Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хирург разглежда рентгенова снимка:
    - Мдаа, счупена ключица, плюс 2 ребра, и пукване на бедрена кост... Нищо, сега всичко ще оправим с Photoshop.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Уникална дивотия.
      Няма как да се разкаже само с думи
      Прикачени файлове
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        Срещнали се две планети:
        - Какво ти е? Не ми изглеждаш добре.
        - Имам Хомо сапиенс.
        - Не бой се, то бързо преминава, няколко хиляди години и ще си като нова.
        Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

        Коментар


          Някъде на северозапад. Прибира се съпругата, стои на вратата и гледа виновно.
          Съпругът:
          – Само ако си юснала колата!!! Ше те еб@ и та пращам при макя ти!!!
          – Е*и ма и да си ода.


          Съпругата:
          – Мили, отивам до съседа за хапче, че страшно ме боли глава.
          – Но мила, нали имаме аналгин в аптечката?
          – Да, но искам беналгин.
          – И беналгин имаме.
          – А капки за нос?
          – Имаме.
          – А капки за уши?
          – Имаме.
          – А Троксевазитоксидонтромецининорекс?
          – Върви, скъпа. За един х.й ще си счупиш езика.
          Последна редакция от dikanio; 28.11.2017, 15:54.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Иванчо на изпит. Професорът:
            – Иванчо, надявам се да не те видя да преписваш!
            – И аз се надявам да не ме видите, Господин професор...

            - Иванчо, каква е дилемата на Хамлет от съвременна гледна точка?
            - Да се ожени или да се омъжи, госпожо!

            - Мамо, искам да се омъжа за Иванчо, пък! Той ме обича!!! Освен това не пие, не пуши, не се заглежда по жени...
            - Ох, не знам, не знам, сине!

            Иванчо в час по математика. Учителката пита:
            - На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат?
            - Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа???
            - Да, кажи Иванчо.
            - Нито едно!
            - Е как нито едно?
            - Защото след изстрела всички ще излетят госпожо! - отговаря логично Иванчо.
            - Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш!
            Ядосан Иванчо казва:
            - Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос?
            - Давай!
            - Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена?
            - Тази, която го слага целия в устата си??!!
            - Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите!

            Четирима приятели отиват на почивка и ще спят в бунгала, обаче никой не искал да спи в едно бунгало с Иванчо, защото много хъркал. Разбрали се да се редуват. Първата вечер Петър отишъл в бунгалото при Иванчо, легнали да спят. На сутринта Петър изглеждал много зле - рошав, подут целия, имал изморена физиономия и другите го питали:
            - Абе, кво стана? Защо изглеждаш така?
            - Ами легнахме да спим уж, ама Иванчо много хърка и цяла нощ съм седял и съм го гледал!
            Следващата нощ бил ред на Митко. На сутринта и той изглеждал като Петър - подут, рошав...
            - Абе, кво стана снощи? Защо и ти изглеждаш така?
            - Ами легнахме да спим, ама Иванчо като почна да хърка, щеше да събори тавана и аз цяла нощ не можах да спя. На следващата вечер бил ред на Димо. На сутринта той изглеждал свеж, сресан, отпочинал и всички го питали:
            – Абе, кво стана снощи?
            - Ами целунах Иванчо за лека нощ и си легнах, а той стоя цяла нощ да ме гледа!

            Вдигат Иванчо в час по география:
            - С кои държави граничат с Русия?
            - Този месец ли?

            - Тате, татее… А к'во е тава МОЛ? - пита малкия Иванчо.
            - Тава, тате е голям магазин за кифли…

            Съобщение в мола:
            - Внимание! Намерено е момченце на име Гошко, на 26 години, облечено в дънки и синьо якенце. Моля родителите му да дойдат в бара и да платят шест бири!

            - Хайде, бабе, изяж си купичката, че баба ти е приготвила и десерт!
            Петърчо обичаше десертите на баба, затова послушно захруска порцелана…

            Учителката към учениците:
            - Има ли желаещ, който да каже "Аз съм българче" - без грешка?
            Иванчо пръв вдига ръка.
            - Кажи Иванчо!
            Иванчо застава в тържествена поза и:
            - "Аз съм българче, без грешка!"

            Всички съученици уважаваха Иванчо. Целият клас знаеше, че Иванчо се занимава с карате. Но на другия ден, Иванчо нямаше късмет. Пребиха го хулигани на улицата. Те не знаеха, че Иванчо се занимава с карате.

            Един ден Иванчо се прибира много рано от училище и баща му го пита:
            – Защо толкова рано?
            – Ами аз бях единственият, който отговори на въпроса на учителката.
            Зарадван и горд от сина си, баща му продължил:
            – И какъв беше въпросът?
            – Ами питаха ни, "Кой хвърли бутилката по главата на директора?"

            - Къде беше, дъще?
            - С Иванчо си играхме на Чичо Доктор!
            - Как не те е срам?
            - Спокойно. Той се правеше на доктор от държавната болница, изобщо не ме погледна!

            Иванчо се хвали:
            – Днес се държах като истински джентълмен. В трамвая отстъпих място на една дама, за да мога по-удобно да й гледам в деколтето.


            Иванчо, кажи какво ти е дневното разписание.
            - Ами, събуждам се, ставам, обличам се, изтривам х*я с парцал… Закусвам, взимам си чантата, отварям вратата, затварям вратата, изтривам х*я с парцал… След училище се прибирам, изтривам х*я с парцал… Обядвам, уча си уроците, изтривам х*я с парцал… Излизам на разходка, изтривам х*я с парцал… Връщам се, изтривам х*я с парцал… Вечерям, изтривам х*я с парцал, лягам да спя…
            - Иванчо, да не си болен?
            - Защо така решихте, госпожо?
            - Ами, постоянно си триеш х*я с парцал…
            - Не. Не разбрахте. Когато татко стана депутат, у нас постоянно на вратата някой пише "Х*Й"…
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              Приятелка от компанията отскоро има ново гадже - Христо. Довела го е да се запознаем. Гворим си. Телефонът й звъни, кратък разговор, затваря и широко нахилена заявява на всеослушание:
              - Кардиоложката съвсем сериозно току що ми рече, че сърцето ми било толкова малко, че имало място само за един мъж в него. Христо, откъде го береш тоз късмет?
              Кратка пауза и най-добрата й приятелка невинно пита:
              - А гинеколожката к'во каза?


              Веганите са толкова жестоки към картофите - дерат ги и варят живи, кълцат ги, пържат ги... А всеки картоф си има собствено излъчване, форма, стил, той не само е жив, но и би могъл да даде живот!
              Докато в едно кюфте няма никакъв живот и потенциал за размножаване.


              Грегори беше от заможно градско семейство. Него, селският живот му беше пълна мъгла. Но едно лято се включи в планински поход и в едно забутано селце срещна Станка и хлътна от раз! И за ужас на майка му и цялата рода я взе в града и се ожениха. И след време, когато се събираха с приятели Станка обичаше да го подиграва:
              - А, той моят Грегори е градско цвете, дори крава не знаеше как изглежда, преди да ме срещне!


              Ганчо и Ганка много се обичаха и много искаха да се вземат.
              И Ганчо се реши на отчаяна постъпка. Реши да я отвлече от дома. Изкатери се със стълба до прозореца, грабна я и двамата се натовариха на таксито и отпрашиха към гарата.
              Слязоха и Ганчо пита шофьора:
              - Брат, колко ти дължа ?
              - А, нищо, нищо. Той, баща ѝ плати предварително.
              Последна редакция от dikanio; 29.11.2017, 16:40.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Редник вади ябълка, слага я пред себе си, много внимателно отделя семките. Старшината го наблюдава:
                - Защо отделяш семките, редник?
                - Това са много специални семки, от тях се поумнява. Ще ги продавам.
                - Я дай една семка.
                - Заповядай, два лева.
                Старшината гълта семката и казва:
                - Но за два лева мога да си купя два килограма ябълки.
                - Виждаш ли, веднага поумня.
                - Да, да...Я дай още няколко...
                Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

                Коментар


                  - Мамо, лампичките на елхата горят.
                  - Не се казва "горят", а "светят".
                  - Мамо, вече и пердето светна!

                  Коментар


                    Това го четох вчера и ми е в топ-а за месеца. Малко ме е срам да кажа, че едно 2 минути не спрях да се смея

                    Един човек умрял. Като се качил на небето, гледа – свети Петър размотава една макара.
                    – Какво е това? – попитал човека.
                    – Макарата е животът на човек. Като свърши конецът, умира! – рекъл св. Петър.
                    – Може ли да ми дадеш да навия макарата на жена ми? – попитал човека.
                    Петър помислил… Знаел, че човекът е добър и му дал макарата. Онзи я навил и направил жена си с 20 години по-млада.
                    – А може ли и на съседа макарата? – пак питал човека.
                    Св. Петър се замислил.
                    - Брей, този човек пък толкова добър… и му дал и макарата на съседа.
                    А нашият човек след малко пита:
                    – Петре, последно – може ли и на шефа макарата.
                    - Брейййй, зачудил се Петър, чак пък толкова добър човек не бил виждал, и му дал макарата.
                    Нашият взел да намотава, ама здраво!
                    – Ей, спри се, ти го направи на бебе!
                    – Море, я на майка му у п*тката ша го вкарам!
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      "Като гледам жена ми с каква вряла вода се къпе, стигам до извода, че тренира за казана в ада!"


                      Сложих хранилка за птици на прозореца. Не толкова от любов към птиците, колкото да осерат на комшията отдолу сателитната чиния.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Майката:
                        - Е, Иванчо, как се държа баща ти с теб, докато бях в командировка? Иванчо:
                        - Много добре, мамо. Всяка сутрин татко ме взимаше с него на езерото, ние плувахме с лодка до средата на езерото и след това аз се прибирах с плуване до брега.
                        Майката:
                        - О Боже! Ама това е много голямо езеро!
                        Иванчо:
                        - А, не се впечатлявай, мамо. Аз си плувах много добре. Трудното беше само докато се измъкна от чувала...

                        Учителката пита Иванчо:
                        - Кога се берат черешите?
                        - Когато кучето на съседа е вързано, госпожо.


                        Дядо Мраз раздава подараци в детската градина. На коленето му сяда Иванчо и беловласия старец започва да разпита:
                        - А слушка ли през тази година?
                        И го бодва с пръст по нослето. Хлапето леко раздразнено отговаря:
                        - Е много ясно!
                        Дядо Мраз:
                        - И какво искаш да ти донеса за коледа?
                        И пак бодва по нослето. Хлапето троснато:
                        - Пу*ка! И не ми обяснявай, че няма, щото пръста ти още мирише..

                        Майстор и калфа решили да си говорят в рими.
                        Майстора казал:
                        - Майстора Евстати на*ба сестра ти.
                        Калфата казал:
                        - Е, има рима, ама не е вярно, сега съм аз.
                        - Калфата Иванчо на*ба жена ти.
                        - Е, че то няма рима!
                        - Е, няма, ама е вярно!

                        Иванчо се прибира възбуден от училище – научил нова дума. Обаче не знае какво точно значи.
                        - Мамо, мамо, какво значи ми*ет?
                        - Млък, не ти трябва да знаеш такива думи!
                        Бащата се обажда:
                        - Защо не, обясни му на детето.
                        - Добре де… Значи, това е когато ти го вкарват в устата…
                        Таткото перва майката зад врата:
                        - На какво го учиш ма! Ми*ет – това е ти да го вкараш на някого в устата. Син отглеждаме тука!

                        Иванчо учи в къщи урок по история на тема "Древния Рим" и чете на глас:
                        - "Богатите патриции често канели хетери и устройвали оргии..." - Абе, тате, какво е това "оргии"?
                        - Пиянски запои - отвръща баща му.
                        - А какви са тия "хетери"? - пита Иванчо.
                        - Това са прос*итутки.
                        - А какво означава "патриции"?
                        - Ами... - бащата се чеше неуверено по главата - Сигурно има печатна грешка - искали са да напишат "партийци"!

                        Петърчо пита майка си:
                        - Мамо, какво е травестит?
                        - Питай леля ти Гошо.

                        Първия учебен ден.
                        Госпожата:
                        -Сега деца всеки ще разкаже какво добро е направил през лятото.
                        Марийка:
                        -Аз спасих едно коте от дървото.
                        Криси:
                        -Аз помогнах на една баба да премине през улицата.
                        Гошо:
                        -Аз Помогнах на баща ми да оправи колата.
                        И така целия клас се изредил и накрая Иванчо става:
                        -Еми госпожо аз спасих Марийка от изнасилване.
                        Госпожата:
                        -Браво бе, Иванчо! И как направи това?
                        Иванчо:
                        -Еми убедих я да ми пусне.

                        Учителката пита Иванчо:
                        - Иванчо, кажи ми едно свойство на водата?
                        Иванчо:
                        - Като си измия краката, става черна.

                        Иванчо отива при учителката и пита:
                        - Госпожо, защо ми поставихте двойка - аз отговорих правилно на абсолютно всички въпроси. Ето чуйте...
                        Въпрос (В): В коя битка е загинал владетелят на Спарта - Леонид?
                        Отговор (О): В последната в живота му.
                        В: Къде е бил подписал пактът Рибентроп-Молотов?
                        О: В долната част на страницата
                        В: Какво ще се случи ако хвърлиш камък в езеро?
                        О: Камъкът ще се намокри
                        В: Как може да се прекарат 8 дни без сън?
                        О: Без никакъв проблем - ние спим нощем.
                        В: Ако в едната си ръка имаш 3 ябълки и 4 праскови, а в другата 3 праскови и 4 ябълки, какво имаш?
                        О: Много големи шепи.
                        В: Осем души построили една стена за 4 часа. За колко време ще я построят 4 души?
                        О: Няма нужда - осемте вече са я построили.
                        В: Как да хвърлим яйце на бетонен под, без да го счупим?
                        О: Каквото и да правиш с едно яйце, няма как да потрошиш бетонен под.


                        Малките Марийка и Иванчо споделят:
                        - Иванчо, ужас! - мама е забременяла извънматочно и сега ще й го извадят през корема!
                        - Това не е нищо, Марийке! - мама е забременяла извънтаточно и сега тате ще й го извади през носа!


                        Учителката към Иванчо:
                        - Иванчо, кое е любимото ти животно?
                        - Прасе... разфасовано, панирано с кетчуп и картофки.

                        Марийка се прибира позакъсняла вечерта и бърза да се похвали на майка си:
                        - Пък, мамо, виж, намерих пет лева!
                        Майка й я поглежда и я нахоква:
                        - Не се опитвай никога да лъжеш майка си и иди да си изтупаш рокличката от сламата! И да знаеш, че майка ти на твоите години намираше повече....

                        В час по география учителката изпитва Иванчо:
                        - Иване, кажи кое е най-известното дърво от Африка!
                        - Ебобаб, госпожо.
                        - Нееее, я помисли малко!
                        - Ааа, да, да - бабоеб!

                        Перничанин влиза у дискотеката и с бързи стъпки се запътва към самотна девойка.
                        Директно пита: - Че пра'иш ли секс с мен за 100 лева?
                        Мацката възмутено отговаря: - Не! В никакъв случай!!!
                        - Аре ма... Много ми треб'ат!
                        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                        Коментар


                          - Сър, прощавайте за въпроса, но защо плувате в Темза със смокинг?
                          - Прощавам ви за въпроса, но ще ви обърна внимание на факта, че вие плувате, а аз се давя.
                          Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

                          Коментар


                            - Представи си следната ситуация. Две катерички - приятели. Едната катеричка намерила орехче и го скрила, ама не много добре. А втората катеричка намерила орехчето. В крайна сметка втората катеричка не е виновна, че е намерила орехчето на първата.
                            - Мишо, к'ви орехи, к'ви катерици, бе!!! Спал си с жена ми!!!
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              Един рибарски виц.
                              Отиват за риба трима приятели от така наречените професионалисти, настаняват се на брега недалеч един от друг, захранват, приготвят въдиците и замятат. След около два часа напразно чакане единият казва.
                              _ Нещо не кълве.
                              Следва мълчание, след още един час втория се обажда.
                              _ Да бе то пък въобще не кълве.
                              И след още един час мълчание третият ядосано се обръща към първите двама.
                              _ Как да кълве вие не млъкнахте.

                              В самолет се качват Бил Гейтс, Майкъл Джордан, Папата и скаут с раница с храна.
                              В един момент от полета пилотът излиза от кабината и казва:
                              - Самолетът пада, ние сме пет човека, а парашутите са четири - взима парашут и скача.
                              Майкъл Джордан разблъсква всички:
                              - Аз съм най-великият баскетболист в света, трябва да оцелея! - взима си парашут и скача.
                              Бил Гейтс се промъква между Папата и Скаута и измъква един парашут:
                              - Аз съм най-умният човек в света, трябва да бъда спасен! - и скача.
                              Остават Папата и скаута с един парашут. Папата:
                              - Сине мой, аз съм стар, Бог ще се погрижи за мен, скачай, спасявай се.
                              - Няма нужда. Най-умният човек в света скочи с раницата с храната.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                Нане казва на Вуте:
                                – Вуте, дай ми 1000 лв. на заем, че много ми трябват.
                                Вуте отговаря:
                                – Абе… може и да ти дам, ама прати жена си Пена довечера да спи при мен.
                                Нане не му се искало да праща жена си, ама много му трябвали тия пари и казал на Пена:
                                – Пено, довечера да отидеш при Вуте и добре да се представиш, че обеща да ми даде 1000 лв.
                                Отива Пена вечерта при Вуте. Прекарва нощта там и на сутринта се връща.
                                – К'во стана, ма Пено, добре ли се представи? Вуте ще даде ли 1000 лв.?
                                Пена отговаря:
                                – Абе, той каза, че и 2000 ще ти даде, ама нямал!
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X