Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Справка от КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Справка от КАТ

    Здравейте от новата ми работа изискват да им представя удостоверение-справка от КАТ за налични точки и глоби и т.н.Може ли да ми обясните колко струва и за колко време излиза тази справка? Благодаря!

    #2
    12 лв. На гишето попълваш молба за справка до момента и плащаш такса. Става на другия ден
    Powered by Emzo

    Коментар


      #3
      Благодаря колега.

      Коментар


        #4
        Май имаше вариант и същия ден да стане, но нямам спомен за колко пари.

        Коментар


          #5
          Има ама трябва сутринта да пуснеш за да може началника следобед да я разпише и евентуално тогава да я вземеш. Иначе цената е същата
          Powered by Emzo

          Коментар


            #6
            Освен това трябва да уцелиш дамата на гишето,която ти приема молбата да не е в добро настроение. Иначе аз я пуснах в 9 и беше готова в 9.15,но над мен се смилиха,заради"неравностойното ми положение".И си вземи номерче,че ако и се плоснеш без номер от машината се вбесява. :D
            Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
            Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

            Коментар


              #7
              dkenanova написа:
              И си вземи номерче,че ако и се плоснеш без номер от машината се вбесява. :D
              Едва ли във Варна има машина за номерца в КАТ... пък кой знае?!

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                dkenanova написа:
                И си вземи номерче,че ако и се плоснеш без номер от машината се вбесява. :D
                Едва ли във Варна има машина за номерца в КАТ... пък кой знае?!
                Ох извинете ме, не погледнах от кой град е колегата. :D И кифленския ми мозък не се сети,че хора живеят и извън София.
                Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                Коментар

                Working...
                X