Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се оплача от общината слага глоби навсякъде на който не е спрял на улицата
    ама като няма къде да се спира КВО да правим ???
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      kluchar написа: Преглед на мнението
      Да се оплача от общината слага глоби навсякъде на който не е спрял на улицата
      ама като няма къде да се спира КВО да правим ???
      Правиш като мене вчера ходиш до наказателния паркинг и даваш 62 и 4 лв за такси и си свиркаш! Все пак си в българия!

      Коментар


        Що за тон?! Едно нещо написах и станах пишман, а ти си написал толкова много глупости, което не е само мое мнение.
        И като цяло тук не си пишем за да се заяждаме и обиждаме, а да си помагаме взаимно, така че спазвай добрия тон и идеята на форума.
        Май прекалих малко можеби просто помислих,че и ти така си го написал ама грешно съм разбрал за тона и ПАК се извинявам .

        Научно доказано...
        Колега имал голф 2 или 3 1.9 каране мърляне масло не сменя и така до подари на жена си че е взел май 1.6 на газ че по евтино и скоростите на салата...
        За пасата един професор щерка му го беше подарила 1.8 т фейслифт май май... Професора в чудо се видя 1000 носачи с връзки 280 или 300 данък..... Косата му беше побеляла от зор... Все едно съм пичлеме на 20 г с някво скъпо БМВ ------------
        - Колега голф 2 е здрава машина и 3ката ама голф 4 1.6 специалност скоростите си ги прави на салата пък 1.4 са други ядове ......... та 4ките изобщо нагоре вече не ме кефят много се трошат и са скъпи да ги поддържам.Ще ти кажа една идея на б5 пасат носачите ги прави салата основно щото повечето са и ментета .И 1 познат беше така докато не набара едни читави и ти казвам тва мърдане няма по 2 години не ги мени и повече.А където има маншони се слага хубаво масло с спринцовка и заспиват .За данъка си е вече без коментар щом иска коне иска и данък да плаща .Аз лично не сам в състояние така,че гледам до 90-100 коня да е кола за да не плащам по 100+лв данък
        this

        Коментар


          Май прекалих малко можеби просто помислих,че и ти така си го написал ама грешно съм разбрал за тона и ПАК се извинявам .

          Научно доказано...
          Колега имал голф 2 или 3 1.9 каране мърляне масло не сменя и така до подари на жена си че е взел май 1.6 на газ че по евтино и скоростите на салата...
          За пасата един професор щерка му го беше подарила 1.8 т фейслифт май май... Професора в чудо се видя 1000 носачи с връзки 280 или 300 данък..... Косата му беше побеляла от зор... Все едно съм пичлеме на 20 г с някво скъпо БМВ ------------
          - Колега голф 2 е здрава машина и 3ката ама голф 4 1.6 специалност скоростите си ги прави на салата пък 1.4 са други ядове ......... та 4ките изобщо нагоре вече не ме кефят много се трошат и са скъпи да ги поддържам.Ще ти кажа една идея на б5 пасат носачите ги прави салата основно щото повечето са и ментета .И 1 познат беше така докато не набара едни читави и ти казвам тва мърдане няма по 2 години не ги мени и повече.А където има маншони се слага хубаво масло с спринцовка и заспиват .За данъка си е вече без коментар щом иска коне иска и данък да плаща .Аз лично не сам в състояние така,че гледам до 90-100 коня да е кола за да не плащам по 100+лв данък
          Да де ама като се натресеш 2/3 с менте носачи и нали знаеш, че са маса пари... Мойте и да са менте са по 100/120/130 има и приятел дето ми прави по 30 % отстъпка 2 г карам с тях градско лашкане турски текно рут ли са по 70 парчето... Както карам като тарзан през дупките не са се обадили..

          То и професора е на газ с това 1.8т... До де мине на газ той се прибере и дома си на бензин - хахахахахаха
          Последна редакция от fifo td 100; 19.10.2017, 01:35.

          Коментар


            бе ако някой иска ще му кажа откъде се продават носачи по евтини и качествени .
            this

            Коментар


              Доказано е, че няма лоша кола, има лош чорбаджия, колкото до частите с нашите жълти стотинки в джоба все си търсим по-евтиничкото и мислим, че сме хванали бога за рога, но после се оказава обратното. Англичаните са го казали "не съм толкова богат, че да купувам ефтино". Като добавим и пътищата и всичко си идва на място.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Снощи прибирайки се в леко нетрезво състояние вече почти към къщи успях да разбера че не успявам да си сложа колана не поради изпитатата водка а просто защото в таксито коланите на задната седалка бяха демонтирани. Това пък защо ? Голяма простотия ...
                Brava 1.6 ELX

                Коментар


                  Доказано е, че няма лоша кола, има лош чорбаджия, колкото до частите с нашите жълти стотинки в джоба все си търсим по-евтиничкото и мислим, че сме хванали бога за рога, но после се оказава обратното. Англичаните са го казали "не съм толкова богат, че да купувам ефтино". Като добавим и пътищата и всичко си идва на място.
                  По принцип си прав, но си има и генетично произведени слаби модели... Я предница я задница двигател скорости.

                  Коментар


                    Снощи прибирайки се в леко нетрезво състояние вече почти към къщи успях да разбера че не успявам да си сложа колана не поради изпитатата водка а просто защото в таксито коланите на задната седалка бяха демонтирани. Това пък защо ? Голяма простотия ...
                    Друг път избягвай да се качваш на такси, в което няма работещи колани. И задължително ги използвай!
                    Важи и за всички останали!!!

                    Бях преди години експерт по едно дело, в което пътничка съди водача на таксито за обезщетение и покриване на сериозна сума медицински разноски (поради усложнения, появили се по-късно). Нищо не взе, поради причина, че я изкараха съ-виновна, тъй като е била без колан. Медицинската експертиза доказа, че ако е била с колан, изобщо нямало да има такива наранявания, което и реши изхода от делото.

                    Коланите са за да се използват!
                    Аз ги ползвам дори и в автобус. Сериозно!

                    Коментар


                      Immortal написа: Преглед на мнението
                      Коланите са за да се използват!
                      Те и мигачите са направени за да се ползват ама найсе, аз съм "ЗА" да се налага наказание за неизползване на мигач, в определени ситуации мигача спасява живот.
                      punto HGT

                      Коментар


                        Immortal написа: Преглед на мнението
                        Друг път избягвай да се качваш на такси, в което няма работещи колани. И задължително ги използвай!
                        Важи и за всички останали!!!

                        Бях преди години експерт по едно дело, в което пътничка съди водача на таксито за обезщетение и покриване на сериозна сума медицински разноски (поради усложнения, появили се по-късно). Нищо не взе, поради причина, че я изкараха съ-виновна, тъй като е била без колан. Медицинската експертиза доказа, че ако е била с колан, изобщо нямало да има такива наранявания, което и реши изхода от делото.

                        Коланите са за да се използват!
                        Аз ги ползвам дори и в автобус. Сериозно!
                        To рейса няма бре ...
                        Такси никога ама рядко ползвам както и като карам в града не само извън градско!

                        Коментар


                          Зависи от автобуса. В извънградските има тук там
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            Абе за съединител съм влезнал с моята тд 100 сутринта е оставих на майстора към 9 часа сега 16:30 се обади да ми каже, че не може да приключи тая вечер... Била качено кутията и полуоската, но имало много работи за махане и слагане да не бърза сега за утре към 10/11 часа..
                            Много ли е работата аджеба на това тд100 ???? Или пак работи по 2/3 наведнъж

                            Коментар


                              Бързата работа срам за майстора. Не се кахъри толкова, важното е да я направи кадърно, на свата я бавиха доста и после се оказа, че са забравили да включат куплунга за подгряващите свещи, така че не се притеснявай за това.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Бързата работа срам за майстора. Не се кахъри толкова, важното е да я направи кадърно, на свата я бавиха доста и после се оказа, че са забравили да включат куплунга за подгряващите свещи, така че не се притеснявай за това.
                                Той да не забрави феродовия диск да сложи
                                Тоя си работи за него по евтино взема много се чака за него с уговорки 1/2 седмици, но си казва аз работя бавно никой не ме годни за никъде не бързам! После да потъвам в дън земя от срам!И да ме говорят в квартала не! Така работя аз да знаеш ако бързаш за някъде...
                                Работел ми е и преди доста кадърно евтино и за всичко което е + се обажда да пита.

                                Коментар

                                Working...
                                X