркуча си в изправност!"
                          18. "Обещаваме да намалим стойността на един човеколеглохраноден с 0.02 стотинки." - надпис в почивна станция
                          19. "Повече деца във всяко българско семейство - повече млади сили за Родината!" - плакат в детска градина
                          20. "Да покрием навреме младите кобилки!"
                          21. "Във всеки дом - добитък!" - плакат, издаден от "Наука и изкуство"
                          22. "Дружбата между хората ражда криле на същите."
                          23. "25 години народна власт - 25 години български цирк." - надпис за годишнина на цирка
                          24. "Комунизмът е неизбежен!"
                          25. "Граждани, гответе се за отпадъци!" - призив за събиране на вторични суровини
                          26. "Всеки кооператор - свиня! Всеки комунист - две!" - лозунг в село в Плевенско, агитация по партийната повеля за усилено частно производство на свине
                          Последна редакция от NikMar; 05.07.2021, 14:30.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            На изпит:
                            - Какво се е случило след смъртта на Наполеон?
                            Студентът:
                            - Погребение, професоре..
                            Професорът:
                            - Колега, елате през сепетември за 40...!


                            Студент се обръща към своя колежка:
                            - Извинете, може ли да ви поканя на кафе?
                            - Да, ако не пушите в леглото.


                            Шепот откъм задните банки на аудиторията:
                            - Свали си очилата, че ще ми скъсаш чорапогащите!
                            След малко се чува:
                            - Сложи си очилата, че ближеш пейката!


                            Лекция по сексология. Професорът пита една студентка:
                            -Колко пози знаете, колежке?
                            -Ами, три!
                            От задните банки се чува мъжки глас:
                            -Аз знам 100!
                            Професорът пита друга студентка:
                            -Колко пози знаете, колежке?
                            -Аз знам 5.
                            От задните банки пак се чува мъжки глас:
                            -Аз знам 100!
                            Професорът пита трета студентка:
                            -Колко пози знаете, колежке?
                            - Ами една.
                            -И коя е тя, колежке?
                            -Мъжа върху жената, разбира се.
                            От задните банки отново се чува мъжки глас:
                            -Аз знам 101!
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              Въпрос към Радио Ереван:
                              - Какво да направим, че да не се потим на работа?
                              - Какво е това "работа" ние не знаем, но ако е това, което си мислим - не се завивайте с одеало.


                              Попитали радио Ереван:
                              - Какво е това групов секс?
                              Радио Ереван отговаря:
                              - Групов секс е когато участниците са повече от един!


                              Въпрос: Защо в Ереван стадионите имат само един ред седалки?
                              Отговор: Защото никой арменец не иска да седи на заден план.


                              Въпрос към радио "Ереван":
                              - Каква специалност в медицината е дерматология?
                              Отговор на радиото:
                              - Най-добрата специалност за лекар: болният нито умира, нито оздравява....


                              Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?".
                              След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка.
                              "Един Арменец може да носи пет дини - оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!"
                              В този момент пристигнал и отговорът на радио "София":
                              - Един българин може да носи девет дини - четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа !
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                -Извинете, колко струва пицата?
                                -12 лева, но правим намаление на красиви жени.
                                -Значи, за мен колко ще струва?
                                -12 лева.

                                -С Пешо ще се развеждаме.
                                -Защо?
                                -Ми ти можеш ли да живееш с някой, който пие, пуши, вдига скандали и не се прибира с дни?!
                                -Не.
                                -Е, и Пешо не може!

                                Къ викаше баба ми, "най-страшната безработица е коги ти не работи главата".
                                Последна редакция от NikMar; 30.07.2021, 08:13.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X