Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Физик, математик и инженер стоят на полето. На всеки е даден един и същ брой дъски за ограда и им казали да оградят максимално възможния брой овце.
    Инженерът построил малка, но здрава кошара във формата на квадрат.
    Физикът построил кошара във формата на кръг, с аргумента, че тази форма може да побере повече овце.
    Математикът седнал в центъра на малката си кошара и казаа: - Приемаме, че съм навън.
    ***
    Милиардер решил да разработи метод, с който да разберете кой ще спечели конните надбягвания. Повикал биолог, математик и физик, инструктирал ги и им дал по един милион долара за една година работа. Като изтекла годината, биологът казал:
    - Вече знам точното родословие на конете, как са се представяли родителите им, как са ги хранили и каква е максималната скорост, която могат да развият.
    Математикът:
    - Имам точните статистически данни на предишните конни състезания, мога да предвидя приблизителните резултати от това ...
    Физикът:
    - Трябват ми още десет години, петдесет милиона долара, няколко асистенти и лаборатория, но вече съм построил моделът на движение на абсолютно еластичен сферичен кон във вакуум!

    ***
    Физик, математик и инженер били натоварени със задачата да намерят обема на червена гумена топка.
    Физикът потопил в чаша с вода топката и измерил обема на изместената течност.
    Математикът измерил диаметъра на топката и изчислил тройния интеграл.
    Инженерът взел от масата "Таблици за обема на червени гумени топки" и намерил обема.

    ***
    Провежда се експеримент за оцеляване. В заключени стаи затварят поотделно инженер, физик и математик. Във всяка стая има заключен сандък с храна. Няколко седмици отварят стаята на инженера. Сандъкът е отворен, инженерът сит и доволен от живота. Показва един пирон - "Огънах го като шперц, отварих ключалката."
    Отишли при физика. Сандъкът разцепен на парчета, физикът сит, доволен. Показва им лист с изчисления: - "Тук съм изчислил, къде е слабото място на сандъка, чукнах го и той се разпадна.
    Влизат при математика. Сандъкът затворен, подът, стените, всичко е покрито с формули. На пода седи сърдит и измършавял математикът: - "Значи, да тръгнем от доказване на противното. Да предположим, че сандъкът е отворен.
    ***
    Задали един и същ въпрос едновременно на физик и математик: "Кое антонимът на "паралелно"?"
    Физикът: "последователно."
    Математикът: "перпендикулярно".

    Шефът:
    - Драги служители,
    Като толкова ви тежи да ви почва седмицата от понеделник, амчи почвайте я от петък, бе!

    Урок по зоология. Учителят пита Иванчо:
    – Можеш ли по тези яйца да определиш, за коя птица става въпрос?
    – Не мога – отговорил Иванчо.
    – А по тези яйца?
    – Не знам.
    – А по тези?
    – Не знам.
    – Как ти е фамилията на тебе, бе – ядосал се учителят?
    Иванчо се хванал за дюкяна и се провикнал:
    – Определи по яйцата.

    Млада жена е на прага с куфар в ръка:
    - Мамо, връщам се да живея при теб!
    - Знаех си, че мъжът ти не е стока! Изневери ли ти?
    - Не точно! Хвана ме съвсем неочаквано с един негов приятел…
    - Ясно… Оказва се, че е по-отвратителен, отколкото съм предполагала!

    - Как изкарахте уикенда?
    - Страхотно! Чувствам се като нов човек, чак ми се иска да започна нов живот... в нов град... под ново име...
    Последна редакция от NikMar; 17.04.2017, 11:20.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      - Кажи, Ваня, има ли нещичко поне добро в тебе?
      - Апетитът ми е добър.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Габровец в туристическа агенция:
        - Извинете моля, може ли един каталог на цените на летните оферти за Бахамите?
        - Господине, сигурен ли сте, доста скъпичко излиза почивката на Бахамите, имаме и по евтини дестинации.
        - Госпожице, аз ще си карам отпуската на село, каталога е само за да се наслаждавам на това, колко пари съм спестил затова, че не почивам на Бахамите.

        Динко от Ямбол го разпитват в полицията.
        - Динко, защо преби приятелката си?
        - Тя прекрачи границата...

        Склерозен дядо разказва история на внукът си:
        - Ако знаеш моето момче, на какъв ресторант заведох баба ти вчера.
        - На какъв бе дядо?
        - Забравих... изкочи ми от главата...
        - Оф бе, дядооо...
        - Я кажи моето момче, как се казваше онова червеното цвете, което си подаряваха влюбените?
        - Божур?
        - Не!
        - Карамфил?
        - Не!
        - Роза.
        - Да, да, роза. Розееееее на кой ресторант те водих вчера маааа?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          Двама сноби разговарят:
          - Вчера срещнах Евгени Минчев в Хилтън.
          - И?
          - Гледам изцапан по брадата с нещо бяло и си викам "Или е захарен памук, или сперма" Ама като се замислих - къде в Хилтън захарен памук!?


          За пореден път навън вали сняг, а всички са с летни гуми.
          Последна редакция от dikanio; 20.04.2017, 09:38.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            Ако докторът ви даде една година живот, извадете пистолета и го застреляйте. Съдията ще ви даде петнайсе години.

            Коментар


              Тази пролет зимата ще е мека ...

              Бабата:
              – Еех, чедо, едно време каква музика слушахме! Т'ва днешното музика ли е?
              – Бабо, това е миксера...

              Ядрен физик решава да се запише във богословския факултет за втора магистратура. На една лекция позадрямал. Лекторът го стресва с въпрос:
              - Колега, какво ще ни кажете за Божията сила?
              Физикът изстрелва:
              - Божията сила е равна на Божията маса умножена по Божието ускорение.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Служители на „М-тел“, „Виваком“ и „Теленор“ се качили в такси и попитали за цената.
                – Предлагаме безлимитен пакет за 3 лв – отговорил таксиметровият шофьор
                Когато пристигнали на адреса, той казал:
                – 88 лева и 35 стотинки, ако обичате.
                – Но нали казахте 3 лв! – възмутили се пътниците
                – Вижте сега – обяснил шофьорът – при безлимитния пакет скоростта е ограничена до 10 км/ч, а Вие помолихте да карам по бързо. По високата скорост се таксува по 3,30 лв за всеки 10 км/ч. Освен това безлимитния пакет е валиден само в рамките на един район, а Вие пътувахте в съседния район – това вече е вътрешноградски роуминг. Пътуване извън началния район се таксува еднократно по 9 лева. Освен това при вътрешноградски роуминг се заплаща на километър и ние начисляваме за първоначалните 100 км, а това са още 33 лв. Как така „скъпо“? Нашата стандартна тарифа е 49 ст/км, а Вие плащате в роуминг по 33 ст/км. Даже излиза по-евтино! Освен това Вие бяхте няколко човека. От 1 янури услугата „групови пътувания“ е платена – по 6,50 лв на човек. И още 13 лв Ви начислихме за музикален пакет, тъй като Вие качвайки се в таксито с това си действие се съгласихте да използвате тази платена услуга. Така че всичко е правилно – 88 лева и 35 стотинки.
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  Господ ни е заръчал да се молим за управниците си. Е, моята молитва днес е:
                  - Господи, дай на управниците ни по 200 лева заплата и ги дари с дълъг живот и уранова вода. Амин!

                  Щели да въоръжават армията ни с водни пистолетчета... с хасковска вода. А ако си заредя колата с хасковска вода дали ще стане като ядрен реактор?

                  - Красавице, какво ще кажете да ви пратя въздушна целувка?
                  - Ще кажа, че сте голям въздухар!
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Съседките в блока са само пенсионерки и съм решил, че е по-добре да ме мислят за алкохолик или наркоман, отколкото да разберат, че съм лекар.


                    Рекламата на Twix все едно е за българската политика, и за това как ДС се разделила на леви и десни, които продължили да правят едно и също.
                    Последна редакция от dikanio; 25.04.2017, 12:48.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.

                      "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                      Обява
                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Риболовът беше в разгара си. Трудно се различаваше кое е стръв, кое - мезе.


                        Върхът на немотията е да оставиш бидона със зелето в заложна къща.
                        Прикачени файлове
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Приближавам се до съпругата, прегръщам я и я питам :
                          - Откъде ти, такава добра се появи?!
                          А тъщата крещи от съседната стая :
                          - Да ти покажа ли?
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            Мъж и жена влизат в кабинета на зъболекар.
                            - С упойка или без упойка? - пита лекаря.
                            - Без упойка! - твърдо решава мъжа.
                            - Браво! - казва зъболекаря.
                            - Най-после се появи един храбър пациент!
                            - Сядай на стола, скъпа! - казва мъжа.

                            Коментар


                              Ходи обяснявай на жена си, че записаната в телефона ти "Катя - Анал", е Екатерина Димитрова от аналитичния отдел...
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                - Днес има концерт на Графа.
                                - Трамваите не пречат ли?


                                Мъдрост - когато сам стигнеш до заключението, че се занимаваш с глупости.


                                Приятел преди два месеца се раздели с гаджето си. Попитах го как е. Сподели, че още харчи февруарската заплата.
                                Последна редакция от dikanio; 28.04.2017, 21:31.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X