Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пуснахме круиз контрола!
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      slonikon написа: Преглед на мнението
      Пуснахме круиз контрола!
      пусни круиз ама кораб не контрол, тогава се хвали
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Ето ги новите придобивки от около година Click image for larger version

Name:	1461959678854.jpg
Views:	1
Size:	49,4 KB
ID:	2094712 От около две седмици някой от ВТ е купил бившатa ми Fiat Marea weekend HLX 1.8. Да му е честита и и да и се радва
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          ееее Митак, алфата черпи ли бавареца със сажди от милано?
          аз пък вчера си оправих климатика на алфата, за две минути и ся съм болен.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Тя е 1.9 JTS бензин.Да си кажа честно, че в ниските е по пъргава
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              Хвалба: В интерес на обективната истина и в допълнение към последния си пост в тази тема трябва да напиша, че все пак моят застраховател на каско-то изплати щетата ми до стотинка и в уречения срок.
              Оплакване: Днес станах неволен свидетел на малка яхта, която изгоря в Царево. Грозна картинка.
              Последна редакция от ntodorov; 08.06.2017, 18:37. Причина: правописна грешка
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                Хвалба: Заредих най-евтината нафта за този сезон 25л. за 41 лв., т.е. единична цена 1.64 лв.
                Оплакване: Заплатата е далеч...
                link

                Коментар


                  Да бе, и местния Лукойл срамежливо смъкна цената на нафтата. От 2.11 на 2.09. Да им ............

                  Коментар


                    Да се оплача от ДЕДЕ /да го ----- /прокле ми колата май ще се окаже стартера
                    добре че не са скъпи
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      Да се хваля ли да плача ли не знам-от петък сме на доктор-смяна на ангренаж със ролките отстраняване на теч на масло от семерина на коляновия вал и гарнитура капака на клапаните предполагам ще се сменя и пистовия също така смяна на водната помпа. Двигателя тракаше по това което съм чел тук е че може да е било от хлабав ангренаж казаха че бил зле колко е вярно не знам-звезди се свалят във всеки сервиз. Цялата болка/радост за 560лв. Имам и загуба на антифриз ама с нея казаха че ще се качим на 1000+ а за там държавната субсидия не стига. Мисля че го горя. Очаквам обаждане утре да си я взема.Задължителен ли е шлайфа на главата при сваляне за смяна на гарнитура и препасване на клапани и фаски?
                      Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                      Коментар


                        Като свалят главата хубаво щ е да я шлайфат и там да сменят гумички и такива работи така и така е там и да се знае,че е обслужена от-до ест ако имаш парите
                        this

                        Коментар


                          Ясно ами значи следващия етап ще е този ама както казваш като има пари, а сега няма Иначе как ви се струва сумата за това обслужване много/малко/нормално? Просто искам да си направя справка дали ми режат главата или са сносен сервиз.
                          Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                          Коментар


                            абе май си те дерат ама нищо карай не бой се.
                            сега да се похваля с още двама форумни герои си направихме басеинче за два дни.
                            мрън - тия двамата са трезвеници
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Плача-Е излязох от доктора ама не на 100% доволен. Теча на масло е на лице казват гарнитура на маслена помпа за ремонта искат 120. Иначе 557 за Ангренаж комплект+водна помпа,Маслен филтър,Горивен филтър,Въздушен филтър+филтър купе,Масло 10в-40 Мобил,Семерина колянов вал,Г-ра капак клапани+Работа. Въпрос възможно ли е от удар алуминиевото тяло на маслената помпа да се изкриви и да стане така че и гарнитура да сменя теча да е на лице? Твърдят, че удар е имало защото по картера има наварявано. И ми казаха да я продавам и да стоя далеч от Фиат и Ланчия
                              Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                              Коментар


                                ако картера е наваряван значи е изметнал. кофти работа.

                                да се похваля доживях на сладкарница да ме водят.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X