Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Влезе прилеп в хола

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Влезе прилеп в хола

    Държа си прозореца отворен винаги, но такова нещо се случва за първи път. Дайте акъл как да изпъдя гадината. Опитах да го насоча към отворения прозорец с една метла, но той кръжи, блъска се по стените и не ще да се подчинява. В момента се е закачил на пердето и не помръдва. Помислих си да му пусна котката, но не ми се иска да го убивам...
    1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
    2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

    #2
    отваряш всичко без вратата към коридора/др стаи, въоръжаваш се с търпение и почваш да го гониш с метлата. Успех!
    Drive It Like You Stole It | Гараж
    RIP Fiat Tipo '92 1.6

    Коментар


      #3
      На колко години си?Слагаш едни кожени ръкавици, хващаш го внимателно и го пускаш вън. Много са нежни костите им, внимавай да не го повредиш.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        25, на крехка възраст съм :D Не съм се опитал да го хвана поради това, че съм чувал, че пренасят болести (бяс), ако те гризнат.
        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

        Коментар


          #5
          При мен влезе един в банята, беше се ударил в стената и паднал във ваната. Хванах го с две чехли и през прозореца. Оказа се доста спокоен този при мен. :D
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

          Коментар


            #6
            И в къщи влезе веднъж,както беше кацнал на стената с едно бурканче го хванах и го пуснах навън,явно от светлината в стаята стоеше без да помръдва.
            Fiat Marea 1.8 16v HLX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

            Коментар


              #7
              Моя прилеп изчака да се стъмни и както си висеше на пердето потегли и право през прозореца. Защо беше толкова неориентиран през деня... сигурно защото му е било време за спане :D Не очаквах толкова лесна развръзка
              1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
              2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

              Коментар


                #8
                Те са нощни животинки, стават активни нощно време, през деня подремват, явно у вас е спокойно за дрямка и "човека" е решил да преспи
                punto HGT

                Коментар


                  #9
                  Скоро очаквам тема - Дойде ми гадже на гости, в момента е в банята и се къпе, какво да правя?
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #10
                    muns61 написа:
                    Скоро очаквам тема - Дойде ми гадже на гости, в момента е в банята и се къпе, какво да правя?
                    Верния отговор е - обади ми се .... и иди да смениш маслото на колата

                    Коментар


                      #11
                      Ако е по-младичка звъни на мен, и без т’ва не знам къде да налея маслото :D
                      Drive It Like You Stole It | Гараж
                      RIP Fiat Tipo '92 1.6

                      Коментар


                        #12
                        muns61 написа:
                        Скоро очаквам тема - Дойде ми гадже на гости, в момента е в банята и се къпе, какво да правя?
                        Е... по този въпрос поне всички са големи разбирачи, само акъл ще се дава :D
                        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                        Коментар


                          #13
                          Да беше само по този въпрос!То като почнеш от футбола, минеш през финансите и свършиш с политиката, който да питаш все на разбирач ще попаднеш.А после се чудиш, защо има толкова жени с влажни очи и все недоволни.
                          Няма начин да няма начин!

                          Коментар


                            #14
                            Нали знаете защо хората не правят секс на публично място?Защото всеки ще дава акъл и накрая нищо няма да стане.

                            Коментар

                            Working...
                            X