Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няма страшно, групата са сериозни туристи, а маршрутът е лек. Завършва в Мелник, по кръчмите

    Коментар


      Купих си пелетна камина, освен това спечелих 3 тона пелети от играта
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        Оплакване: Много проЗД народ има и това си е. Днес станах свидетел, как двама бащи бяха на път да се сбият. Обект на спора им беше едно местенце за паркиране, което беше непосредствено до входа на училището, от който щяха да излязат децата им. Срамота. Само на 20-30 метра от "събитието" имаше бол свободни места за паркиране. Действията им бяха наблюдавани с потрес от немалко деца, добре че се намесихме и спряхме задаващата се юмручна схватка. Жалки хорица с големи коли, но нищожни души.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Всяка сутрин ги гледам такива...
          Спират точно върху и непосредствено пред пешеходната пътека пред входа на училището, децата им слизат от страната на улицата (а не както е по закон от към тротоара), на всичко отгоре по тая улица е забранено спирането с пътен знак в началото на отсечката.
          А само на точно, ама точно 20 м има огромен паркинг, просто трябва да влязат в него и да паркират, да пресекат улицата по същата тая пешеходна пътека и да си заведат децата до вратата на училището, и да се върнат до колите си. Ама... то това е огромно разстояние, нали могат хич да не слизат, а само децата им да слязат пред преминаващите автомобили, и да прибягат до входа.
          Сигнализирал съм чак кметицата за това, обеща да вземе мерки, ама засега не съм видял резултат.
          А иначе патрулките вардят на 300 м от там някой да не е забравил да си включи фаровете...

          Коментар


            Оплакване: Вчера някой колега не могъл да прецени как да мине и спрял в левия калник.
            Хвалба: Общо взето е хлътнал 2-3 см. - ако няма още премеждия ще изкара така зимата (може и лятото)
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              Има и по-тежки случаи, може да те закачат като караванка
              https://media.giphy.com/media/3o7TKs...ktH2/giphy.gif
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                Оплакване: Вчера някой колега не могъл да прецени как да мине и спрял в левия калник.
                Хвалба: Общо взето е хлътнал 2-3 см. - ако няма още премеждия ще изкара така зимата (може и лятото)
                Пробвай със стойка за телефон/навигация за кола. Захващаш го и дърпаш рязко. Не се базикам. Жената преди време беше подпряла десния калник и така се изправи, имах и отзад в ляво едно хлърване и то също стана.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  При мен има нацепена боя и част от нея е паднала. Най-много да падне още. Няма да се занимавам сега, достатъчно мръсна е колата а и температурата не ми харесва. Огънато е над арката на гумата. Като му дойде времето ще се мъча. Най-много да се свали гумата с подкалника и отвътре да се чукне с трупче.
                  Благодаря за съвета
                  Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                  Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                  Коментар


                    И аз да се разпиша по темата. Пунтото е бяло и от 3 седмици насам забелязвам следи от удряне на 2те предни врати - вероятно от сблъсък с друга кола. Карам и една служебна Кия Пиканто и ме е страх да я оставя пред блока - веднъж вече й бяха охлузили бронята толкова жестоко, че се чудих как не е паднала. Но за Фиата ме е яд най-много. Има червени, черни, сини следи и се чудя как да хвана някой в крачка..

                    Коментар


                      Днес двоен празник.50 годишен юбилей на съпругата и внучка.На черния ми дроб му се иска да избяга
                      Последна редакция от dimovdimitar; 06.02.2017, 22:08.
                      EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                      EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                      FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                      Коментар


                        dimovdimitar написа: Преглед на мнението
                        Днес двоен празник.50 годишен юбилей на съпругата и внучка.На черния ми дроб му се иска да избяга
                        Честит двоен празник. Да са ти живи, здрави, весели и щастливи !
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          ntodorov написа: Преглед на мнението
                          Честит двоен празник. Да са ти живи, здрави, весели и щастливи !
                          Благодаря колега
                          EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                          EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                          FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                          Коментар


                            Хвалба: Вчера заредих 30 литра гориво от една бензиностанция и по този начин участвах в тяхната лотария. Спечелих хендсфри слушалки. За целия ми съзнателен живот, това е първата ми придобивка от томбола и/или лотария.
                            Оплакване: От всички възможни награди, точно хендсфри слушалки не ми трябваха, но пък намерих повод къде и на кой да ги подаря.
                            Оплакване 2: Тъкмо се зарадвах, че късметът започва да ме спохожда и разбрах, че вероятността да спечелиш нещо от тази лотария е много по-голяма от тази да не спечелиш нищо.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Да се оплача и аз.
                              Някакъв еб@лник ми е надраскал с ключ цялата дясна страна.
                              Най-вероятно някой ден ще му изсъхнат ръчичките.
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар


                                Оплакване: Намерих си колата със закачен фиш за глоба за неправилно паркиране (върху тротоара) пред вкъщи в Пазарджик. От 15 коли върху тротоара около нас, фиш имаше само единствената кола собственост на живущ на същата улица - моята. А в работен ден се случва да съм вкъщи веднъж на няколко месеца. Еб@ тоа карък
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X