Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Били Пищова пристигнал в поредния град в Дивия запад. Видял един хотел и решил да отседне в него.
    Влиза нашия вътре, отива на рецепцията и иска стая. Обаче получава странен отговор:
    - Ама вие сигурен ли сте, че искате да отседнете в нашия хотел? Тук никой не иска да идва, защото при нас се е настанил Бързия Дик. Много е бърз и всичко оправя.
    - Е колко пък да е бърз? - отговаря Били - Аз съм Били Пищова, все ще мога да се справя с него.
    Наел си стая, пльоснал се на леглото и таман да заспи и взело да го гложди. Ами ако тоя Дик верно дойде да го оправи? Решил да спи с револвера в дясната ръка, а със средния пръст на лявата да запуши марципанената фабрика, че да няма как да го оправи Бързия Дик.
    Наместил се той, а-ха вече да заспи една муха му кацнала на челото и започнала да лази. Замахнал Били с дясната ръка да я прогони, но така се халосал с револвера по веждата, че свитки му излезнали от очите и ушите (от г@зо не, той бил запушен), а мухата продължила спокойно да си лази и да го дразни. Посегнал той още няколко пъти с дясната ръка, но не успял да я прогони. Почнало едно чудене. Сега ако посегне с другата ръка, оня Дик дали е толкова бърз, че през това време да го оправи? Ама мухата много го дразнела и се решил.
    Отпушил той безценното, замахнал с ръка, ликвидирал мухата и моментално пък пъхнал пръст обратно. В този момент в ухото му проговорил глас:
    - Ей, палавник, що ми бъркаш там, а??
    ---
    Един мъж отива при личният лекар. Много го болял лакътя.
    - Донеси урина за анализ.
    - Каква урина бе докторе, какъв анализ, просто ме боли лакътя.
    - Урина за анализ, утре сутринта, на гладно...
    Ядосал се мъжът и взел и смесил - негова собствена урина, урина от тъщата, урина от дъщерята, урина от жена си, урина от котката, добавил вода от парното и малко спирачна течност от колата. Занесъл на сутринта тази адска смес и след 2 часа при лекарят:
    - Виж сега, за котката не се безпокой, здрава е. Тъщата ти е болна от рядка болест, само в чужбина ще се излекува. Дъщеря ти е бременна с близнаци в 3-я месец, но за 16 годишната си възраст всичко е наред. На парното трябва да смениш тръбите. Жена ти има хламидий, и затова не ти дава, та като биеш чикии в тясната си тоалетна, си удряш лакътя в стената! Като чул това човекът хукнал навън...
    Доктора извикал след него:
    - А да и трябва да смениш и накладките на Пунтото, че ще се пребиеш...

    --------------------

    Коментар


      Глухоням улавя златната рибка.
      Тя му казва, че ако я пусне ще му изпълни 1 желание.
      Немият прави с пръстите си ромб и си вкарва езика в него.
      Рибката го гледа учудено:
      – Какво сладолед ли искаш?
      Глухонемият върти отрицателно глава и пак прави ромб, вкарва си езика в него.
      Рибката пак гледа недоумяващо:
      – Пари?
      Глухонемият пак кима отрицателно отново и пак повтаря всичко.
      Рибката:
      – Не мога да те разбера, „Рено“ на лизинг ли искаш?!


      Тя:
      - Бременна съм!
      - Чудесно!!! Ще ти изпия бирата тогава.


      До всеки успял мъж стои една жена, за която жена му не знае.


      Шоп в ресторaнт:
      - Господине, желaете ли кaшкaвaл пaне?
      - Ми що пa не.


      - Имате ли медицинско образование?
      - Да, 134 серии на "Спешно отделение" и шест сезона на "Доктор Хаус".


      Предлагам някакъв ред да се въведе в постването на празнични снимки и постове във фейса, че голяма бъркотия цари. Пример:
      6,30-8,00 - кафета, кифли, курабии, торти, пасти;
      8,00-9,00 - котки;
      9,00-10,00 - топки (коледни визирам, нали, да не стават грешки) ;
      10,00-11,00 - албуми от снощното напиване;
      11,00-12,00- дечица и коледни подаръци;
      12,00-13,00 - манджи и други кулинарни шедьоври приготвени собственоръчно;
      13, 00- 14,00 - снимки от коледни празници в чужбина;
      14,00 - 15,00 - картички, благопожелания, икони, китки;
      15,00-16,00 - снежни човеци и снежни пейзажи;
      16,00- 17,00 - следобедни кексове и пак кафета (не прекалявайте с тагванията)
      17, 00- 20,00 - чаши, къркане, наздравици, може пак манджи;
      20,00 - 23,00 - блус, рок, джаз;
      23,00 - 6,30 - от "Вземи огин запали ме" до "Позови меня тихо по имени", голи Снежанки, дядо Коледовци с бетонни коремни плочки, може и Je t'aime нa Лара Фабиан, както и снимки от "Полунощ в Париж", който е на любовен зор някакъв...
      И те така!
      Инак в тоя безпорядък тъкмо някой пусне Луис Армстронг и бам - сърми в тава и изпънала се като струна котка под елхата... Така ш'си знаем кой кога да влиза и кога да не припарва до фейса.
      Последна редакция от dikanio; 05.12.2017, 09:51.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Майката казва на Иванчо:
        - Посвири малко на пианото, сине, и ще ти купя сладолед!
        - Тате каза, че ще ми купи два сладоледа, ако не свиря.


        - Иванчо, на какво се крепи брачната институция в днешни дни?
        - На гейовете.
        - ??
        - Само те напират да се женят. Другите си живеят така.

        - Гошооо , спомням си, като започвах училище - първия учебен ден в първи клас, мама ме води за ръка в клас. Спомням си и като завършвах - последния учебен ден тате ме отнесе на гръб от училище.

        Една сутрин Иванчо влиза с гръм и трясък при техните: "Мамо, тате, имам страхотни новини. Ще се женя за най-красивото момиче в града. Тя живее в отсрещния блок и се казва Пенка и двамата сме много щастливи и влюбени."
        След вечеря същия ден, бащата на Иванчо го дръпнал на една страна и му казал: "Синкоq с майка ти сме женени вече 30 години. Тя е страхотна съпруга, но никога не я е бивало в леглото, затова аз, като по-млад ходех много по чуждо и да знаеш, че Пенка всъщност ти е наполовина сестра и не можеш да се ожениш за нея."
        Иванчо съкрушен се затворил в стаята си и осем месеца тъгувал. На деветия месец започнал пак да се среща с момичета и година след това пак нахлул при техните и триумфално обявил: "Мамо, тате, Сийка каза "Да!" - ще се женим юни!"
        Всички се зарадвали и се поздравили. Няколко минути по-късно обаче бащата на Иванчо пак дръпнал младежа на една страна и му казал: "Абе, Иване, съжалявам, ама и Сийка ти е наполовин сестра и за нея не можеш да се ожениш."
        Иванчо побеснял и отишъл при майка си решен да ? каже всичко.
        "Мамоq така и така, татко ти е изневерявал - всяко момиче, което си харесам му е дъщеря. Съсипан съм. Не вярвам, че някога ще се оженя."
        Майката на Иванчо поклатила глава разбиращо и му казала: "Не му обръщай вниманиеq сине. Той не е истинският ти баща."

        Иванчо и сестра му били канени на сватба, ама Иванчо седял на стълбите пред входа на къщата и плачел. Минал комшията:
        - Защо плачеш, бе, Иванчо?
        - Канени сме на сватба...
        - Това е хубаво нещо, как така ще плачеш?!
        - Ами така. Миналия път като ходихме на сватба мене ме биха, пък кака я е*ха...
        - Леле, ами сега какво ще правите?
        - Ааа, аз няма да ида, ама кака каза, че ще си помисли.

        Майката пита Иванчо:
        - Защо не си играеш с Петьо?
        - А ти би ли си играла с някой, който лъже, бие и псува?
        - Не!
        - Виждаш ли! И Петьо не иска.

        Иванчо и Марийка разглеждат картинна галерия.
        Марийка:
        - Гениален е този художник! С един замах на четката може да превърне смеещото се лице в плачещо!
        Иванчо:
        - И моят баща прави същото с един замах на ръката....

        Бащата на Иванчо го помолил да боядиса прозорците.
        Бащата:
        - Е,готово ли е? Боядиса ли прозорците?
        Иванчо:
        - Да, даже остана малко боя - да взема да боядисам и рамките??!

        Майката на Иванчо му дала 50 стотинки и му казала:
        - Вземи тези стотинки за закуска...
        И той ги изял...

        Иванчо тъкмо започнал да излиза с Марийка и след седмица срещи, тя му казала:
        - Иванчо довечера ела у нас, няма да има никой. Иванчо отишъл и се оказало, че наистина нямало никой...


        Състезание за най-зло куче. Участници от цял свят. Представител за България - Бай Петър с кучето Спас. Регламент на състезанието - директни елиминации. Първа среща на Спас срещу френски булдог. Слагат кучетата едно срещу друго, дават старт и булдога почва да ръфа и дави Спас. Спас не мърда. По някое време, изчаквайки съспенс момента, бай Петър се провиква:
        - Спасе, изеж гу уа!!!
        И Спас - ХАМ, на два три залъка изял булдога! Втора БГ среща - срещу Мастиф. Пак старт, пак съперника ръфа и души, а Спас не мърда, докато бай Петър не изревава:
        - Спасе, изеш гу уа!!!
        И Спас закусил пак... Историята се повтаря до финала и Спас Български взема златото. Отвсякъде притичват журналисти, за да разберат ква е породата и метода на обучаване на беге чудото Спас. Бай Петър е лаконичен:
        - Зетя са прибра преди десят години от Либия и донеси йедно котенци с грива и топка на опашката. И оттогава - БОЙ! СТУД! ГЛАД! И ей ти гу Спас!



        Коледа! Татко Карло подарява на Буратино клетка, в която шава подаръкът му...
        - Синко, искаше животинче за Коледа... защо не се радваш?
        - Амиии... аз исках коте или кученце!
        - Е, не всички деца получават точно желания подарък!
        - Да, ама този бобър ме гледа много странно.

        В аптеката:
        - Извинете, прахчета против бълхи?
        - Куче ли имате или котка?
        - Не мога да те разбера, ти тъпа ли си... Бълхи имам...

        – Скъпи, да си вземем куче!
        – Абсурд!
        – Ама защо?! Толкова ги обичам!
        – То и аз обичам к*рвите, ама не ги водя у дома...

        - Кажете, къде са ви шили палтото?
        - В Париж.
        - Това далеко ли е от Кюстендил?
        - 2259 км.
        - Гледай ти, колко забутано, а как шият.

        Гледам я на снимката - тежи към 100 кила, а написала отдолу:
        - Ела и ме вземи.
        Веднага и написах:
        - С багера ли?

        Като хвана чашата с ракия и два гласа започват да ми говорят.
        Единият:
        - Изпий я, изпий я!!!
        Другият:
        - Не го ли чу бе?! Изпий я!!!

        - Мите, кое беше най- трудно, след като стана веган?
        - Да си намеря удобни прашки и сутиен


        В кабинета улаза пациент.
        - Дофтуре, имаш ли обезболеващи?
        - Неам!
        - Малий, а къ щи требват


        На един Мъж му трябва само една Жена, стига тя да знае как да бъде Единствената!

        Има такива хора, които само като ги видиш и моментално ти се изправя средният пръст...

        Мъж заговаря красива жена с куче, докато разхожда своето:
        - Как се казва този красавец?
        - Ами... малко ми е неудобно... името му е Пръц!
        - Еее, значи можете да го извикате без да си отваряте устата...


        - Пфу, кой вие там като куче?
        - Аз съм, мамо.
        - А, пей си, пей си, славейчето ми.

        Съпругата ми искаше да си вземем куче,а аз не бях съгласен. Затова направихме компромис. И си взехме куче.

        В заведение влиза мъж с пуделът си и сядат на бара. Мъжът поръчва две уискита, пие едното, а другото го пие кучето. Барманът учуден:
        - Какво е това куче?
        - Много си е добро. - отвърнал мъжа.
        - Какво друго може да прави освен да пие уиски? - попитал бармана.
        - Ако почерпиш по още едно, ще отидем отзад в твоята стая и ще ти направи св*рка. - отвърнал мъжа.
        Бармана сипал още две уискита, едното го изпил мъжа, а другото кучето и отишли отзад в стаята.
        Мъжът погледнал кучето и му казал:
        - Бльоки направи на чичкото една св*рка!
        Бльоки се намръщил и започнал да ръмжи.
        Мъжът повторил:
        - Бльоки направи на чичкото една св*рка!
        Бльоки пак се намръщва и ръмжи. Мъжът му рекъл:
        - Бльоки за последен път ти показвам как се прави св*рка!

        МЪЖ без жена е като куче без бълхи. Живее си, но скучно. ЖЕНА без мъж е като бълха без куче! Живее си, но няма кого да ухапе.

        Тест за интелигентност:
        - Ако, върху виетнамска консерва има изобразено куче, дали указва за кого е предназначена, или от какво е направена?

        Изгубено е трикрако куче. Отличителни белези - като пикае пада.

        Ако видите черна котка да пресича пътя, а след нея да тичат черно куче, черна мишка, черна баба и черна внучка, то дядото е извадил не ряпа, а високоволтов проводник!

        Строителна площадка. Край на работния ден. Кранист решава да си почине директно в кабината. Красота! Седи си, почива си: 100 грама + 200 + 200 + 100...
        И му станало толкова хубаво, че решил изобщо да не слиза, за да не му се налага да се качва на другия ден. Така и заспал...
        8 сутринта, да слиза долу за чиста вода си е самоубийство. От кабината оглежда цялата територия долу, вижда пазача и му крещи:
        - Ей, пич!
        От пресъхналото му гърло обаче не излиза глас. Но слава Богу, пазачът го забелязва и започва пантомима:
        Кранистът, изобразявайки ходещ човек с пръсти, шепне:
        - "Отиди"...
        Пазачът утвърдително кимва.
        Кранистът, потривайки пръсти шепне:
        - "Купи."
        Пазачът утвърдително кимва.
        Кранистът, показвайки V, шепне:
        - "Две."
        Пазачът утвърдително кимва.
        Кранистът, рисува силует с две ръце, шепне:
        - "Бутилки."
        Пазачът утвърдително кимва.
        Кранистът, духвайки въображаема пяна, шепне:
        - "Бира."
        Пазачът утвърдително кимва.
        Кранистът, потривайки си гърлото, шепне:
        - "Да разквася."
        Пазачът утвърдително кимва, затваря си очите с две ръце, а после ги открива и въпросително гледа краниста.
        Полудял, кранистът, зъл като куче, слиза от крана и се нахвърля на пазача:
        - Да ти е*а майката! Помолих те - Отиди. Купи. Две. Бутилки. Бира. Да разквася. А ти?!
        Пазача:
        - Всичко ти разбрах, но просто уточнявах (затваря си очите с две ръце, а после ги открива) ТЪМНА или СВЕТЛА!


        В имота зад къщата имало едно дърво, на което трябвало да се отрежат няколко клона и една събота един мъж запалил резачката, подпрял стълбата и се покатерил да свърши тази работа. В другия край на двора, двете момчета на семейството ритали топка. И както често се случва в такива истории, топката ударила стълбата, тя се разклатила. Мъжът изгубил равновесие, отрязал си няколко пръста, при падането си счупил левия крак, който бил заклещен, а при съприкосновението на главата му с цимента, тя се сцепила, носът не издържал и от тялото му не издържали няколко ребра. Когато успял да вкара въздух в изпразнените си дробове, мъжът ревнал като заклано прасе на жена си, която пък си гледала нейната работа вътре в кухнята:
        - Аааай! Жено маааа! Аааай...
        Изскочила жената и като видяла мъжът си изплющян на плочника, целия в кръв, със сцепена кратуна, без няколко пръста, без няколко зъба, единият му крак гледа наобратно... без малко да припадне.
        - Божке! Какво стана, сърце мое?
        - Викай бърза помощ, ма! Да идват да ма закарват у болницата, ааай, че целия са потроших ма, ееей...
        Хукнала тя вътре да си вземе телефона и след малко се връща.
        - Мъжо бе, на моя му е свършила батерията, пък твоя блокиран, кажи паролата да го разблокирам!
        Станал мъжът, пообърсал се, поотупал се, понагласил си крака и казал:
        - А, нищо ми няма, к'во ша звъниш, ей сега ще ми мине кат' на куче...


        На киноложка изложба сред множеството фризирани и напудрени екземпляри с благородно потекло се мъдрел един проскубан пес с неясен произход. Председателят на комисията попитал стопанина му:
        - Кучето Ви сред участниците ли е?
        - Да. То е уникално куче, може да лети.
        После леко го побутнал с крак.
        - Гоше, литни. Гоше... Гоше... Гоошееее... литни, бе.
        Кучето го погледнало с едно око и казало:
        - Мноо жега, бе Пеше...


        Бракът превръща жената от ласкаво котенце в куче - пазач.


        Гърця... Жега... Пек... Обед... В хладна таверна грамаден грък бавничко, мълчаливо отпива узаки с лед и мези с тиро... От часове... Влиза в таверната един педал и си поръчва мартини с черешка и натурален сок. Топъл... Сяда мълчаливо до гръка... Деня си върви... Питиетата също...
        По опиянчил се педалът и се доближава до гръка, като му шепне в ухото:
        - Искаш ли, да ти лапна оная работа?
        Грамадана първо се опулил, па рипнал, като младо яре... Хванал педала и го пребил, като куче... На финала го хвърлил през прозореца, поръчал узаки и си седнал кротко на масата...
        Бармана:
        - Кво стана бре Димитрис? Какво толкова ти каза момчето?
        - Не чух много добре, щото шепнеше, ама май ми говореше нещо за работа...

        Не съм критикувал кулинарните ти умения. Просто казах, че нашето куче е единственото в квартала, което не досажда, като седнем на масата...
        Добавен преди 7 месеца Харесвам този виц! 4 Сподели във Facebook!Сподели Преглед

        Мъж се прибира късно в къщи и жена му започва да крещи. Той се почудил какво да и каже, за да млъкне, пък и да не я обиди и казал:
        - Млъкни, рибо!
        На жената започнала да и щрака женската логика:
        - Рибо, ли ми каза? Щом съм риба, значи съм хищник, щом съм хищник - значи хапя, щом хапя, значи съм куче, щом съм куче, значи скитам... Ти к*рва ли ще ми викаш бе, а?!


        Какво ли ще помисли вашето куче, ако разбере колко кокали има във Вас?

        Един мъж имал в дома си свой, собствен портал към друг свят. Всяка вечер той минавал през мечтаната врата, оставяйки зад себе си киселата съпруга, досадните деца и засраното куче.
        В този свят, той бил единственият човек на планетата и никой не го притеснявал. Прекрасен, перфектен свят и мъжът се наслаждавал на покоя и тишината. Но, когато краката му изтръпвали и спирал да ги усеща, ставал оттласквайки се,
        избърсвал се с тоалетна хартия и отваряйки вълшебната врата се връщал обратно в света на тревогите и безпокойствата.

        Кире го осъдили да лежи в затвора. Вкарват го в килията, а вътре петима го гледат както – куче гледа кренвирш.
        - Котенце, избирай – или ти вадим с вилицата едното око или сваляш гащите да те опънем! Ти избираш?
        Кире ги огледал, па рекъл:
        - Здравейте педали!
        - Ти кво бе – подиграваш ли се?
        - Ми като гледам – няма еднооки!

        Куче наблюдавало лекар, който присъствал на погребението на свой богат пациент.
        - А кога мислиш да го откопаеш? - попитало кучето.
        - Защо да го откопавам?
        - А ми аз закопавам кости, за да ги откопая после и да си ги глозгам.
        - А аз първо ги оглозгвам и след това ги закопавам...

        Обаждам се онзи ден на един познат и викам:
        - Мини да видиш моята рунтава прелест!
        Май така и не разбра, че съм си купила кученце.

        Дипломацията е изкуството да казваш "Добро куче...", докато намериш камък.


        Ако кучето е най-добрият приятел на човека, то това куче има проблем.


        Две блондита:
        - Представяш ли си... миналата събота мъжът ми се прибра със следи от нокти по гърба и ми вика, че някаква котка го надрала!
        - Ееее... ти си много проста, ако си му повярвала!
        - Ами не му вярвах цяла седмица, ама от вчера му вярвам.
        - ???
        - От както вчера едно куче ми направи смучка на врата...
        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

        Коментар


          В Радомир съдат пустиняк, дека не си е платил бозътъ. Съдията:
          - Оправдавам го! За първи път през дългогодишния си живот чувам врачански омраз да пие бозЪ.
          Бозаджията:
          - Ма той не я пи, бе, г-н Съдия. Той ритнА казана, в който варЕх бозътъ и рече: "Тава пиенье ле, а бе, дееб@ клесунгера, ти дееб@!"
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Не е виц , ама е като виц...
            Откриваме лова на прелетен дивеч. Обикаляме с кучетата из люцерната да дирим пъдпъдъци. Вдигаме и удряме общо 2, единият аз. Пъдпъдък виждам за първи път в живота си. Оглеждам го, един такъв дребничък, и питам:
            - Това как се готви?
            В един глас трима души отговарят:
            - Купуваш едно кило кайма....
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              И един за поздрав на всички именници днес

              Обява:Търси се жена, зодия "риби", за пълнене по случай Никулден!

              ------------------------------

              Всички обичат малко коте, малко куче, малко зайче... но никой не обича малка патка.

              Дъщеря пита майка си:
              - Мамо, кое ти харесва повече: куче или пеперуда?
              Майката отвърнала:
              - Мария, никакви татуировки!
              - Но, мамоо, моля тее, наистина ще бъде на незабележимо място!
              Малкият брат Иванчо се обърнал към сестра си, па рекъл:
              - 'Що, на мозъка ли ще си я правиш?


              В Радомир съдат пустиняк, дека не си е платил бозътъ. Съдията:
              - Оправдавам го! За първи път през дългогодишния си живот чувам врачански омраз да пие бозЪ.
              Бозаджията:
              - Ма той не я пи, бе, г-н Съдия. Той ритнА казана, в който варЕх бозътъ и рече: "Тава пиенье ле, а бе, дееб@ клесунгера, ти дееб@!"


              Уотсън към Холмс:
              - Скъпи Холмс, наистина ли видяхте Баскервилското куче?
              Холмс, подавайки му лулата си:
              - Ето Уотсън, опитайте... ще видите още сума ти неща!


              Един гей имал голямо куче - "квартална превъзходна" и сутрин, като го разхождал, си харесал едно момче с булонка. От дума на дума - стигнали до способностите на кучетата.
              - А моят Шаро прави чудесни свирки!
              - Стига бе, не е възможно!
              - Свали си панталоните и ще видиш! Шаро, направи на човека свирка!
              Шаро гледа тъпо и не реагира.
              - Ти, не ме ли чу - веднага му направи свирка!
              Шаро не реагира.
              - Слушай и ме гледай! За последен път ти показвам!


              - Знаеш ли английски?
              - Като куче.
              - Как така?
              - Всичко разбирам, но не мога да говоря...

              Мъж от Монтана звъни на 112:
              - 112, кой е пукясал?
              Мъжът:
              - Е па никой.
              112:
              Що звъниш бе баце, тоа телефон е само коги некой умира или вече е умрел.
              - Странно, преди дом на липата са а качил един мачък. Щеш ли а пратиш една пожарна да го свалите що усещам че се е разгонил и цела нощ ша мрънкя и ша са стръви.
              112:
              - Таа работа нема къ да стане, за една мачка цела пожарна, а и уния суеци пожарникарите като разберат за кво ги дигам после ша ма псуват.
              Мъжът:
              - Добре, а моа ли а фръла с нещо и да а свала.
              112:
              - Фръгай, трепи таа гад и не ме занимавай повече с глупости, що ще намера и ше пропаднеш като куче у трап!
              След 5 минути:
              - 112, кой е пукясал?
              - Мачката, стрино пращай линейка...
              Последна редакция от pr_00f; 06.12.2017, 15:08.
              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

              Коментар


                Един кон теглил каруцата, каруцарят не му давал зор. По едно време конят спрял и казал:
                - Бахти жегата.
                - За първи път чувам кон да говори - казал каруцарят .
                - И аз - казала каруцата.
                Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

                Коментар


                  В Банско репортерка пита студентка на 8-ми декември:
                  - Какво ще правите тази вечер?
                  - Смятам да се рАзцепа .

                  Коментар


                    Студентът е като кучето - очите му умни, ама нищо не може да каже.


                    - В този портокалов сок има водка!? 9 сутринта е!
                    - Което обяснява сока.


                    Има някаква зла ирония в това, че Интернет е бил създаден, за да се пести време.
                    Последна редакция от dikanio; 10.12.2017, 21:15.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      Един телевизионен техник бил повикан в една къща. Но домакинята била толкова красива, че човекът не можел да свали очи от нея. Когато най-после техникът свършил с работата си, домакинята му платила и казала:
                      - Аз... искам да ви помоля за... нещо необичайно. Но трябва да ви помоля да го запазите в тайна!
                      Техникът бързо се съгласил. Жената продължила:
                      - Малко ми е неудобно да говоря за това, но... моят съпруг, иначе е много свестен човек, но... има... физическа слабост. Дори, бих казала, че не може да се справя с някои неща. Исках да ви помоля за това още от мига, в който ви видях на врата. Аз съм жена, а вие сте мъж и си помислих, че бихте могъл...
                      Техникът веднага отвърнал:
                      - Да, да, да...
                      - Бихте ли преместили този хладилник?


                      Един мъж се прибира по-рано вкъщи и заварва жена си гола, на масата – шампанско, шоколадови бонбони, свещи…
                      – Какво става тук?
                      – Ами, дойде кумът на гости…
                      – И какво, да не ти налетя?
                      – Ами малко ме целуна…
                      – Така ли? Къде?
                      – По устата…
                      – Още?
                      – После по врата…
                      – Другаде?
                      – По гърдите…
                      – След това?
                      – И по корема…
                      – И после?
                      – По колената…
                      – Не прескачааай!


                      Директорката на девическо училище помолила свой приятел, който бил писател, да поговори с ученичките за секса. След дълго увещаване той се съгласил, но го било срам да каже на жена си. Затова й казал, че ще говори за ветроходството и написал съответния текст в дневника си за деня. Един ден след беседата директорката срещнала съпругата на улицата.
                      - Мъжът ти беше чудесен вчера. Моите момичета научиха много от него..
                      - Странно - отвърнала жената. - Той е опитвал само два пъти. Първия път му стана лошо, а втория си изгуби шапката.
                      Последна редакция от dikanio; 11.12.2017, 07:03.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Навсякъде пишат за акция на КАТ за алкохол и наркотици, но няма подробности - кои артикули са в акция, с колко са намалени, някаква карта трябва ли, за да се възползваме?
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Култов:
                          - Моето куче си яде акитата!
                          – Нищо страшно. Ти как си лайкваш селфитата.

                          Полицаи пътуват с газка. Настигат попа и го поканили да се качи при тях. Видял той полицейското куче и попитал къде го водят.
                          - Ще го запишем в Семинарията, ще го направим поп!!! – пошегували се полицаите.
                          Попът си замълчал, но преди да слезе от колата ги попитал:
                          - А, ако кучето не може да завърши Семинарията, пак ли полицай ще си остане?


                          Инструктор към русокоса курсистка:
                          - Ще ви задам въпрос с повишена трудност. От отговорът ви зависи дали ще вземете книжка.
                          - ОК. Готова съм!
                          Блондинката задъвква съсредоточено дъвката и стисва волана решително.
                          - Вие управлявате МПС. Внезапно пред вас изскачат пешеходци - майка с бебешка количка, девойка с кученце, дете с топка и бабичка с торби. Какво трябва да ударите?
                          След кратък размисъл блондинката радостно се провиква:
                          - БАБИЧКАТА!
                          Инструкторът:
                          - Спирачката трябва да удариш гъбо проста! Спирачката!!!

                          На симпозиум по проблемите на кучетата, двама млади учени изнесли доклад на тема: „Относно инстинктите при развитието на кучешкия род“.
                          В резюме те разказали следното.
                          - Взехме едно мъжко куче и с него проведохме следния експеримент. Държим го в една празна стая 24 часа без храна, без вода и без кучка. След това го пускаме в една стая, в която има храна, вода и кучка. При първия опит, кучето най-напред оправи кучката, след това изяде храната, изпи водата и накрая легна да спи. При всички следващи опити обаче, кучето най-напред изяждаше храната, изпиваше водата, оправяше кучката и лягаше да спи. Накрая, при последните опити, даже не оправяше кучката а направо лягаше да спи. От което ние стигнахме до заключението, че инстинктът за самосъхранение при кучетата е много по-силен от инстинкта за продължаване на кучешкия род. Всички взели да ги аплодират и да ги поздравяват за хитроумния експеримент. Но един стар професор поискал думата и казал:
                          - Колеги, струва ми се, че има нещо некоректно във вашия експеримент! Пробвахте ли да сменяте кучката?

                          Баща задава гатанки на дъщеричката си.
                          - Какво е "дзън-дзън… мяу-мяу?"
                          - Това е трамвай, който е премазал котка!
                          - Вярно! А какво е "дзън-дзън… джав-джав?"
                          - Това е трамвай, премазал куче!
                          - Не! Това е майка ти, върнала се от работа!

                          - Шефе… ъъъъ… шефе…
                          - Кажи Компир?
                          - Ми да те питам… Как се оправяш с жените, бе Шефе!? Мен все ме отсвирват…
                          - Щото си тъп, бе Компир! Не се прави така!
                          - А как, бе Шефе?
                          - Виж ся… Ще я спреш… ще поговориш с нея за времето… за животни… за весели неща…
                          На следващия ден.
                          - Шефе, не стана работата…
                          - Що бе!?
                          - Ми направих баш както ми каза. Видех една, с некво кученце… Забих му един шут на помиара… и викам:
                          - Мдааа, ниско лети. Май шъ се разваля времето… Ма не върза, бе шефе!



                          Строена е шотландската рота.
                          Капитанът:
                          - Боецо, защо полата ти е по-дълга с десет сантиметра, отколкото е по устав?
                          - Капитане, а вие как мислите?


                          Тея, де твърдят, че технологиите ще заменят хартията, не са пробвали да си бършат задника с Айфон...

                          - Моето куче си яде акитата!
                          – Нищо страшно. Ти как си лайкваш селфитата.



                          Жена отива при ветеринара за проблем с ушите на нейното куче. Ветеринарът почиства ушите от косми и й предписва крем за премахване на косми, който трябва да се маже в ушите един път месечно. Жената отива в аптеката за да го купи. Продавачът я поглежда и казва:
                          - Ако ще използвате това под мишниците си, не ползвайте дезодорант няколко дни.
                          - Няма да го ползвам под мишниците си. – казва жената.
                          - ОК, ако ще го ползвате на краката си, не се бръснете няколко дни.
                          - Не е за краката ми, ако трябва да знаете… той е за шнауцера ми. Аптекарят примигва умно като чува думата "шнауцер" и казва:
                          - Е, тогава… няколко дни… не карайте колело…

                          Изгубено е зло куче, който го намери моля да ми прости.


                          Скачат двама парашутисти, единият - старо печено куче, вторият - новобранец, целият разтреперан от страх. По едно време старият потупва новобранеца:
                          - Новобранка, искаш ли ябълка?
                          - Каква ябълка те прихвана!?! Аз умирам, той ябълка ми дава!
                          - Заек, вземай ябълката и не се обяснявай!
                          Новобранецът взел ябълката. След малко старият пак го потупва:
                          - Новобранка, искаш ли ябълка?
                          - Стига вече с тези ябълки! - изскимтял новият, но взел ябълка - да не обиди старото.
                          След малко старият пак го потупва:
                          - Новобранка, искаш ли ябълка?
                          Младокът подскочил:
                          - Стига с тези ябълки! От къде ги взе точно сега?
                          - Как от къде!? От твоята раница...

                          Минава немската армия през българска територия. По някое време стигнали до една река. До реката имало село, а малко след него - мост. Добре де, ама трябвало първо да проверят дали може да се мине по моста. И за да не рискуват свои хора, извикали един селянин от селцето и му казали:
                          - Иди сега и виж дали може да минем по моста.
                          Връща се той след десет минути и докладва:
                          - Артилерия може да мине, танкове може, ама пехота не може.
                          - И що?
                          - Има лошо куче.


                          Футболист пита съдията:
                          - Как ви се казва кучето?
                          Съдията:
                          - Ама аз нямам куче.
                          Футболиста:
                          - Оооо, горкия, сляп и без куче.


                          Що е то "Пълен интелектуален колапс"?
                          - От гледане на Биг Брадър да не ти остава време да прочетеш книгата на Криско.
                          Последна редакция от pr_00f; 13.12.2017, 14:46.
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            - Докторе, как върви операцията?
                            - Още е на никъде, ама щом не спиш, я натисни с пръста тука.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              -Скъпа, ще ме обичаш ли и ако остана без пари?
                              -Разбира се, скъпи, вечно ще те обичам. И много ще ми липсваш!

                              Коментар


                                Вицът на декември:
                                Спецчасти се сбиха с ромски сватбари през нощта, и така и не се разбра кой кум, кой SWAT.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X