Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как би изглеждало Типо с бели джанти?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как би изглеждало Типо с бели джанти?

    Някой има ли снимка на тъмно(черно, сиво, etc) Типо с бели железни джанти? Дали би изглеждало добре?
    Drive It Like You Stole It | Гараж
    RIP Fiat Tipo '92 1.6

    #2
    Може да питаш направо колегата white_shark. Той кара зимата, с бели, железни джанти.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Здравей колега. Правил съм го тоя номер на зимните ми джанти, понеже ми беше писнало черното. Ето две снимки от фейсбук:https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...ac95a058aaНа времето ми харесваше, но сега бих казал че е по-добре да се оборудваш с едни 14-ки алуминиеви и без това вече са за по без пари!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Благодаря Ви xctr, а как ги боядиса? Аз смятам да ги мина един или няколко пъти с бял спрей.Като взема алуминиеви трябва да взема и гуми.. а съм студент Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        Drive It Like You Stole It | Гараж
        RIP Fiat Tipo '92 1.6

        Коментар


          #5
          И аз тогава бях студент като тебе и затова ги боядисах направо с четката с бяла алкидна боя. Това са железни джанти все пак, за спрейове ще дадеш повече пари и покритието няма да е толкова добро. Ако се пръснат с пистолет пак със същата боя ще е най-добре. Наскоро правих едни джанти за ремърке бели и с най-обикновен бояджийски пистолет станаха в пъти по-добре!!Едит: Ако имаш път към София може да свършим работа!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Много далеч София :D За сега ще пробвам със спрей, един сезон да задържи ще съм доволен :D Някакъв пистолет има и у нас мисля, но не знам дали го има още и дали работи :D
            Drive It Like You Stole It | Гараж
            RIP Fiat Tipo '92 1.6

            Коментар


              #7
              Stann написа:
              Много далеч София :D За сега ще пробвам със спрей, един сезон да задържи ще съм доволен :D Някакъв пистолет има и у нас мисля, но не знам дали го има още и дали работи :D
              Само, внимавай да не се простреляш.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #8
                Мога да предложа на бяло само. И то само тасовете са боядисани, а не джантите.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  https://www.youtube.com/watch?v=aX1wNf8_nq8 :D
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    xctr написа:
                    https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/225654_1952805612346_892568_n.jpg?oh=71028599791d7 8bcc4012e6135f4b115&oe=5771BEB0
                    Много хубава снимка на Типо и Враца

                    Коментар


                      #11
                      AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
                      AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
                      FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря Ви на всички!
                        Drive It Like You Stole It | Гараж
                        RIP Fiat Tipo '92 1.6

                        Коментар

                        Working...
                        X