Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На смъртното си легло мъж моли жена си:
    - Преди да си отида искам да знам истината - мои ли са децата?
    А скръбната съпруга отронила:
    - Да ти кажа, ама ако не умреш?
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      Което си е вярно си е вярно. За кОлтурата няма какво да се говори, че положението е страшно.
      А за вицовете -голяма част от тях а превеждани.
      Оправял съм по-фрапиращи грешки, но бяха прекалено много. От две седмици я събирам компилацията.

      Стига толкова, че ще ядем шамарите за спам.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        Уважаеми дами, когато пишете „липсва ми уют“, уточнявайте къде слагате ударението!


        Празнуването на нова година прилича на първият сексуален контакт - напрегнато очакване и после: "Това ли беше всичко?"


        - Келнер, какъв е този коктейл?
        - Кокосов х*й.
        - Е, то кокосът почти не се усеща!?


        „К'во си ги сложил тия рога на колата, бе! Искаш всички да знаят, че жена ти се е*е с друг ли?!“
        Казва, без да подозира, че неговата жена се е*е с друг, понеже й е писнало от негативизма му.
        Последна редакция от dikanio; 23.12.2016, 12:56.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          Иванчо и Марийка отиват на училище...По пътя Иванчо се обръща към Марийка...
          -Марийке знаеш ли, какво имам в джоба?
          Марийка го поглежда и казва...
          -Хм.. Иване стига с глупости..Иван отвръща..
          -Марийке не е глупост имам жаба в джоба, снощи я хванах..
          Улисани в разговора си стигат до училище и влизат в час.
          Марийка отива до госпожата и и казва..
          -Госпожо, пък Иванчо има жаба в джоба си
          Госпожата извиква Иванчо, при себе си и го пита..
          -Иванчо, какво имаш в джоба си..и посяга да провери бръква и уплашена извиква...уй, уй, уй...., а Иванчо отвръща.. уй я, жабата е в другия джоб!
          link

          Коментар


            - Келнер, в тая супа-топчета нема топчета?!
            - Е, ти като си купиш бисквити "Катеричка", катерички ли има в кутията?


            - Ако от небето ти падне супер мацка, ще правиш ли секс с нея?
            - Зависи колко се е размазала!


            Младеж си извадил члена пред девойка и попитал:
            - Харесва ли ти "пиърсингът" ми?
            - А къде е? - попитало момичето след кратък оглед.
            - На ухото!
            Последна редакция от dikanio; 23.12.2016, 16:55.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              Намерих си G-точката, но загубих една химикалка.


              След бурна нощ:
              - А ти на колко години си?
              - 13.
              - О, господи!!! Веднага ставай, обличай се и изчезвай!
              - О-о-о! Суеверни сме, а?


              Сутринта в маршрутката пиша СМС на милото. Един чичка до мен нагло ми наднича в телефона. Викам:
              - Ще добавиш ли нещо или да го изпращам вече?
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                ИЗДИРВА СЕ ГАДЖЕ. ЕТО ИЗИСКВАНИЯ :
                Да ни пий, да ни пуши, да ней по-нисък от мени, да ней па и много висок, да ней по-малък или много дърт. Да йе от голям окръжен град, по възможност София. Да ней черен. Да ни слуша Чалга. Да ни слуша и Рап. Да харесва Кубинска музика, ма да не обича сериали. Да има кола, ама такава, че и аз да можи да я карам /за цвета после/. Да плаща сметкити. Да ма води редовно у Моуа. Да жрибец в леглото. Да обича да ходи на : Балет - 1 път на месец. Кино - 3 до 5 пъти седмично. Открит театър - когато има. Танци- от 2 до 6 пъти на месец. Да има компютър. Да можи да мейли по много. Да чати есемеси и най важното да готви. Пире. Чисти. Да разхожда куче, котка. Да кара колело, мотор, трактор, камион с ремарке и полуремарке /ТИР/, сърф и самолет. Да ней от БСП, ма да ней и от ДПС. Да можи да носи на пари. Да е Принц /ама не Арабски/. Да е каратист ,пианист ,масажист. Да можи да гледа дица, кокошки, овци, пилци, добитък и друга стока- включително и мени.Сига не се сещам за още друго, ама има......

                Коментар


                  Зад всеки успял мъж стои... Държавна сигурност.


                  Изпращайки колежка до дома, Жорето разбра как ще свърши вечерта... по надписите в асансьора.


                  Да знаете, че ерекцията не се брои за личностно израстване.



                  от някакъв форум:
                  "Ако куче погълне сперма, това ще го нарани ли по някакъв начин?
                  Питам за приятел. Най-добрият приятел..."


                  Последна редакция от dikanio; 28.12.2016, 17:06.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    -Това което ние сме построили - вие не можете само да боядисате ... - Тодор Живков
                    -Добре тогава - ще го санираме - Бойко Борисов
                    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                    Коментар


                      Боли я главата, но няма на кого да не пусне.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Вече не се правя на принц. Одъртях и помъдрях. Докато стигна до спящата принцеса, вече исках свинарка с казан за ракия и два декара сини сливи...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          За да взема болничен, отидох на доктор без да се гримирам. За малко да ме вкарат в спешното.

                          - Докторе, имам ишиас, дископатия, ревматизъм, простатит, синузит, диабет, гръдна жаба, вода в коляното...
                          - Ееее, има ли нещо, дето да нямаш?
                          - Да, докторе. Нямам зъби...

                          Не съм преял по празниците. Просто корема ми е временно 3D!
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Двама мъже отишли на риболов с лодка в морето. Но внезапно задухал силен вятър и ги вкарал в открито море. На седмия ден мъжете вече умирали от глад и жажда. Единият рибар хванал на въдицата си стъклена бутилка. Отворил я и от вътре излезнал дух:
                            - Ще ти изпълня едно желание! - казал духът.
                            - Искам да имам много бира! - възкликнал рибарят.
                            Духът щракнал с пръсти и изчезнал. В този миг морето станало от бира. Другият рибар, шокиран, казал:
                            - Браво бе, умник, а сега в лодката ли ще пикаем?
                            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                            Коментар


                              Бележка от съпругата: "Не издържам повече! Напускам те! Тръгвам си завинаги!!! П. П. Kато се върна в сряда, плочките в малката баня да са сменени!"


                              Между приятелки:
                              - Забелязвам, че съпругът ти в последно време е станал весел, бодър, подвижен... Косата му блести и сякаш се е сгъстила!?
                              - Да! Кучето умря и остана цял чувал с гранули. Дожаля ми да ги изхвърля.
                              Последна редакция от dikanio; 04.01.2017, 12:47.
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                Хората на Земята нямат пари, за да доставят вода в сухите райони на Земята, но имат пари, за да търсят вода на Марс.
                                Това води до въпроса: Има ли на Земята разум?

                                Манго се връща от преглед при лекаря и Айшето го пита:
                                - Манго, какво ти каза, "дофторо", бе?
                                Манго си разкопчал ризата, оголил гърди и рекъл:
                                - Плюни тука!!!
                                - Ама що ти рече, "дофторо??!"
                                - А бе плюни тука и че ти кажем!
                                Айшето се изплюла на гърдите му, Манго размазал плюнката по него и казал:
                                - Каза ми да се мажем със.... змийска отрова!
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X