Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да открия стар любим мой парфюм?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да открия стар любим мой парфюм?

    Момци, дайте ми съвет откъде да взема читав (разбирайте истински) парфюм на изгодна или поне сносна цена?Иде реч за един стар, но любим мой аромат ( че си го свързвам с пубертета ) а именно класическият парфюм на Carollina Herrera или по-известен с работното си име (номер) от лабораторията, която го произвежда - 212 Говорим за тази сивата опаковка с магнитна капачка...то и аз го обясних...Та...идеи ?Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Колежките съм ги слушал, че пазаруват такива неща от enzo.bg или нещо от сорта.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Аз съм с такъв откакто се помня :D Преди около месец ми пратиха две стотици на супер цена.Малко по-късно ще получиш лс,за цена и качество гарантирам!
      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

      Коментар


        #4
        Благодарности на Жоро Ще се възползвам при първа възможност!
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Поне кажете каква е цената, че да си сверя часовника Между другото товае първият ми истински парфюм, който съм ползвал и на скоро се замислих дали да не си го купя отново.
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            _жоро_ написа:
            Аз съм с такъв откакто се помня :D Преди около месец ми пратиха две стотици на супер цена.Малко по-късно ще получиш лс,за цена и качество гарантирам!
            Дай и на мен едно ЛС
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #7
              пусни и на мен едно ЛС.Темата е изчерпана.Модераторски екип на fiat-bg.org
              Fiat Marea 2.4 JTD+
              Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
              Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
              Renault 19/1.7mi/ - crash

              Коментар

              Working...
              X