Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде "чИститУ" - задължителни зимни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Immortal написа:
    Едно време бащите ви с Москвичите и единствените възможни гуми Вида, даже не са знаели що е туй "зимна" гума.
    Ши ма звиняваш, моя баща имаше Полски Фиат... На него се научих да карам кола
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #62
      snake написа:
      tambuhtaneca написа:
      gamma написа:
      Не съм чел цялата тема, но как ще проверяват коя гума е зимна? По снежинката щампована на борда на гумата ли?
      Да, пише М+S
      Виждал съм гуми с означение M+S без щампована снежинка и с шарка, която е много далечна от зимната. И кво сега - спира те ушевия и се започват споровете. Зимна или не е зимна, това е въпросът?! И като те спре в някое кално, гадно време, къде ще се дзвери да намери означенията върху гумата?
      Е, т’ва и аз имах предвид
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #63
        ...........уникална държава.............
        fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
        Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
        opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

        Коментар


          #64
          snake написа:
          tambuhtaneca написа:
          gamma написа:
          Не съм чел цялата тема, но как ще проверяват коя гума е зимна? По снежинката щампована на борда на гумата ли?
          Да, пише М+S
          Виждал съм гуми с означение M+S без щампована снежинка и с шарка, която е много далечна от зимната. И кво сега - спира те ушевия и се започват споровете. Зимна или не е зимна, това е въпросът?! И като те спре в някое кално, гадно време, къде ще се дзвери да намери означенията върху гумата?По въпроса за баланса пък изобщо не си прав. Пътищата ни са такива, че ако една кола се кара редовно, колкото пъти качиш гумите на баланс-машината, все ще има нужда да се балансират.
          Ти сега ще кажеш, че през 3 дена балансираш гумите...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #65
            Ей ся си загледах офроуд гумите на джипчЕто...Няма означение зимни гуми! Нито М+S, нито ММС, нито СМС.Бас ловя, че ще се намери все някъде, некой полюционер да се заяде, с некой колега джипкаджия,че това не са зимни гуми.Ко праим тогава!?При положение, че аз с тоо жип и тия гуми мога рейс да дърпам в 20 сантима снЕг?Иска ми се да знам персонално чия е тай тъпа идея, респ. предложение със зимните гуми...п.с. Начи ако мене ме глобат при горепосочените условия - че го намерим тоо олигофрен и че го накарам да изяде една офроууд гума и че го снимам на клип.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #66
              Бих бил много учуден ако това да вкарват на топло за превишена скорост влезе в сила и се приеме окончателно.......
              stilo_new написа:
              batproho написа:
              Гледам Ви младежо, види ми се сте от Бургас..? Та колко пъти Ви се наложи тази зима да ринете сняг от Стило-то..?
              Ами два пъти ми се наложи, но както казах, те не са само за сняг.
              Мда, някак си са успели да ви убедят че са по добри и при под 7 градуса.......което е нищо повече от скапан маркетингов трик.......зимните гуми са по добри само и единствено на сняг........
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #67
                kiro_of_the_day написа:
                Ей ся си загледах офроуд гумите на джипчЕто...Няма означение зимни гуми! Нито М+S, нито ММС, нито СМС.Бас ловя, че ще се намери все някъде, некой полюционер да се заяде, с некой колега джипкаджия,че това не са зимни гуми.Ко праим тогава!?При положение, че аз с тоо жип и тия гуми мога рейс да дърпам в 20 сантима снЕг?Иска ми се да знам персонално чия е тай тъпа идея, респ. предложение със зимните гуми...
                :D Кире,на моите имам маркировка M+S - не знам дали нямаше и снежинка * Cooper DiscovererИнак за дърпането-спор нема,а не мисля че изобщо някой някъде ще те спре да се звери в гумите ти :D
                LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                Grande Punto 1.2 LPG

                Коментар


                  #68
                  mitaka_71 написа:
                  Инак за дърпането-спор нема,а не мисля че изобщо някой някъде ще те спре да се звери в гумите ти :D
                  Аз Кюстендилските полюционери си ги познавам, в частност ъпгрейднатата им версия - Бобовдолскитеа смея да твърдя и Севлиевските, където пък съм роден и пребивавам чат-пат. Е други такива не съм срещал в целото България! Та никога не бих подценил така да се каже "възможностите" им.
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #69
                    snake написа:
                    tambuhtaneca написа:
                    gamma написа:
                    Не съм чел цялата тема, но как ще проверяват коя гума е зимна? По снежинката щампована на борда на гумата ли?
                    Да, пише М+S
                    Виждал съм гуми с означение M+S без щампована снежинка и с шарка, която е много далечна от зимната. И кво сега - спира те ушевия и се започват споровете. Зимна или не е зимна, това е въпросът?! И като те спре в някое кално, гадно време, къде ще се дзвери да намери означенията върху гумата?По въпроса за баланса пък изобщо не си прав. Пътищата ни са такива, че ако една кола се кара редовно, колкото пъти качиш гумите на баланс-машината, все ще има нужда да се балансират.
                    И като нагазиш в калта, влязат камъчета... по грайфера, какво става с баланса

                    Коментар


                      #70
                      chaveto написа:
                      snake написа:
                      tambuhtaneca написа:
                      gamma написа:
                      Не съм чел цялата тема, но как ще проверяват коя гума е зимна? По снежинката щампована на борда на гумата ли?
                      Да, пише М+S
                      Виждал съм гуми с означение M+S без щампована снежинка и с шарка, която е много далечна от зимната. И кво сега - спира те ушевия и се започват споровете. Зимна или не е зимна, това е въпросът?! И като те спре в някое кално, гадно време, къде ще се дзвери да намери означенията върху гумата?По въпроса за баланса пък изобщо не си прав. Пътищата ни са такива, че ако една кола се кара редовно, колкото пъти качиш гумите на баланс-машината, все ще има нужда да се балансират.
                      И като нагазиш в калта, влязат камъчета... по грайфера, какво става с баланса
                      Ами спираш на пътя, вадиш машината, балансираш - иначе глоба. Аз ще гласувам това да го приемат - задължителна машина за балансиране на гуми в багажника!!!!
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #71
                        kiro_of_the_day написа:
                        Аз Кюстендилските полюционери си ги познавам, в частност ъпгрейднатата им версия - Бобовдолскитеа смея да твърдя и Севлиевските, където пък съм роден и пребивавам чат-пат. Е други такива не съм срещал в целото България! Та никога не бих подценил така да се каже "възможностите" им.
                        Дряновските се славят с особена ожесточеност. Ако се запознаеш и с тях (един от които глобил и собствения си брат), почти в цялата страна няма да имаш проблем

                        Коментар


                          #72
                          Immortal написа:
                          kiro_of_the_day написа:
                          Аз Кюстендилските полюционери си ги познавам, в частност ъпгрейднатата им версия - Бобовдолскитеа смея да твърдя и Севлиевските, където пък съм роден и пребивавам чат-пат. Е други такива не съм срещал в целото България! Та никога не бих подценил така да се каже "възможностите" им.
                          Дряновските се славят с особена ожесточеност. Ако се запознаеш и с тях (един от които глобил и собствения си брат), почти в цялата страна няма да имаш проблем
                          И аз, както и някои колеги, сме им сърбали попарата на дряновските.

                          Коментар


                            #73
                            kokondrel написа:
                            Immortal написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Аз Кюстендилските полюционери си ги познавам, в частност ъпгрейднатата им версия - Бобовдолскитеа смея да твърдя и Севлиевските, където пък съм роден и пребивавам чат-пат. Е други такива не съм срещал в целото България! Та никога не бих подценил така да се каже "възможностите" им.
                            Дряновските се славят с особена ожесточеност. Ако се запознаеш и с тях (един от които глобил и собствения си брат), почти в цялата страна няма да имаш проблем
                            И аз, както и някои колеги, сме им сърбали попарата на дряновските.
                            Ами те са една шепа хора и като нямат какво да правят си чакат зайци на ограничението 40 на двата входа на Дряново. Преди време имах една случка с тях. Идвам от моста за Царева ливада към центъра и там има една уличка, която води точно на площада, да ама на последната пресечка в ляво трябвало да свиеш по нея, да заобиколиш до пощата и тогава да излезеш на площада. Знака за "Влизането забранено" е точно под едно дърво от което не се вижда и ме спират, естествено въпросът е "Защо влезе с/у знака?", а аз се шашкам и питам какъв знак и те ми го сочат, а това са едни 50 м. Викам им "Добре де аз не съм от Дряново и този знак не го знам, защо не се окастри дървото за да се вижда?", с две думи се смилиха, ама аз явно не съм първия балък. М/у другото Търновските полицаи пък много са заяждат с Габровците, както и шофьорите там се отнасят ужасно грубо с габровци, незнам з/о е така.В Севлиево, пък трябва да пазиш велосипедистите, там са като в Индия и Виетнам, карат както си искат, а за пешеходците понятията "тротоар" и "пешехода пътека" почти не съществуват.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #74
                              Гуми

                              Зимните гуми - задължителни само в 4 страни от ЕвропаНие сме сигурно най северната страна и тук винаги има сняг и е студено та сега ще намалят произшествията наполовина.И тези завишени глоби който от половината няма как да се плащат щото нямат пари .За каране пиян, за бутнат пешеходец не съм чул да са вкарали някой в затвора все условни им дават.Така само ще се увеличи даването на подкупи на полицаите .http://www.trud.bg/Article.asp?Artic...лицаите трябва да седят на възлови кръстовища да оправят движението това трябва да им е първа задача.Нашите депутати са най грижовните и най моралните и създават едни закони /та да ти се доплаче/.
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар


                                #75
                                За Дряновци, само хубаво или нищо. 4 години имах съкилийник в студентски от Дряново. Ама те там имат 2 пагрулки...цтцтц как не ци е срам. А Търновските са голям хит. С тая регистрация Е, почти всеки път ме спират. А някой спирали ли са го от Благоевград на долу? Там веднага те питат " Какво носиш: Цигари, оръжия, наркотици." Много са забавни
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X