Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата ми кола!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата ми кола!

    Отдавна не съм писал във форума, защото минах към друга марка и на 02.11.2014 си купих Passat b5.5 комби, колата е 1.9 ТDI 131 конски сили 12.2002 година. Ето и малко снимки...

    #2
    Ей сега ще ти обяснят колко си се минал...
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      Прекалено голяма и дървена ми изглежда. А колко се изръси за номера?

      Коментар


        #4
        Честито, със здраве да си я караш. stilo_new, прекалено голяма кола няма - все ще намериш с какво да й напълниш багажника. Моят форд колко куфари, буркани и чанти събира, не е истина, а ся новогоодишно едва се събрах в дачията.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Колега, сподели + и - на оженият салон през зимата, защото съм се запътил да слагам кожен салон, но много хора ме разубеждават.
          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

          Коментар


            #6
            muns61 написа:
            Ей сега ще ти обяснят колко си се минал...
            Честито колега, със здраве да си я караш.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              #7
              Честито и със здраве да си я караш.Пожелавам ти много безаварийни километри.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                muns61 написа:
                Ей сега ще ти обяснят колко си се минал...
                Ако беше във VW форума и си е купил Fiat, със сигурност
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #9
                  И на мен ми е интересно за номера...По закон ТОЗИ номер би трябвало да струва 1000 лв.Интересно ми е дали колегата наистина се е изръсил толкова, и ако не - какъв е начинът да се ощети бюджета с тая сума?Иначе - честито за колата. Безаварийно да си я караш! Напоследък и аз взех да се заглеждам по Пасат 6 и Шкода Супърб 2016. Та... кой знае след 5-6 години какво ще ме ухапе

                  Коментар


                    #10
                    muns61 написа:
                    Ей сега ще ти обяснят колко си се минал...
                    Определено се е минал!Аз на негово място бих си взел Пасат 6

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      И на мен ми е интересно за номера...По закон ТОЗИ номер би трябвало да струва 1000 лв.Интересно ми е дали колегата наистина се е изръсил толкова, и ако не - какъв е начинът да се ощети бюджета с тая сума?Иначе - честито за колата. Безаварийно да си я караш! Напоследък и аз взех да се заглеждам по Пасат 6 и Шкода Супърб 2016. Та... кой знае след 5-6 години какво ще ме ухапе
                      Взимаш си колата с регистрация от същата област и не си плащаш за номера.Честита да му е на колегата! Със здраве да си я кара и дано обича гаражният тунинг и да облепи тоз маагон с карбоново фолио.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #12
                        Честито, Колега! Само безаварийни километри!
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          #13
                          Номера ми е друг! Така го направих, защото не искам да си показвам номера на колата в нета. С кожения салон се родих на ново, зимата единствения минус е, че е малко студено като за първо сядане, но според мен не е кой знае какъв проблем, на мен не ми пречи! И като вали сняг или дъжд като влизаш малко или много вода пада на тях, но си имам специално мазало и си ги мажа от време на време. Плюсовете са... Не се замърсяват толко колкото велурените и се чисти по лесно. Просто е супер, не мога да го обясня с думи. Ако си сядал в кола с кожен салон ще разбереш какво имам в предвид. Както казва един мой приятел: "Повече кола без кожен салон няма да искаш" и е напълно прав. Благодаря за пожеланията. Като размер ми е супер удобна, дори по някога ми е тясна :D Ходих за стока до Димитровград и напълних отзад до горе! Ако бях със седан или някоя по малка количка щяха да ми трябват две ремаркета Колата е супер, просто се родих с нея, ускорява супер бързо и задминавам по магистралата без никакъв проблем, просто я настъпвам и излита. Сложих си и темпомат и вече крака не ме боли на дълъг път. Купих си и 17-ски за лятото с който е и снимана, имам и комплект зимни лети джанти с гуми. Какво да ви разправям, колата лети! Естествено ме е жал за Фиат-а ми, но трябва да вървим напред и да гледаме напред. Фиат-а е в добри ръце, купи го човек който го пази. Доволен съм от Пасата и според мен е доста добър избор за кола особено след като съм семеен вече и имам и малко момче на 2 години. Колички, колела и какво ли не, си ги пренасяме без никакви проблеми. Беше с велурен салон и си купих кожен отделно, махагона също го взех отделно и на снимките още не съм сложил топката на скоростите, но вече си е на мястото. Ето и снимка със зимните джанти...Снимките са от вчерашния сняг!

                          Коментар


                            #14
                            Нямах толкова пари за Passat b6, а и честно казано не го харесвам много. Живот и здраве след още 1 или 2 години ще вземам Audi A6 C6 комби, много ми харесва тая кола! Ще е автомат.

                            Коментар


                              #15
                              Помпа дюза? Мале
                              Powered by Emzo

                              Коментар

                              Working...
                              X