Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Швейцарските Алпи. Ултраскъп ресторант с разкошна тераса, надвиснала над пропаст. На маса, до самия парапет, седи невзрачен човечец в костюм на Армани. До него - сандък с часовници "Патек-Филип". Човечецът бавно вади часовници от сандъка, хвърля ги в пропастта и печално проследява полета им в бездната.

    Любопитен посетител пита оберкелнера какво се случва.

    - О, мосю! Това е руски олигарх в меланхолия. Гледа как времето лети.


    - Докторе, нещо не е наред с мен... Мисля си, че България е нормална държава.
    - Спокойно, Вие сте обикновен идиот.
    - Благодаря, докторе! А аз си помислих, че съм патриот.


    Звъни се във фирма, която се занимава с ремонт на компютри:
    - Принтерът ми започна да печати лошо!
    - Вероятно трябва да се почисти. Това ще ви струва $50. Обаче за вас ще е по-удобно да прочетете инструкцията и сам да си го почистите.
    Клиентът, удивен от тази откровеност пита:
    - А, вашият шеф знае ли, че по този начин губите пари?
    - Получаваме много повече пари, когато нашите клиенти първоначално се опитат сами да ремонтират нещо.


    Софийският зоопарк ви кани на ново екстремно изживяване: "Ден на отворените врати."
    Последна редакция от dikanio; 05.04.2017, 12:13.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Урок по биология, учителката пита Иванчо:
      - По какво се различават кравата и бикът?
      - Бикът се усмихва, когато го доиш.


      Понеже правителството и разни други институции вече влязоха в интернет пространството, като си сложиха по едно "е" пред името, ми е много чудно как ще го направят това упражнение в Българската академия на науките.


      Английската дума "peach" се превежда у нас като праскова. Ето защо "impeachment" означава опраскване.


      Знаете ли каква е основната разлика между сопол и броколи? Децата няма да ядат броколи!
      Последна редакция от dikanio; 06.04.2017, 10:57.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        - Мили, много си хубав, като си пиян.
        - И ти си много хубава, като съм пиян.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Жените са толкова непостоянни.
          Днес спиш с една, утре с друга...
          ***
          Никоя жена не може да задоволи мъж така, както две.

          Коментар


            При гинеколога:
            - Ама, госпожо! Вие, току-що родихте и сега пак бременна! Направо от родилното и в кревата ли??
            - Не, първо направих мусака.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              Българинът много мрази да му бръкнат на две места, едното е в джоба...

              Посред бял ден, Вуте е пиян като мукава. Излиза от кръчмата, клатушка се, залита, блъска се в местното отче, който просто минава оттам, после му фъфли:
              - Здрасти... аз съм Исус Христос...
              Отчето:
              - Не, синко, НЕ СИ!!!
              Вуте:
              - Ай на бас... ела да ти го докажем!
              И Вуте го лови за ръката, и го вкарва в кръчмата.
              Барманът го вижда:
              - Исусе Христе! Ти пак ли си тука?!
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                В дискотеката:
                - Госпожице, може ли един танц?
                - Да, само няма да пушиш в леглото!

                - Добър ден докторе, как се лекуват глисти?
                - Зависи от какво са болните глистите, по-добре ги заведете на ветеринар...

                Тинейджърка отишла при баба си на село.
                Вечерта попитала:
                - Бабо, тука нощно време къде може да се ходи?
                - Те у тоя леген.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  – Рекс, хайде хвани пръчката бе, моето момче!
                  – "Пръчката да ти я хваща оная, дето спиш с нея" – си помисли Рекс и се скри в къщичката си.


                  - Жоре, как е с новото гадже?
                  - Ами тъкмо си помислих, че съм станал сексуален звяр, когато разбрах, че тя имала астма.


                  През средните векове не е имало разводи. Писне ти от жена ти, пишеш писмо до Инквизицията, че е вещица и толкоз... Ония си знаят работата.


                  Карам днес от Кошарица към Равда. И на караулката на Кошарица гледам една кука , че и го познавам, от нащо рпу, свалил си гащите и се надупил. Ми стана неудобно и продължих. Гледам на следващото кръгово друга кука от свалени гащи и надупен. Звъня на един приятел- криминалист и го питам кво става. А той:
                  - Избягал е от затвора педер@ст-рецидевист. И сега му залагаме капани.


                  Как да разберем по снимките й във фейсбук, дали една жена е сама или си има мъж/приятел:
                  1. С мъж/приятел снимките са: от екскурзии с него, с местна забележителност за фон; от заведения с него със софрата за фон; бебета.
                  2. Сама - котенца; пейзажи фон на "вдъхновяващи" цитати и пожелания; известни коври фон на вдъхновяващи цитати и пожелания.
                  Последна редакция от dikanio; 11.04.2017, 15:54.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    Просъница е когато се опитваш да си намериш дънките в хладилника. Махмурлук е когато наистина ги намериш там.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      В недалечно бъдеще:
                      - Мамо, къде се запознахте с татко?
                      - В страницата "Ку.вите на България" писах коментар, че не всички са такива, а баща ти ме лайкна.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Иванчо се прибира разплакан. Баба му го пита:
                        - Защо плачеш бе Иванчо, пак ли имаш двойка?
                        - Да, бабо! Днес госпожата ме пита - "Кой е най-старият член на семейството ти" и аз казах - дедовия...

                        Ако искате докторите да пишат по-четливо,... не им подарявайте алкохол...
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Как да определим каква мечка ни преследва:
                          Ако бягаш, качваш се на дърво и мечката се катери след теб, това е черна мечка.
                          Ако бягаш, качваш се на дърво и мечката клати дървото, за да те свали, това е кафява мечка.
                          Ако бягаш, бягаш и няма дърво - това е полярна мечка.
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            "105 години от потъването на „Титаник”. Твърди се, че последният вик, който се чул от кораба бил: „Някой да изключи тази Селин Дион!”." Любен Дилов - син
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              На истинският мърчендайзер в Лидл, членът му е точно 14.99


                              Двойка хапва във фуд корт-a на мол Сердика:
                              - Дръпни го това сирене, ще ме вкараш в грях! (явно пости)
                              - Ти снощи к'ви неща лапа па нищо не каза, са за едно сирене се правиш.


                              - Миме, ти уиски пиеш ли?
                              - Ами понякога...
                              - Да ти сложа два пръста?
                              - Е нали уиски щяхме да пием?


                              Мария Магдалена:
                              - Имала съм всичко на всичко едно гадже на кръст.
                              Последна редакция от dikanio; 15.04.2017, 16:32.
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                Табела на входа на синагогата:
                                "Да влезеш тук с непокрита глава е същия грях като прелюбодеянието"
                                Отдолу дописано:
                                "Пробвал съм и двете - разликата е огромна"


                                - Скъпи, какво ще правим през Страстната седмица?
                                - За теб не знам, но аз смятам да направя като Исус. Да се превърна в мъченик.
                                - О, любов моя! Ще страдаш и ще се жертваш за мен?
                                - Не, скъпа. Ще изчезна в петък и в неделя надвечер ще възкръсна.


                                Двама си говорят:
                                - Какво ново при теб?
                                - Станах веган.
                                - Защо?!?
                                - Защото ми се ставаше нещо модерно, а пък гей ме достраша.


                                - Скъпи, днес съм без гащички!
                                - Миме, стига вече за това! Скоро ще си намеря работа и всичко ще ти купим.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X