Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Те ти Алфа:

    Еми сори! Беше един от първите спайдъри, ама явно от телефона не става. Ще го кача тия дпи от ПС-то.Click image for larger version

Name:	IMG_20170920_194302.jpg
Views:	1
Size:	218,0 KB
ID:	2095013
    Последна редакция от slonikon; 22.09.2017, 09:26.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      невалиден файл дава
      this

      Коментар


        Хвалба:Изкарахме си с трахотно на Jap Fest-a...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          slonikon написа: Преглед на мнението
          Те ти Алфа:

          Еми сори! Беше един от първите спайдъри, ама явно от телефона не става. Ще го кача тия дпи от ПС-то.[ATTACH=CONFIG]104008[/ATTACH]
          като порше бре :D
          this

          Коментар


            Да се похваля: Успях да си обновя диваните. Имам 2 дивана на доста години и жената от известно време им беше хвърлила око да ги бракуваме, но като гледах цените и качеството на новите не ми изнасяше и реших да съвзема старите. На практика най-лоши бяха възглавниците им за седалките, които изхвърлих. Единия диван е диван -спалня с пружина, а другия го бях сглобил от 2 фотьойла. Купих една талашитена плоскост за големия, т.к. потъвахме при сядане, купих дунапрен 10 см и плат. Облякох дунапрена и се чудех дали да ги разглабям и претапицирам с такера или да им направя калъфи, които да се перат, избрахме втория вариант. Помощник ми беше сестра ми з/о има машина, а жената ходи на работа. Но ми щъкна щурата идея да се поровя за шевна машина и се натъкнах на доста запазена за 90 лв. в bazar.bg. Спазарих я за 80 лв., а транспорта ми излезе 7.70 лв., оказа се при направената профилактика, че е учудващо чиста вътре. Мога да шия и почти съм й искарал парите. Кофти се оказа гърба на плата много е хлъзгав, не го съобразих в магазина, затова купих и мрежа против хлъзгане и я подложих, сега всичко е ОК. Малко снимки на машината и творението ни.
            Click image for larger version

Name:	IMG_20170925_111312.jpg
Views:	1
Size:	246,8 KB
ID:	2095018Click image for larger version

Name:	IMG_20170925_111415.jpg
Views:	1
Size:	209,1 KB
ID:	2095019
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Да се похваля: Успях да си обновя диваните. Имам 2 дивана на доста години и жената от известно време им беше хвърлила око да ги бракуваме, но като гледах цените и качеството на новите не ми изнасяше и реших да съвзема старите. На практика най-лоши бяха възглавниците им за седалките, които изхвърлих. Единия диван е диван -спалня с пружина, а другия го бях сглобил от 2 фотьойла. Купих една талашитена плоскост за големия, т.к. потъвахме при сядане, купих дунапрен 10 см и плат. Облякох дунапрена и се чудех дали да ги разглабям и претапицирам с такера или да им направя калъфи, които да се перат, избрахме втория вариант. Помощник ми беше сестра ми з/о има машина, а жената ходи на работа. Но ми щъкна щурата идея да се поровя за шевна машина и се натъкнах на доста запазена за 90 лв. в bazar.bg. Спазарих я за 80 лв., а транспорта ми излезе 7.70 лв., оказа се при направената профилактика, че е учудващо чиста вътре. Мога да шия и почти съм й искарал парите. Кофти се оказа гърба на плата много е хлъзгав, не го съобразих в магазина, затова купих и мрежа против хлъзгане и я подложих, сега всичко е ОК. Малко снимки на машината и творението ни.
              [ATTACH=CONFIG]104016[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]104017[/ATTACH]
              Сега остана да се похвалиш че си сварил ракията и да идваме
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                Моята е с марка ФБП-фонд благодарен пациент или приятел, аз не съм по концентратите и затова не варя. Все пак има с какво да те посрещна.
                Последна редакция от NikMar; 28.09.2017, 21:26.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  С нов съединител съм, много мазно потегля вече
                  Fiat Coupe 1.8

                  Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                  Коментар


                    Такааааа. Безценен урок от българската реалност. Викаш майстор в къщи , сваля ти контролера на пералнята и след 2 опита да го подкара следва заявление че не става и пералнята е за боклука. Почесваш се по главата , сещаш се че имаш диплома за инженер по електроника и решаваш да видиш каква е тая скъпа платка дето не подлежи на ремонт. И тук голямата изненада - от платката ясно си личи че липсват елементи. Ако се съди по съседните елементи - мощни транзистори продавани по 12$ в ebay.

                    П.С. Ядосах се ...
                    П.П.С. Много ..
                    Brava 1.6 ELX

                    Коментар


                      След известно търсене ме огря и мен с тъй желания спойлер, на символична цена. Следва боя и монтаж.
                      Click image for larger version

Name:	krilo.jpg
Views:	1
Size:	21,3 KB
ID:	2095033Click image for larger version

Name:	krilo1.jpg
Views:	1
Size:	81,7 KB
ID:	2095034
                      Fiat coupe 1.8 16v

                      Коментар


                        Алфа бате, алфа.
                        след шест седмици и 1600 лв. днес в 16.00 часа Алфата офицално излезе от бокса.
                        Време е за акторе от министерство на екологията
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          За тея пари сложили й едно 250 коня на алфата?

                          Коментар


                            не ама пък миналия месец и смених и съединителя.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Покрай тези шев и кройки на диваните, се сетих че имам и една доста стара машина Сингер, от времето на баба ми. Попаднах на ето този сайт http://ismacs.net/singer_sewing_mach...-database.html и там намерих от серийния номер 9824298 годината на производство->1891 г., БААМААМУ имам уникат на век и четвърт, ето го модела че даже и ръководство има към нея http://ismacs.net/singer_sewing_mach...g-machine.html . Моята беше захвърлена буквално в калта и от там я съживявах в продължение на няколко месеца, затова не е в оригинално състояние на боята, но всичко си работи.
                              Click image for larger version

Name:	IMG_20171011_134616.jpg
Views:	1
Size:	172,8 KB
ID:	2095053
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                е защо не я възстанови в оригинален цвят?
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X