Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=115442 Има си тема за положителните неща в България.Ползвайте си я със здраве. Нямам смислено обяснение защо темата е само 5 страници. Има тема за абсурдите и ние си я ползваме. Цветя и рози ли да има в темата за абсурдите?
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Първият светофар, сниман на клипа е там от 100 години, и изобщо няма връзка в новата транспортна схема. Където е задръстването след вторият светофар, няма бус лента. Да те попитам, щом мислиш, че новият светофар прави задръстване, този трафик нали после отива към първият светофар от клипа, а както знаем,
      Колега Стило. Ти базикаш ли се с мен. Отделих ти време да ти пусна клип. Гледаш го и на черното викаш бяло.Направи си сметката, какво е долу и какво е към кръговото щом на 4-ия километър започва тапата.И кой има претенции към първия светофар в клипа бе друже. Тапата след 1.49 започва от новия светофар. Този светофар е от 3 месеца. Кажи ми чиЙ чакат тези коли ??? Бус лентата го пресича и отива към новата магистрала. Аз се движа по нея...И кажи ми за чиЙ там нямаше кръгово. По-скъпо ли щеше да излезе...Чудя се, че ти се вързвам въобще. Бааах мааа му. Абсурдно е.
      той е там от много отдавна и няма отношение към проекта.
      Щото намалените ленти, заради блокираната бус лента нямат никакво отношение ли ?ПС: За непознатите точно това е и маршрутът по, който се движат прицепи, ТИР-ове от Пристанището към Дебелт и от Дебелт към Пристанището със заготовки и арматури. Работят от 3-4 години на пълна пара. Друга алтернатива нямат.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        Обяснението го дадох. 5 страници положителни неща,55 негативни. Кво му трябва на човек, за да се почувства щастлив? Да е най- нещастния в света!:D
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          pplk написа:
          Обяснението го дадох. 5 страници положителни неща,55 негативни. Кво му трябва на човек, за да се почувства щастлив? Да е най- нещастния в света!:D
          Е защо пък си мислиш ,че сме нещастни?А на свой ред да те питам нормално ли е да мълчим за абсурдите и нередностите които се случват пред очите ни?Единственото ти мнение в темата за положителните неща е това в което се оплакваш от мрънкачитеhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...340622#1340622А ние сме мрънкачи ,защото се оплакваме в темата за мрънкачи.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            М, да така е нямам отношение към града и преди и сега. Влязох в тая тирада, поради приказките за "малкото", недомислено кръгово. Явно 7-8 млн. минават през него всеки ден в 8:00 и в 17:00.До сега си мислех, че кръгово е неефективно само по средта на магистрала, но вече ще знам,че към това трябва да добавя и това въпросното.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              О, аз не си мисля, че сме най-нещастни, статистиката го казва. Мрънкането е нашия национален спорт, а мен не ме кефи, трудно ли е за разбиране?https://www.google.bg/search?q=%D0%B...LZDY8AeS5JCoDw
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                krasio_79bs написа:
                pplk написа:
                Обяснението го дадох. 5 страници положителни неща,55 негативни. Кво му трябва на човек, за да се почувства щастлив? Да е най- нещастния в света!:D
                Е защо пък си мислиш ,че сме нещастни?А на свой ред да те питам нормално ли е да мълчим за абсурдите и нередностите които се случват пред очите ни?Единственото ти мнение в темата за положителните неща е това в което се оплакваш от мрънкачитеhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...340622#1340622А ние сме мрънкачи ,защото се оплакваме в темата за мрънкачи.
                Краси. Остави.Ти ме познаваш и аз те познавам. Нещастен ли ти се струвам ? Щото ти хич не ми се виждаш нещастен. Ама нЪл трябва да се стреля слепишката що да не сме мишени. Въпреки, че на колегата му зададох няколко въпроса, коитоотби, като конска опашка - муха, ама карай. Не му се сърдим нЪл ? :P Аз и ти, ако имахме способностите да преценяме нещата от 400 км. ехеееееййй. :P
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  Kay_ написа:
                  М, да така е нямам отношение към града и преди и сега. Влязох в тая тирада, поради приказките за "малкото", недомислено кръгово. Явно 7-8 млн. минават през него всеки ден в 8:00 и в 17:00.До сега си мислех, че кръгово е неефективно само по средта на магистрала, но вече ще знам,че към това трябва да добавя и това въпросното.
                  Каy. Не визирах теб. Ти категоричност не си употребил. :P
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    ntodorov написа:
                    krasio_79bs написа:
                    pplk написа:
                    Обяснението го дадох. 5 страници положителни неща,55 негативни. Кво му трябва на човек, за да се почувства щастлив? Да е най- нещастния в света!:D
                    Е защо пък си мислиш ,че сме нещастни?А на свой ред да те питам нормално ли е да мълчим за абсурдите и нередностите които се случват пред очите ни?Единственото ти мнение в темата за положителните неща е това в което се оплакваш от мрънкачитеhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...340622#1340622А ние сме мрънкачи ,защото се оплакваме в темата за мрънкачи.
                    Краси. Остави.Ти ме познаваш и аз те познавам. Нещастен ли ти се струвам ? Щото ти хич не ми се виждаш нещастен. Ама нЪл трябва да се стреля слепишката що да не сме мишени. Въпреки, че на колегата му зададох няколко въпроса, коитоотби, като конска опашка - муха, ама карай. Не му се сърдим нЪл ? :P Аз и ти, ако имахме способностите да преценяме нещата от 400 км. ехеееееййй. :P
                    Много обичам "да ми говорят зад гърба" хора дето бягат от елементарни въпроси и даже не се напъват да прочетат, какво съм написал. Как го наричат това? Будителство? Аз му викам българска работа. Може да си отворите една "частна" тема, в която всички да сте единодушни и да не се допускат хора с различно мнение :D
                    207 тиква автомат
                    новокромаджия 2.4 печка

                    Коментар


                      Един от абсурдите в българските форуми е, че оставят троловете да си тролят на воля

                      Коментар


                        Много обичам "да ми говорят зад гърба" хора дето бягат от елементарни въпроси и даже не се напъват да прочетат, какво съм написал. Как го наричат това? Будителство? Аз му викам българска работа. Mr. Green
                        Друже. Ти наистина си за тази тема и след, като се отклонихме много с нашите си бургаски дертове, ти се яви, като "ордьовър към аперитива"Ей така "за да установиш" мрънкащите и да вземеш позиция по въпрос ( както не веднъж написа ),който нито те интересува, нито те касае. За пореден път те попитах, как вадиш заключения и категоричност от 400 км. разстояние, като нито си видял, какво е било, нито си видял, какво се случва. Та еЙ ти я още една типично БГ черта - да сме съдници за всичко, дори и на това, което не ни засяга..За нещастниците...Със сигурност не сме. Нека не използваме думата нещастие на халос. Неудовлетворени сме в случая. Живял съм във времена, когато други мислеха вместо нас и ни казваха, кое е хубаво и кое не. Е, па сега я докарахме до там да си казваме всичко.
                        Друг български абсурд е, че колкото и да се опитваш да обясняваш нещо на някого, ако той си е навил нещо на пръста, просто нямаш шанс.
                        И поредния БГ абсурд. Винаги да се намира един, който да ти обяснява, колко ти е добре, когато ти е зле...При все това, че дори идея си няма за дерта ти. Будителство ?...Да. Ти що се срамиш.
                        Може да си отворите една "частна" тема, в която всички да сте единодушни и да не се допускат хора с различно мнение Very Happy
                        Този факт би трябвало да ти говори нещо, а именно, че все пак има неуредици с новата схема в града ни.Спирам по темата. Не искам опонентите ми да се сърдят. Възможно е да съм употребил обидни думи, но не са били целенасочени.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          ntodorov написа:
                          Много обичам "да ми говорят зад гърба" хора дето бягат от елементарни въпроси и даже не се напъват да прочетат, какво съм написал. Как го наричат това? Будителство? Аз му викам българска работа. Mr. Green
                          Друже. Ти наистина си за тази тема и след, като се отклонихме много с нашите си бургаски дертове, ти се яви, като "ордьовър към аперитива"Ей така "за да установиш" мрънкащите и да вземеш позиция по въпрос ( както не веднъж написа ),който нито те интересува, нито те касае. За пореден път те попитах, как вадиш заключения и категоричност от 400 км. разстояние, като нито си видял, какво е било, нито си видял, какво се случва. Та еЙ ти я още една типично БГ черта - да сме съдници за всичко, дори и на това, което не ни засяга..За нещастниците...Със сигурност не сме. Нека не използваме думата нещастие на халос. Неудовлетворени сме в случая. Живял съм във времена, когато други мислеха вместо нас и ни казваха, кое е хубаво и кое не. Е, па сега я докарахме до там да си казваме всичко.
                          Друг български абсурд е, че колкото и да се опитваш да обясняваш нещо на някого, ако той си е навил нещо на пръста, просто нямаш шанс.
                          И поредния БГ абсурд. Винаги да се намира един, който да ти обяснява, колко ти е добре, когато ти е зле...При все това, че дори идея си няма за дерта ти. Будителство ?...Да. Ти що се срамиш.
                          Може да си отворите една "частна" тема, в която всички да сте единодушни и да не се допускат хора с различно мнение Very Happy
                          Този факт би трябвало да ти говори нещо, а именно, че все пак има неуредици с новата схема в града ни.Спирам по темата. Не искам опонентите ми да се сърдят. Възможно е да съм употребил обидни думи, но не са били целенасочени.
                          Той човека за една бълха къща пали ти си седнал да му обясняваш как се пие вода от чаша.

                          Коментар


                            @ntodorovКолега, аз ли криво пиша, ти ли криво ме четеш, навил си си нещо на пръста или пропускаш написаното от мен. Нека си припомним ескалацията на спора.
                            pplk написа:
                            Да започнем от тук. До колко е обективно това мнение? Така написано излиза, че само твоето мнение е меродавно, другите са заспали послушковци.
                            ntodorov написа:
                            Що "нашите хора" да не са решили метро да правят ? Какво общо има метрото в София с нашите глупости тук.Изпаднал си в мантра приятелю. Събуди се.
                            Въпрос, които първо пропусна, втори път не разбра, третия път не видя. Отговор до този момент няма!Да те попитам пак, до колко е обективно мнението ти?Нееднократно написах, че не коментирам Бургас, а коментарите/виж по-горния/, ти продължаваш да ме питаш, как мога да взема отношение от 400 км. Отговорих ти!
                            pplk написа:
                            Ако ми отговориш на въпроса, предполагам, че ще си отговориш сам и на твоя. Ако искаш мога и да помогна с жокер.Не е необходимо да съм близо до Бургас, за да чета мненията ви Не защитавам ничия позиция, но явно е много трудно на някои да го възприемат. Виж по-горе мнението ми за "будителите"
                            Какъв по-точен отговор очакваш, да се опитам да ти го дам?Въпреки това продължаваш да питаш за 400 те километра, че даже и ме обвиняваш, че бягам от въпросите ти. Получаваш съответния отговор.
                            pplk написа:
                            Друг български абсурд е, че колкото и да се опитваш да обясняваш нещо на някого, ако той си е навил нещо на пръста, просто нямаш шанс.Поздрави!
                            Да ти го напиша отново, та барем си го размотаеш от пръста. Коментирам отношения към колеги, коментари, мнения и впечатления, а те са във форума. Разстоянието до Бургас няма никакво значение! В четвъртък ще съм в Стара Загора и ако разстоянието е от значение, ще се постарая да пиша от там, за да съм по-обективен в очите ти.Надявам се, че този път ще ме разбереш и дано съм внесъл яснота по въпроса, който те вълнуваше. Поздрави!
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              mnpenchev написа:
                              ...
                              Как се убиваше простак? С мълчание ли беше, та да знам дали да ти отговарям?
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                Да ти го напиша отново, та барем си го размотаеш от пръста.
                                Колега pplk. Така ми омота и стегна примката около пръстчето, че ще го откъснеш.Ако за теб спорът е тръгнал от друго място, за мен тръгна от класификацията, че сме мрънкалници.Не разбирам и къде си в диалога между мен и колегата Ново Стило - адвокат ли си му или си загрижен за форумниямир...Ама и последното не ми се вързва след, като прочетох това от теб:
                                Как се убиваше простак? С мълчание ли беше, та да знам дали да ти отговарям? Mr. Green
                                И ПАК ще ти отговоря за пореден път, въпреки, че си се хванал за този цитат, като новородено за нянка. Пропуснал си отговора ми. (Виж разгледай се назад)
                                Що "нашите хора" да не са решили метро да правят ? Какво общо има метрото в София с нашите глупости тук. Изпаднал си в мантра приятелю. Събуди се.
                                За да доказвам мнението си и видео пуснах и колеги от Бургас писаха за тези проблеми. За чиЙ обаче се чудя, след като очи не виждат и уши не чуват. Питаш ме доколко съм обективен с почерненото от цитата, отговорих ти, че съм точно толкова обективен, колкото и ти, когато ни нарече мрънкалници...В последствие облякох думите си относно недомислиците в новата ни транспортна схема и с факти, защото мразя голословието в среда на недоверие. Какво още ти "дължа" ?
                                В четвъртък ще съм в Стара Загора и ако разстоянието е от значение, ще се постарая да пиша от там, за да съм по-обективен в очите ти.
                                Явно вярваш във възможностите си да взимаш отношение по тема с непознати детайли от разстояние. Пробвай все пак от Стара Загора.
                                Нееднократно написах, че не коментирам Бургас, а коментарите/виж по-горния/, ти продължаваш да ме питаш, как мога да взема отношение от 400 км. Отговорих ти!
                                Сега го разбрах. Със сигурност нямаше да ти обръщам внимание. Аз останах с друго впечатление и на първа мисъл си спомням няколко твои поста с различна от тази насоченост. ...Както и да е де, но се хлъзгаш.Без лоши чувства. Поздрави и от мен. :P
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X