Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко за застраховките - цени на различни компании

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Всичко за застраховките - цени на различни компании

    http://infoins.netinfo.bg/Resources/320.htmlТози сайт изчислява и сумите за застраховане на дадения обект (автомобил, жилище и т.н.)

    #2
    Re: Всичко за застраховките - цени на различни компании

    doofiat написа:
    http://infoins.netinfo.bg/Resources/320.htmlТози сайт изчислява и сумите за застраховане на дадения обект (автомобил, жилище и т.н.)
    Сайта е много добър, ползвайте го няма да сгрешите
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Аз мисля да я направя в Лев Инс. Поне дават 30 литра гориво в Петрол

      Коментар


        #4
        The_Wicker_Man написа:
        Аз мисля да я направя в Лев Инс. Поне дават 30 литра гориво в Петрол
        ако искаш ми звънни ако я правиш в левинс,ще ти уредим някой и друг процент надолу

        Коментар


          #5
          Не че е баш по темата.Сега последно ще има ли по ефтина ГО за коли който няма да напускат страната през срока на застраховката ?
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #6
            аз до колко разбрях няма да има,пък не се знае кой какво ще измислисамо знам,че застраховките могат да се правят от 31.12.2006 - до 30.12.2007 от сега

            Коментар


              #7
              Ами както бях написала и в друга тема това са за сега цените. Започват най-късно от 31.12.2006 да важат в срок от 1 година. Някои са найстина евтини!
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                pr_00f написа:
                Не че е баш по темата.Сега последно ще има ли по ефтина ГО за коли който няма да напускат страната през срока на застраховката ?
                copy/paste от друга тема:
                masterkar написа:
                Nikcho написа:
                Днес четох, че Алианц пускат двойна застраховка. В смисъл за тези шофьори, които декларират, че ще си карат само в България ГО-то да е малко по-скъпо от миналата година, но пак на нормални цени. Ако решат, че ще шетат из Европата си доплащат и готово. Тези, които искат Европейска ГО си плащат колкото трябва и готово. Това ми изглежда най-правилно!!!
                Преди малко чух по новините на bTV, че тая няма да я бъде! ЕК не дава! Решението една застраховка за всички! Иначе - прословутите предпазни клаузи и санкции!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #9
                  Хей

                  Mindzu Пуснато на: Чет Ное 30, 2006 9:28 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Ами както бях написала и в друга тема това са за сега цените. Започват най-късно от 31.12.2006 да важат в срок от 1 година. Някои са найстина ефтини! (всъщност не си само ти, така че не се обиждай, моля :D ) Правописа е ЕВТИНИ, не че е кой знае какво, но определено за нашия век на култура и образование трябва да знаем поне елементарния правопис на кирилица :D :D :D извинявай за забележката, но не устоях, ако аз замълча никога няма да разбереш
                  Следвай мечтите си))

                  Коментар


                    #10
                    Re: Хей

                    violina написа:
                    Mindzu Пуснато на: Чет Ное 30, 2006 9:28 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Ами както бях написала и в друга тема това са за сега цените. Започват най-късно от 31.12.2006 да важат в срок от 1 година. Някои са найстина ефтини! (всъщност не си само ти, така че не се обиждай, моля :D ) Правописа е ЕВТИНИ, не че е кой знае какво, но определено за нашия век на култура и образование трябва да знаем поне елементарния правопис на кирилица :D :D :D извинявай за забележката, но не устоях, ако аз замълча никога няма да разбереш

                    Коментар


                      #11
                      Демек пак ще се правят в последният момент застраховките, просто защото все още не се знае, какво се знае
                      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                      Коментар


                        #12
                        Предстои ми автокаско и ГО.Имаше ли някой, който да дава добри отстъпки при застраховка в Бул Инс?Вече почна да ми става спешно!Пишете едно лс. с предложение.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Nikcho написа:
                          Демек пак ще се правят в последният момент застраховките, просто защото все още не се знае, какво се знае
                          аз не предпочетох да си ги правя в посления момент,и на 4-те коли съм направил като най скъпата ми стъпи на 105лв (до 2000 кубика) мен точно това ме притесни защото нищо не се знае,всеки се ослушва и си мисли,че може да стане като миналата година,а аз дълбоко се съмнявам покрай този ЕС да стане така-но дано да стане де

                          Коментар


                            #14
                            Аз реших пак да си направя Каското при Витоша. Пичовете плащат и досега от тях съм взел срещу 450 лв. следното: Предно стъкло - 175 лв., халоген - 70 лв., 6 елемента с нарушена боя - надиране или нещо такова - 920 лв. Мислех и нещо за пукнатия трети стоп да мисля, но вече май много става. В понеделник отивам да правя нова. Аз лично съм доволен и бих я препоръчвал Витоша на всеки.

                            Коментар

                            Working...
                            X