Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой къде ще е по празниците? Резервирахте ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой къде ще е по празниците? Резервирахте ли?

    Аз и жена ми решихме да бъдем вкъщи, че още не сме карали празниците в апартамента ни - имаме го от година и половина. Ще поканим приятели и роднини за двата празника и така. Омръзна ми от хаус, разменени стаи резервирани преди 2 месеца, лудници, топла ракия/бира, салата с косми и студена или недопечена пържола. Ще ходя с фирмата из Троянско към средата на месеца и толкова. Всяка година се заричам, че няма да се блъскам, бутам по кръчмички, таверди, дискотеки и тая година ще съм пас от такъв вид мероприятия. А вие?

    #2
    За теб добре, ами жена ти докато подготви всичко? Вие мъжете си нямате идея колко е трудно, изморително, и как запълва цялото време. Разбира се, има и мъже, които помагат, доно и фиат-феновете да са съпричастни към нежните си половинки.
    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
    www.fiat-bg.org/forum

    Коментар


      #3
      Аз ще съм в Стара Загора за нова година, в къщата на мои приятели, двама братя - родителите им заминават за 4-5 дена в чужбина и ще се настаним там с компания - джакузита-макузита и фенки пияни...

      Коментар


        #4
        И ние ще сме в къщи. Не ми се мърда никъде по коледно-новогодишните истерии.След празниците януари на спокойствие ще се разходим някъде из европа (живот и здраве) да пробваме безплатните "зелени карти".
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Blue написа:
          За теб добре, ами жена ти докато подготви всичко? Вие мъжете си нямате идея колко е трудно, изморително, и как запълва цялото време. Разбира се, има и мъже, които помагат, доно и фиат-феновете да са съпричастни към нежните си половинки.
          Аз ще помагам :D Няма да си оставя жената
          Аз ще съм в Стара Загора за нова година, в къщата на мои приятели, двама братя - родителите им заминават за 4-5 дена в чужбина и ще се настаним там с компания - джакузита-макузита и фенки пияни...
          Жакузитуууу с шампанско ли ше го пълните

          Коментар


            #6
            На мен ми е хоби да готвя, така че няма проблеми! Стига да има какво да се готви и за кого - всичко е точно!
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              doofiat написа:
              Жакузитуууу с шампанско ли ше го пълните
              Не може - "жакузиту ми е 18000 квадрата" "Митьо Пищова"

              Коментар


                #8
                Една компания отиваме на остров Тасос.Аз и още няколко ще бъдем с колите, някои с автобусЕто това е офертата, 255 лева с автобуса, 210 със собствен транспортhttp://www.luckyholiday-bg.com/?thre...r&id=163Ето малко снимки от острова, тая година три пъти ходих, общо повече от месец изкарах тамhttp://smg.photobucket.com/albums/v1...IvanM/Thassos/
                Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                Коментар


                  #9
                  Аз на 8-ми декември съм с приятели на вила в Троян! А за коледа и нова година съм на работа! Съдба

                  Коментар


                    #10
                    На бунгала "Дивото Зове" малко след Ихтиман яка компания и много домашна ракиика от шефа на базата която вече е тествана и е Върха
                    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                    Коментар


                      #11
                      Почитател съм на сбирките с приятели във вилички с камина и много червено винце! Щура компания, много смях и веселба-надявам се тази година пак да се получи!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        За Коледа със семейството, за Нова година с приятелите, където и да е, важното е да се съберем :D

                        Коментар


                          #13
                          Понеже все още ми е близък студентският празник За него се отправям към Мелник, като се почне подготовката още от Никулден Иначе, коледа на Долна Баня, Нова година на Банкя
                          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                          Коментар


                            #14
                            За коледа ако е хубаво времето най-вероятно ще сме в Благоевград ... Ако не - в Бургас или Стара Загора ...За нова година - най-вероятно в Бургас, но има вероятност и в Стара Загора ...

                            Коментар


                              #15
                              И

                              ние мислиме да сме си в къщи, но още не сме решили с коя компания :D в къщи си е гот, лягаш когато искаш, правиш каквото искаш и т.н. :D :D
                              Следвай мечтите си))

                              Коментар

                              Working...
                              X