Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Простотията българска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Простотията българска

    Само поствам[quote]Здравейте, колеги. Казвам се Андрей Тонев и искам да ви споделя моята маниящина, която преобърна живота ми и вече имам пари за всичко.На 20 години съм и живея в едно село в Подбалкана. Миналата година завърших даскало и исках да си купя някакво запазено БМВ тройчица. Не съм някакъв интелигент и бях много слаб ученик, но исках да си имам хубава колица и ланци, часовници, такива работи, нали знаете - младите генгстъри с техните желания
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Аз бих казала, като за човек, живеещ в село в Подбалкана, завършил средно като слаб ученик - много грамотно е написано.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      ele написа:
      Аз бих казала, като за човек, живеещ в село в Подбалкана, завършил средно като слаб ученик - много грамотно е написано.
      1+ Това беше първото което си помислих и аз...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Като видях написаното с главни букви неколкократно, направо ми стана ясно, за какво иде реч. :D
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          #5
          Спрях да чета на "БМВ тройчица"
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Що бе, пичели човеко!Купете си и вие и също ша спичелити!Няма лъжа, няма измама! Също като онова лекарство за мазна коса - тези, дето си го поръчали, срещу скромната сума, получили луксозно пакетче, в което имало бележка: Обръснете си главата и мазната коса ще изчезне!
            Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

            Коментар


              #7
              M5kov написа:
              Спрях да чета на "БМВ тройчица"
              +1
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #8
                Написано като за таргета.

                Коментар


                  #9
                  Според мен, наивника е този, който е писал това. По-фалшива зарибявка не бях чел. Толкова е фалшива, че даже феновете на $БМВ-тройчица$ биха се усъмнили. Смятай.

                  1.9 JTD 110hp
                  Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                  Коментар


                    #10
                    OpenGL написа:
                    Според мен, наивника е този, който е писал това. По-фалшива зарибявка не бях чел. Толкова е фалшива, че даже феновете на $БМВ-тройчица$ биха се усъмнили. Смятай.
                    А-ааа не съм съгласен.Факт е, че много хора у нас са глупаво наивни. Ти би ли се хванал на уловката, че ти се обажда по телефона ченге под прикритие с условието да му оставиш сума от 16 000 Е в градинка, пари които да служат за уловка на измамници...Кажи ми, колко глупав трябва да си за да се вържеш ? Така, че наивните и прости хора се ловят на всякаква примамка, но в никакъв случай примката не е от глупавата страна. Виж:https://www.24chasa.bg/Article/5385551
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      Какво очакваш от човек, който гледа единствено турски сериали и Дързост и красота? Да мисли ли?
                      207 тиква автомат
                      новокромаджия 2.4 печка

                      Коментар


                        #12
                        ntodorov написа:
                        OpenGL написа:
                        Според мен, наивника е този, който е писал това. По-фалшива зарибявка не бях чел. Толкова е фалшива, че даже феновете на $БМВ-тройчица$ биха се усъмнили. Смятай.
                        А-ааа не съм съгласен.Факт е, че много хора у нас са глупаво наивни. Ти би ли се хванал на уловката, че ти се обажда по телефона ченге под прикритие с условието да му оставиш сума от 16 000 Е в градинка, пари които да служат за уловка на измамници...Кажи ми, колко глупав трябва да си за да се вържеш ? Така, че наивните и прости хора се ловят на всякаква примамка, но в никакъв случай примката не е от глупавата страна. Виж:https://www.24chasa.bg/Article/5385551
                        Аз говоря за нещо съвсем друго. Не оспорвам факта, че има наивни хора. Оспорвам ефективността на писанието по-горе. Може да се напише далеч по-добре и да хваща декиш на по-широк таргет от жертви. Истинския измамник е естествен, непринуден и не е фалшив. Това е писано, като от грамотен, но бездарен писател или набеден журналист. Изкусния лъжец би ме накарал и мен да повярвам, даже той би си повярвал. Тука биха се хванали само едноклетъчните. Този измамник е некадърен в начинанието си.

                        1.9 JTD 110hp
                        Ex: Fiat Marea 1,8 16v 97г. LPGi

                        Коментар


                          #13
                          Склонен съм да повярвам и ще се обоснова защо. В сайта на PRIVATEPICKS е описано и подчертано, че членската карта с диска със системите и стратегиите се заплаща само и единствено като наложен платеж в офисите на Еконт. Всъщност, преди да заплатите каквото и да било, Вие имате опция преглед и тест преди да платите. Носете си лаптоп или помолете в офиса на Еконт, да ви пуснат диска на техните компютри, преди да заплатите каквато и да е сума. Членската карта и диска струват 49лв. с ДДС. Преди всичко има форма за обратна връзка със собствениците на сайта, съответно може да си зададете въпросите които ви глождят преди да рискувате. Всеки един грамотен човек може да се усъмни, поради простата причина, че сайта е направен много аматьорски. Защо така - не знам! И другото което е, винаги може да попитата в офиса на Еконт от кой адрес идва пратката и да ви дадат координатите на изпращача на пратката /трите имена, адрес, телефон за връзка./ Нещо любопитно от сайта:"Членската карта ви осигурява изключителни клиентски права и ви дава достъп до всички наши топ услуги. Да ползвате пълната поверителна информация от системи и стратегии, до която имаме достъп -Специални оферти -Дава ви достъп до нашите съвети и препоръки как да се използват стратегиите и как да играете разумно, запазени само за членовете на клуба -Иновации в методите и стратегиите за залагане, всякакви промени по тях, участия в томболи, игри и.т.н.Ако по някакви причини не си 100% удовлетворен/а- то изпрати обратно членската карта и диск и ние ще Ви върнем парите усмихнато и без въпроси."[b:190372c793]65 годишен мъж печели по над 5 000 лева месечно от футболни прогнози, с няколко прости метода[url=http://sekirabg.com/%D1%86%D1%8F%D0%BB%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%87-2/]Цяла България не можа да повярва на очите си! Как младеж се превърна от 18 годишен келеш в ,,паралийско гъзарче
                          Ясно е, че в този форум слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим...

                          Коментар


                            #14
                            Има проблем, има и измама... и тя не е в текста, форума или въобще в нета. Проблема е в това, че в БГ наистина е възможно простак (не прост човек) и селяк (не селянин) да си врътка ланците и да кара БМВ-та (ако караха Мазератита направо щях да съм бесен, сега поне злобея само за това, че нямат въображение). За мен това е истинска мистерия - как става? ...това всъщност не е толкова важния въпрос, по-същественото е ЗАЩО става?!
                            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                            Коментар


                              #15
                              Вярвай в каквото си искаш. Аз в моя тъп живот съм научил, че безплатен обяд - НЯМА. Ей така видиш ли за 50лв, някой ще ти даде да направиш едни 100-200 бона. Абеее...всеки си знае за себе си. Интересно ми е, защо такива сайтове с явна измама, не се проверяват и спират, а в същото време се опитват да проконтролират къде по незначителни неща.Ето нещо по интересноhttps://www.youtube.com/watch?v=LVaVxziILks
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар

                              Working...
                              X