Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изключително честна и благородна постъпка от тази жена. Браво.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      Браво на жената.
      Към колегата, дано не го приеме за упрек, но все пак не е необходимо да се издребнява толкова за една драскотина. Повече от 2/3 от колите в Бургас са изподраскани от ключове, пирони, удари и т.н. Включително и на моята на прясно боядисан калник, врати и т.н. Това си е оплакване. Разходи се малко и ще видиш. Вярно всеки иска да не му е надрана колата, ама с това отношение на околните, трябва постоянно да сме в "бояджийното".

      Коментар


        Важното е, че жената е поела отговорност за действията си. Преди около половин година ей така връщам се от магазина и гледам една деруга в син цвят на преднат броня и до мен паркирано синьо Пежо. Понеже знаех на кого е колата и когато я видях и казах. Момичето ми обясняваше, че дори не е карала колата си от седмица и няма как да е била тя. Примирих се, че съвестните хора с на привършване и забравих за случката. Две седмици по-късно срещам момичето и тя започва да ми се извинява. Видиш ли, приятеля и с нейната кола ме задрал. Пича си мишкува и дори не се извини, а остави момичето да се извинява за нещо което не е направила.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          dobrujanetza написа: Преглед на мнението
          Оплакване- някакъв голям шофьор ми е изкривил предния десен калник.... На какви ли не малоумници вече дават книжки...
          Абсолютно същия случай е с Бравата на сина преди 2 дена, точно десния, че и ужулена броня. Нещо не й спори на тази кола, преди 2 г. в Пд един бакшиш спря в него пак в десния калник, последва оправяне на геометрията, смяна на калник и броня и т.н. Зимата пък му се скъса болта на десния тампон на двигателя и той увисна напред и надясно, стоя в бокса 2 месеца, като се позатопли го оправихме. Вече се зарече да не прави нищо по нея, да видим до кога.
          Последна редакция от NikMar; 30.03.2017, 15:46.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Колега stilo_new, ако се замисля от неиздребняване колата ми вече трябваше да прилича на манерка. Колега NikiMar, не ми се изброява моята кола до сега колко щети е отнесла от чужда некадърност. Ще се чудите дали да се смеете или да плачете.
            - Колата е паркирана пред портала на вътрешен двор. Слизам да затворя вратата - един тръгва назад и спира в калника ми. Оправдание: "Аз като тръгвах, тебе те нямаше". Не видял човека, няма да издребняваме - броня, десен калник и фар.
            - Както споменах един ме шибна, докато бях спрял на светофар. Колега с Мареа. Сви и избяга. Не издребнях, нова задна броня.
            - Колата седи паркирана до стената на блока. Домоуправителката - пенсия на 80 години цани някакъв циганин да чисти улуците. Циганина изтървава чувала и целия кереч и камънаци, които са останали след ремонта на покрива падат на моя капак. Все едно градушка го е валяла. Не издребнях - сигурно трябваше да пребия мангала. Боя на капак.
            - Оставям колата на сервиз за смяна на масло. Някакъв с пътна помощ отива да оставя кола и на излизане ми забърсва задня дясна врата. Айде пак боя.
            - Мина се не мина една седмица - следа от пирон по току боядисаната врата, калник и капак. Още стои, не издребнях. Колата беше на паркина в морската градина в Бургас.
            - Съседа тръгва да излиза и пред погледа ми ми осурка стабилно левия калник и бронята. Писах тема - по гражданска ми изплатиха половината от сумата. Не издребнях и не му поисках другата половина - 120 лева.
            - На мол Сердика един с чисто нов Пасат ме забърсва отзад втори път и новата боядисана броня отиде. Айде пак.

            Всички казват - много ти е лачена колата. Какво няма да е лачена, останаха малко непребоядисани детайли. Всяка щета съм оправял и повечето от тях със собствени средства. То 25 лева не са пари, 100 лева не са пари, 200 лева не са пари.
            Вярно, има много очукани коли, но има и много хора, които не им дреме. Един колега си кара със ударена врата и калник вече две години и не му пречи. На мен ще ми бърка в очите.
            Да, чест и и прави на жената, че ми предложи компенсация, но това не я оправдава.
            Последна редакция от PSG; 30.03.2017, 20:07.

            Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

            Коментар


              Павка, моята виждал ли си я на какво прилича?
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                Павка, моята виждал ли си я на какво прилича?
                Виждал съм я, много е хубава!
                Особено след оня последния....

                Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                Коментар


                  от няколко дена няколко човека ме обеждават да остава бравото в ватлужена почивка. колкото и да знам че може би са прави не съм сигурен. а и тая алфа все повече ми влиза под кожата.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                    от няколко дена няколко човека ме обеждават да остава бравото в ватлужена почивка. колкото и да знам че може би са прави не съм сигурен. а и тая алфа все повече ми влиза под кожата.
                    Sedici,ти знаеш.Японска мисъл с италианско сърце и дизайн.
                    EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                    EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                    FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                    Коментар


                      Да се похваля: След сериозна инвестиция Алфата утихна! Притеснявам се да не заспя, докато карам ... Сменени носачи, амортисьори, биелетки, съединител ... Въобще нова кола имам!
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        И аз да се похваля - Ланчата е вече регистрирана и обслужена. Сменени са и 2 от носачите.
                        То всъщност... не знам дали е хвалба или оплакване

                        Коментар


                          Хвалба: Радвам се за всички с нови и "нови" коли.
                          Оплакване: Не се чупи пущината и тва е. Скука.
                          Офф: Очаквам хвалба от "Топ анализатор"- а
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            Хвалба и от мен: От вчера собственик на АР147.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Хвалба и от мен: От вчера собственик на АР147.
                              иска алфа на ти алфа.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Взех за член от семейството дизелова кола.......взех за член от семейството дизелова кола......пиша го два пъти, щото още не мога да повярвам........
                                Alfa 156 2.0 TS
                                Alfa 156 20VTurbo
                                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                                Locost TF1 3.0V6

                                Коментар

                                Working...
                                X