Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Боядисан и монтиран!
    Click image for larger version

Name:	20171011_180258.jpg
Views:	1
Size:	226,3 KB
ID:	2095055
    Fiat coupe 1.8 16v

    Коментар


      S_BANKOV написа: Преглед на мнението
      е защо не я възстанови в оригинален цвят?
      Когато я реставрирах нямах представа че ще е по-добре близо до оригинала, беше преди 20-тина години. Пък и освен черен цвят не можех да направя никакви орнаменти. Но винаги мога да я боядисам.
      Последна редакция от NikMar; 11.10.2017, 21:39.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Дзвер! (червеното Купе)
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          Счупи се гадната М32 кутия на Опела... както и да е свалих я за правене (с новия капак и големите лагери), но се оказа, че съединителя и махото също са за смяна... и 1600 лв. вътре... Те на това му казвам оплакване!
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            а тоя пък. аз сменях август съединител а септември правих глава
            общо 3 бона.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Мрън - проблем с турбото
              Хвалба - бях в Хасково като се случи но благодарение на човек от форума се справих.
              хиляди благодарности на Явор за помоща.

              пп много от новите колеги не зная кой е Явор но старите със сигурност знаят какъв човек е.
              Страшен пич.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                пп много от новите колеги не зная кой е Явор но старите със сигурност знаят какъв човек е.
                Страшен пич.
                Стар ще викаш на дядо си!

                Коментар


                  S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                  а тоя пък. аз сменях август съединител а септември правих глава
                  общо 3 бона.
                  И после пак кажи,че алфите ги бива
                  this

                  Коментар


                    Момче не ме бърка да ги дам за кола която си струва и ми прави кефа.
                    Ако ти покарам голфа съм сигурен че до час максимум ще е във вечните доменни полета.
                    Относно алфата тая година има 30 хил. км.
                    ти какво очакваш?
                    Последна редакция от S_BANKOV; 17.10.2017, 07:28.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      е и аз имам 10к тая година ама мн малко съм правил .А и голфа е в пъти по надежден от една алфа.......... . Закво ми е да давам по 3 бона на 30к км за няква умряла алфа като мога да дам 1 бон на всеки 100-150к ?
                      Аз разбирам да ги дадеш за нещо смислено и да я направиш хубаво а не да и оправяш фабричните части постоянно да наливаш пари а видим резултат да няма ........
                      this

                      Коментар


                        Хахахахха....хахахаххаха
                        Моля ти се, като незнаеш от къде идва топлата вода си мълчи по-добре. Кола, която не се поврежда - НЯМА. С тези селски митове и легенди за гоуфа ставаш смешен. Хайде мини първо тези 100-150к и да си дал 1 000лв за поддържка и тогава се обаждай.

                        П.П. Въпросната алфа, Банков с под 180-200 не я кара. Напни гоУфо да видим резултата.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          И закво аз да не съм тука рали състезател.......... .Кола дето да НЕ СЕ ПОВРЕЖДА НЯМА И НЕ СЪМ ГО КАЗАЛ............ НО ИМА ТАКИВА ДЕТО през месец са в сервиза и такива през 3-4-5 години ......... и алфата е от първите по здраво и издръжливо нещо от голф 2 няма ппц.Която и алфа да ми кажеш........... неможе да го стигне по здравина и издръжливост
                          this

                          Коментар


                            И закво аз да не съм тука рали състезател.......... .Кола дето да НЕ СЕ ПОВРЕЖДА НЯМА И НЕ СЪМ ГО КАЗАЛ............ НО ИМА ТАКИВА ДЕТО през месец са в сервиза и такива през 3-4-5 години ......... и алфата е от първите по здраво и издръжливо нещо от голф 2 няма ппц.Която и алфа да ми кажеш........... неможе да го стигне по здравина и издръжливост
                            Еййй, имаше преди един такъв във форума. Имаш 5км завъртяни зад волана и вече даваш акъл коя кола става и коя не. Колко коли си карал и за колко км и да си ги стопанисвал, а не мама и тати да са тия купили. Такива, където кварталния майстор им е казал, че алфата е боклук, а гоуфо е велик мн ги обичам. Влизаш в спор с мнение, което е изградено на база какво...нищо? ..копирано от някой друг. По принцип подхождам с надсмешка, но когато видя някой искрено кух и ме човърка от вътре да му го кажа.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Колега, момчето не е кухо ама наивно колкото искаш... Нищо лично, просто от възрастта идва. Като се сетя и аз къв съм бил на тея години

                              Коментар


                                колега, в София ли живееш?
                                искам да те повозя малко, даже може да ти дам да я покараш. Можеш да питаш Кау какво е усещането.
                                А и мога да си го позволя да карам и да подържам алфа.

                                и още нещо, италянските коли са религия, трябва да имаш душа за тях. За голф ти стига селяндурска прагматичност да може да товариш дърва в него и да ходиш на лозето. Вярно с алфата не можеш.

                                Та така ако желаеш кажи да те повозя, дори и са не си в София, нафта има и бих я прежалил са дойда навсякъде.
                                Отделно що хора си купиха алфи като ме слушаха, туку виж и ти си изхвърлил голфа и си купиш такава.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X