Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Желаещи за групова поръчка на масло от Германия ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Желаещи за групова поръчка на масло от Германия ?

    Здравейте, колеги ! Търся няколко желаещи да направим обща поръчка на масло от немския сайт https://www.motor-oel-guenstig.de/ . Става въпрос конкретно за това масло:https://www.motor-oel-guenstig.de/Mo...малното количество за една поръчка е 4 туби по 5л или количество кратно на 4, тъй като цената на транспорта е фиксирана 14,90евро до 20кг пакет. На мен ми трябва една туба за Мултипла-то, три остават свободни. Поръчвам съм вече 2 пъти от този сайт и веднъж от същия човек, но през немския e-bay. Всичко е точно, идва за около седмица пратката. Само последния път се забави 10 дни и ми писаха, че се дължи на изчерпване на складовите количества от това масло. За това пък ми пратиха съвсем прясно произведено масълце, след като заредиха от производителя Avista Oil. С транспорт и таксите в PayPal+банковите такси, цената на тубата идва 33-34лв (имам и купон за 8% отстъпка, който ще ползвам при поръчката). Маслото е лично проверено като качество, втора смяна карам Пунтото с такова. Ползват го също мои роднини и приятели, няма никакви оплаквания (единият на BMW 525TDS с чип тунинг). В Аудито на брат ми се налива само такова, само че модела за помпа-дюза. Вече е на 4 смени и колата не се спира изобщо, маслото се държи перфектно. Хомолгациите и техн. параметри ги има на линка, може да ги видите. Принципно не прибягвам до групови поръчки по форумите, но сега неочаквано си намерих читава Мултипла и се налага да я обслужа, а само преди 2 месеца доставях масло за моите хора и Пунтото ми, та всички са прясно сменени и сега нямат нужда. Брат ми даже си взе 4 туби, че той много километри върти, а тука го дерат по 100лв за 4л масло за помпа-дюза. Ако има желаещи за хубаво и евтино масълце, да се обаждат.
    Dacia Duster 1.6 4WD

    #2
    Пу лоша работа, Ravenol 5W-40 VSI е в разфасовки 20, 60 и 200л. май изпаднах от списъка.
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Колега, ти като спортно каращ, защо не погледнеш това:https://www.motor-oel-guenstig.de/Mo...mlТубата 5л е 17евро, ще дойде около 40лв евентуално.А иначе, ако има повече мераклии за Равенол, може да поръчаме от онлайн магазина им. Ето го VSI ще дойде на малко над 60лв за туба 5л:http://www.ravenol-shop.de/epages/61...ts/1013-5LНо за тоя магазин ще трябва повече хора да се съберем и да направим поръчка за над 140 евро, че да хванем безплатната доставка. Иначе цените им са много добре спрямо нашите търговци тука.
      Dacia Duster 1.6 4WD

      Коментар


        #4
        Ми ще почакам и ако се съберат хора ще се включа с една туба от VSI.Не ходя да карам на писта, че да ми трябва 5W-50, 5-40 ми върши идеална работа за кратковременно настъпване из софето :D
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Има ли някакъв интерес колега ?
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Нулев за момента, колега. Чак се чудя защо. Цената добра, произходът гарантиран...
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар


              #7
              Аз имам интерес. Ако се стигне до поръчка съм навит за една туба 5л.
              Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
              Chevrolet Aveo

              Коментар


                #8
                За PENNASOL ли, колега ? Ще те имам предвид, даже няма да плащаш куриери, ще ти докарам тубата като си ходя към Стара Загора или брат ми като се прибира нататък ще я закара.
                Dacia Duster 1.6 4WD

                Коментар


                  #9
                  DJPOPA написа:
                  За PENNASOL ли, колега ? Ще те имам предвид, даже няма да плащаш куриери, ще ти докарам тубата като си ходя към Стара Загора или брат ми като се прибира нататък ще я закара.
                  Да колега, за това което и ти ще поръчваш.
                  Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                  Chevrolet Aveo

                  Коментар


                    #10
                    Колега, за мен една туба Равенол VSI 5w40 ако може.

                    Коментар


                      #11
                      max-2 написа:
                      Колега, за мен една туба Равенол VSI 5w40 ако може.
                      Ставаме двама
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        didich написа:
                        max-2 написа:
                        Колега, за мен една туба Равенол VSI 5w40 ако може.
                        Ставаме двама
                        С мен трима, стига да се съберем достатъчно за доставка, преди другата група за PENNASOL-а. За безплатна доставка на тоя модел искат 6 туби поръчка. Защо 6 туби ? Защото ми излиза че дават някаква отстъпка в цената при такова количество и при поръчка на 5 туби, пада сумата под 140 евро. При 6 туби някъде около 27 евро става цената на туба с отстъпката. Много добре ! :D :D :D
                        Dacia Duster 1.6 4WD

                        Коментар


                          #13
                          Ще взема да пусна по една тема в VW и нисан форума, ще се съберем със сигурност 6 човека за реванолчето
                          punto HGT

                          Коментар


                            #14
                            Колега до колко време след пускане на поръчката простигат?И на мк2 jtd-то дали ще му дойде добре пенсола
                            Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                            Коментар


                              #15
                              Колега, производители като Кастрол и Мобил, препоръчват за JTD моторите, произведени до 2004г, масла с API-клас SM, и SAE до 10W40 включително. Въпросният PENNASOL е по-съвременно масло, с един клас по-високи хомолгации - API SN/CF, ACEA A3/B4, SAE 5W40. Не виждам причина да не може да се ползва за JTD мотори, при положение, че самия производител го препоръчва като енергоспестяващо масло за бензинови и дизелови двигатели с турбонаддув и катализатор.При поръчка от този сайт, доставката е за около седмица до България.За по-новите двигатели, Фиат въвеждат хомолгация Fiat 9.55535-N2, която се покрива от ACEA A3/B4-04. Маслата, които я имат са малко на брой. Най-евтиното е SHELL HELIX HX7 5W40, което идва на около 55лв тубата от 5л от Германия. От въпросния сайт, такава хомолгация има само ROWE HIGHTEC SYNTH RS 0W-40, но вече хич не е евтино масло, цената му гони 70лв за туба 5л.
                              Dacia Duster 1.6 4WD

                              Коментар

                              Working...
                              X