Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Всички ме познавате като състрадателен и отзивчив човек. Ето и днес сторих добрина без да парадирам с това! Преди малко, на път за работа видях чистачката на входа – изморена и задъхана. Питам я с какво да й помогна, а тя ми вика:
    - Жадна съм!
    Тутакси изтичах до колата и донесох на женицата пълна чаша "Течност за чистачки"!
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Когато в автобуса седиш срещу жена с пищно деколте и размер на сутиена D, осъзнаваш, че дупките по пътя не са чак толкова лошо нещо...

      Коментар


        Идеалът за жена за мен е тази която ме е прибрала, нахранила, напоила, и ме е сложила да спя, но не ми е дала да спя...

        Един мъж, пиян-залян, допълзява до дома си. На вратата го посреща жена му с метла в ръката.
        Мъжът пада на колене и ридае:
        - Моля те, скъпа, не излитай! Това е за последен път! Кълна се!

        За пенсионери:
        - Пийте Трибестан в комбинация с Гинко Билоба! Така, след като вдигнете самолета – ще си спомните и на къде ще летите!

        Жена се обажда на мъжа си, докато играе карти с приятели и му казва, че взима колата. След 15 минути пак звъни:
        – Ало, май ми светна лампата на Аладин!
        Мъжът в момента е зает и се тросва:
        – Добре, не ме занимавай с глупости!
        По някое време се усеща и звъни на жената:
        – Спирай веднага колата, това е лампата за маслото, не е на Аладин! Идвам веднага!
        – Късно е. Духът вече напусна колата …
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          В едно село купили трактор. Той бил гордостта на селото. След като орал два дена трактора селските ниви, на третия ден Бай Петър тракториста го обърнал трактора в блатото понеже бил пиян и трактора потънал. Събрало се цялото село начело с Кмета и седнали да мислят наказание за Бай Петър. Пръв станал най-коравия в селото – Крум Ковача и казал:
          – Предлагам, да го хванем, да го вържем на мегдана и да го е*ем всички поред. Да го разцепим като диня! Да му скъсаме г*за! Да му е за урок!
          Станал Кмета и казал:
          – Не става Круме! Това и аз го премислях като вариант, но не става. Ще вземе да се обиди, да го приеме прекалено лично, да ни се разсърди и да си тръгне от селото… А ни е само един тракториста. Не става, други предложения?
          Станала леля Мара и казала:
          – Предлагам да го глобим. Такава глоба да му треснем, свят да му се завие…
          – Не става! Той няма пари за ракия, каква глоба! Ще вземе да си тръгне и после какво, само един ни е…
          Пак станал Крум Ковача:
          – Аз предлагам, все пак да му пръснем г*за, да го разцепим, като хастар да го разпорим и да цъфне кат майска роза отзад…
          – Стига бе Круме, ще вземе да си вдигне чукалата. Не става, казах ти вече, тракториста ни е само един. Кой ще оре после?
          Станал Кръчмаря и казал:
          – Предлагам да му хвърлим един бой! Ама, да го разсипем от бой…
          – Не става бе, ние хубаво ще го набием, ама ако след това си тръгне? После какво, не става и така!
          За трети път станал Крум Ковача:
          – Тогава, предлагам да на*бем Овчаря, ама да му съдерем г*за от е*ане. Да го отпорим мъжката, да му скъсаме халката…
          Настъпила гробна тишина. Всички гледали ту Крум Ковача, ту Кмета с недоумение…
          – Хубава работа бе Круме! И защо Овчаря? Той какво общо има?
          – Нищо общо няма, ама поне имаме двама овчари…


          Килия в затвора с двама обитатели. Единият - огромен, космат, висок два метра и половина, тежък стои петдесет килограма и невъобразимо тъп. Другият - дребен, кльощав, да го духнеш ще падне, но голям хитрец. Един ден хитрецът казал на горилата:
          - А бе, брато, голяма скука, бе, искаш ли да играем карти?
          - Хубаво! - изръмжал другия.
          - Ама на какво ще играем, нали нямаме пари?
          - Вярно, нямаме! - почесал се малкият.
          - Ами хайде тогава, който бие ще опъне другия, какво ще кажеш?
          Горилата приел, и без това бил загорял, и започнали играта. Да де, ама малкият хитрец успял да подреди картите и в крайна сметка бил огромния си съкилийник. Големият въздъхнал примирено, станал от нара, събул си гащите, обърнал се, подпрял се на стената и зачакал да го опъне хитреца. И тук започнали проблемите на малкият. Втурнал се той радостно да се възползва от наградата си, но понеже бил дребен с ужас разбрал, че не може да стигне до задника на горилата. Подскачал, мъчил се, потил се, но нищо. Накрая не издържал и подвикнал на другия:
          - Човече, хайде помогни ми малко, де!
          Горилата, както се бил подпрял на стената, го погледнал през рамо, въздъхнал тежко и изръмжал:
          - Обичам те.


          Пътуват Асан и Айшето във влак сами в купето.
          По едно време вратата се отваря и на входа застава двуметров негър, гледайки изпитателно.
          Асан се шмугва покрай него и отива във вагон-ресторанта, цяла нощ яде и пие. Връща се на сутринта в купето и Айшето го посреща с думите:
          - Айде бе Асан, къде бил, тоз негър отпред слагал, отзад слагал, в уста слагал...
          - А-а-а, аз още кат влезнал си казах, тоа ше е*е некой...

          Коментар


            Майорът никога не бяга, защото в мирно време бягащият майор предизвиква смях, а във военно - паника.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              Омагьосан кръг за жената е, когато психиатърът й казва да си намери мъж, а мъжете й казват да отиде на психиатър.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                На интервю за работа в МТел:
                - Баща ви ревнив ли е?
                - Това пък какво значение има?!
                - Нашите клиенти ще искат да спят с майка ви.


                Позната си купила кученце. Обади ми се и ми вика:
                - Мини да видиш моята рунтава прелест.
                Боя се да отида.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Мария Магдалена е имала всичко на всичко едно гадже на кръст!


                  Положението е ретрограден Mеркурий в сатурнова дупка!


                  Всеки мъж може да бъде поет, ако има жена да го поеме.


                  Двамина джихадисти пристигнали у нас тия дни, решени да се превърнат в оръжие на Аллах и да раздадат справедливо възмездие. Обаче...
                  Кацнали, а после висели осем часа на летището, щото им няма багажа. Авиокомпанията не поемала отговорност за изгубен багаж, размотавали ги по гишетата, накрая един служител им предложил да се върнат на другия ден, може пък нещо...
                  Наели такси за хотела. Останали с впечатление, че летището е много далече от София, щото бакшишът използвал тъмнината и час и половина ги размотавал из Младост, Дружба и гара Искър. Накрая излязъл на околовръстното,взел сменника си, после двамата изкарали от таксито, пребили и ограбили набожните чужденци.
                  Успели да се доберат в хотела чак на другата сутрин, чужденците си направили он лайн резервации за полет на България ер. Пъкленият им план бил да отвлекат самолета и да го взривят в мола на Черни връх. Първо се отбили в чейндж бюро и сменили долари за чисто нови български хилядолевки. Взели рент а кар, но висели близо два часа в софийските задръствания. После нетърпеливо изчакали да пуснат движението след протест на съюза на цветарите и санитарките, а след това чакали още час, щото се прибирал председателят на Народното събрание от Брюксел. После чакали, щото имало мач на националния стадион. Ултраси, като ги видели, почнали да им викат "цигани" и ги набили.
                  Пристигнали на летището, след като самолетът им вече бил излетял. Багажът им все още го нямало. Платили рент а кар-а с хилядолевка. Набили ги и извикали полиция. Полицаите им взели последните долари и им казали да не им се мяркат повече пред очите.
                  Отишли на Терминал 2 и пак направили резервация за полет. Изкарали нощта на пейките, за да чуят на развиделяване, че има мъгла и полетите са отложени. После, че няма да има полети. Багажът им го нямало. Спогледали се и хванали първия автобус за турската граница.
                  Последна редакция от dikanio; 29.03.2017, 20:16.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    След секс тя се обръща към него:
                    – Скъпи, за бъдещето ли мислиш?
                    Той:
                    – Да, чудя се дали да не сложа вече летните гуми.
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      Вече беше пуснато само няколко мнения преди твоето.
                      Модераторски екип на fiatforum.bg
                      Последна редакция от Слав; 31.03.2017, 11:52.
                      ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                      Коментар


                        В бтв:
                        - Открили са лек за рака!
                        - Намесен ли е българин?
                        - Не.
                        - Заеби, пускаме за оня от Лом дето повърнал пред Лувъра!
                        / @carpementula
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Бях на екскурзия в Тайланд и срещнах едно момиче. Всичко беше перфектно, докато не ме заведе в къщата си. Паркира безупречно в гаража само с една маневра.
                          Избягах...


                          Хората сме като вицове. Кой тъп, кой смешен, кой неразбран...


                          Круизен кораб потъва. Елегантен мъж хуква към спасителните лодки:
                          - Но, господине, първо ще качим жените!
                          - Ама вие наистина ли мислите, че при тези обстоятелства ще има възможност и за забавления!!!
                          Последна редакция от dikanio; 03.04.2017, 18:17.
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            Ако наоколо хубавите жени са станали необичайно много, то значи утре сутринта ще боли глава.
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              - Умрели родители?
                              - Не.
                              - Изнасилване, анорексия, травми от детството?
                              - Не.
                              - Съжалявам, не можете да участвате в "Гласът на България"!


                              Мъж се прибира на сутринта. Жена му:
                              - Прибра се, а? Трябва да се убедиш, че вкъщи е най-хубаво!
                              - Скъпа - изхълцал той - просто това беше единственото място, което още е отворено.
                              Последна редакция от dikanio; 04.04.2017, 16:26.
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                На 1 април гаджето ме заряза - 4 дена не вдига телефона.
                                Днес се обажда и ми разправя - пошегувах се.
                                А аз си намерих ново, малко кофти се получи...
                                FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                                ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                                миг невнимание и вече си татко

                                Коментар

                                Working...
                                X