Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забравих си дебитната карта в банкомата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забравих си дебитната карта в банкомата?

    Загубих си дебитната карта, най-вероятно я забравих в банкомата, въпреки че не ми се вярва. Винаги я дърпам, но все пак ако съм я забравил, банкомата на ПИБ гълта ли я след еди си колко сигнала и не си вземеш картата? Аз ходих до банката да изтегля пари оттам и ми казаха да мина утре, и ако е в банкомата, ще ми я върнат. Наведе ме на мисълта, че все пак я гълта, но пък други ми казаха - не.
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Гълта, гълта.Моята миналата година точно преди Коледа я забравих в един банкомат в Козлодуй.Като се върнах в Козлодуй след Нова година, в местния клон ми я върнаха. За ПИБ точно става дума.

    Коментар


      #3
      100 % Атма прибира картата Можеш да си я получиш от клона който ще ти кажат от картовия център на съответната банка издател на картата
      Bravo 1.9 jtd 1999

      Коментар


        #4
        Е, хубавото, е че и аз съм от Козлодуй ;0Дано съм я забравил там, че съм много отнесън... за половин година 3 карти нови издавам. ;0
        Fiat Bravo 1.8 16V 96'

        Коментар


          #5
          гълта гълта ,аз един път си бях напъхал личната карта даже голям цирк беше Няма да се шашкаш.
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Дали я е глътнал или не, обади се на банката - издател за да я блокират, докато не си убеден къде е картата. В последствие вероятно ще се наложи преиздаване.

            Коментар


              #7
              Времето е въпрос на настройка, но ако я оставиш в слота, я прибира.

              Коментар


                #8
                Може ли да дадете адреса на тоя банкомат, дето гълта?
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  M5kov написа:
                  Може ли да дадете адреса на тоя банкомат, дето гълта?
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    Може ли да дадете адреса на тоя банкомат, дето гълта?
                    Това ми е рекцията https://www.youtube.com/watch?v=gnagemulucw
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар

                    Working...
                    X