Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    http://www.rn-tv.com/%D0%BA%D0%B0%D0...5%D1%80%D0%B0/Няма задръствания на Трапезица. И маркировката не е положена преди месец.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      pplk написа:
      mnpenchev написа:
      Форумния трол си е на работно място.
      До толкова ли ви стига интелекта, колега? :D
      Нищо лично колега, отвярям ви профила и то си пише - Форумен Трол. Не съм го писал аз, змислете се

      Коментар


        Краси, така като гледам, само на едно място има опашка и влизането в кръговото не е проблем.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          Kay_ написа:
          mnpenchev написа:
          Форумния трол си е на работно място.
          Не, човек. Просто върни 5 месеца и ще видиш сам за кой период от годината говориш "Дек-Април". И тук са малко колоездачите в този период
          Колегата разсъждава фундаментално, щом не е видял велосипедист, значи, че алеите за безсмислени и някой е прибрал парите. Събуди се! :D За да стане ясно на всички, не коментирам Бургас, а коментарите.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            Kay_ написа:
            Краси, така като гледам, само на едно място има опашка и влизането в кръговото не е проблем.
            Изобщо ме може да има проблем с влизането в кръгово което е с размерите на джакузи във вилата на средностатистическа мутра.@pplk ти си коментираш избирателно и си вадиш думи от контекста както си искаш. Троли си на воля.

            Коментар


              Така де,ама по тая посока е най-големият трафик. А и в момента не е час пик. Сутрин и вечер е веселбата.Вярно е ,че в едно направление трафика се облекчи ,но в основното стана по зле.Но тва са едни хейтърски наблюдения на човек който от 18 години се движи по тия улици.Важното е да е лъскаво.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                krasio_79bs написа:
                Така де,ама по тая посока е най-големият трафик. А и в момента не е час пик. Сутрин и вечер е веселбата.Вярно е ,че в едно направление трафика се облекчи ,но в основното стана по зле.Но тва са едни хейтърски наблюдения на човек който от 18 години се движи по тия улици.Важното е да е лъскаво.
                Краси, ти нищо не разбираш, трябва да слушаме колгата pplk, той е наясно с всичко и навсякъде.

                Коментар


                  mnpenchev написа:
                  pplk написа:
                  mnpenchev написа:
                  Форумния трол си е на работно място.
                  До толкова ли ви стига интелекта, колега? :D
                  Нищо лично колега, отвярям ви профила и то си пише - Форумен Трол. Не съм го писал аз, змислете се
                  Благодаря колега, че затвърждавате мнението ми, че на мрънкачите нещо им липсва. Естествено, не е лично.Поздрави! :D
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    mnpenchev написа:
                    Kay_ написа:
                    Краси, така като гледам, само на едно място има опашка и влизането в кръговото не е проблем.
                    Изобщо ме може да има проблем с влизането в кръгово което е с размерите на джакузи във вилата на средностатистическа мутра.@pplk ти си коментираш избирателно и си вадиш думи от контекста както си искаш. Троли си на воля.
                    https://www.youtube.com/watch?v=K-XCE7Ac0N4Колега, това по-голямо ли ти се вижда? Един път ти показвах на Тв кулата какво е. Да не искаш да си направят акто на 4ти км? Сори, ама виж от снимката има задръстване само на единия вход, а на другите по 1-2 коли. Не правете от мухата-слон. На снимката се виждат, не повече от 20-30 коли, които ще се махнат за 3-4минути. Стига глупости. И само да ти кажа, че на кръговото, на Младост 4 (от клипа) минават ТИР-ове, преспокойно.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      mnpenchev написа:
                      krasio_79bs написа:
                      Така де,ама по тая посока е най-големият трафик. А и в момента не е час пик. Сутрин и вечер е веселбата.Вярно е ,че в едно направление трафика се облекчи ,но в основното стана по зле.Но тва са едни хейтърски наблюдения на човек който от 18 години се движи по тия улици.Важното е да е лъскаво.
                      Краси, ти нищо не разбираш, трябва да слушаме колгата pplk, той е наясно с всичко и навсякъде.
                      И с кое мое мнение не сте съгласен, господин интелект? :D
                      207 тиква автомат
                      новокромаджия 2.4 печка

                      Коментар


                        Kay_ написа:
                        mnpenchev написа:
                        Kay_ написа:
                        Краси, така като гледам, само на едно място има опашка и влизането в кръговото не е проблем.
                        Изобщо ме може да има проблем с влизането в кръгово което е с размерите на джакузи във вилата на средностатистическа мутра.@pplk ти си коментираш избирателно и си вадиш думи от контекста както си искаш. Троли си на воля.
                        https://www.youtube.com/watch?v=K-XCE7Ac0N4Колега, това по-голямо ли ти се вижда? Един път ти показвах на Тв кулата какво е. Да не искаш да си направят акто на 4ти км? Сори, ама виж от снимката има задръстване само на единия вход, а на другите по 1-2 коли. Не правете от мухата-слон. На снимката се виждат, не повече от 20-30 коли, които ще се махнат за 3-4минути. Стига глупости. И само да ти кажа, че на кръговото, на Младост 4 (от клипа) минават ТИР-ове, преспокойно.
                        Предлагам да не сравняваме различни градове с различен трафик и натоварване. Нереално и нелогично е. Идеята на кръговото е да облекчи трафика,това за жалост не се случва към момента.При старото положение с кръстовище и светофари в час пик се регулираха ръчно от чичковците от КАТ. В момента това не се прави. Не е невъзможно,но не се прави.И за пореден път ви пиша ,че темата е за абсурдните неща в тая държава. Нямам обяснение защо очаквате в темата да има позитивни неща и на база на писаното в темата слагате определения на хората.Ясно и със снимки ви се показват нередните и абсурдни неща ,които са свършени в града за милиони левове,но за вас това е хейт и ала бала.Падате на ниво махленски клюкарки ,на които една позната им казала ,че една нейна позната е еди каква си.Смешно е ,че чак трагично да се изказвате така дори без да сте ми видели очите или да сте общували поне пет минути с мен.Хвала ви на форумните сбирки,ако преминават в обсъждане на хората които не познавате.Това от последните редове спокойно може да си го пишете към графата с абсурдите.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          Наистина сте големи мръкнала.Защо ли ми се струва, че инфраструктурните проекти се правят за да разрешат същестуващ проблем с идея, че начинът по който се решава този проблем ще работи в дългосрочна перспектива. А и те имат свойството да изграждат манталитет - кат ти е зор с колата, ще пътуваш по друг начин. Т.е. тази година тежкарите бургазлии ще джиткат с колите, но след година, две, ще се усетят, че тровят собствените си деца и ще се качат я на колелета, я на градски транспорт.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            Колега, нещо не се разбираме. Става дума, че в темата има две гледни точки и двете са крайни. От осанна до разпни го. И двете не са обективни, както и да го погледнеш. Нямаше да се включа, ако колегата не беше тръгнал да буди заспалите. Не знам защо мислиш, че трябва в темата да има само негативни неща от България? По-скоро се досещам и за пореден път го отдавам на народопсихологията. За съжаление лошото ни храни и ако искаш приеми го като български абсурд. Няма друга нация заредена с толкова негативизъм. Точно за това стана дума на срещата и беше споменат ника ти. Постовете във форума оформят мнението за човека, който стои зад даден ник. Длъжен съм да призная, че в 80% от случаите ника и реала не се припокриват. Нямаш основание да се чувстваш засегнат, никой не изпитва лоши чувства към теб.ПП За пореден път,като истински Форумен Трол, казвам, че не харесвам крайностите и неприемането на друга, различна гледна точка.
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              Аз пък се натъквам на поредния БГ абсурд. Хора незапознати със ситуацията в Бургас сега и преди да взимат отношение по тема, която явно не ги интересува, не ги вълнува, не ги Йебе. Лошото е, че взимайки отношение те взимат позиция на сляпо. Дамгосват те,като мрънкач и толкоЗ. Типично по български.Един от всите писали софиянци по тази тема направи ли си труда да преброи доволните и недоволните бургазлии писали тук. Аз спирам да пиша по темата, призовавам и другите съграждани да спрат. Лятото иде - ще се разчуе, види и дано не се усети от никой тук пишещ.ПС: Искате ли видео от преди малко, как автобусче и количка са се смачкали ??? Това се случва на детелината посока Созопол, където ако влезеш в БУС-лентата ( няма как да не я пресечеш, ако идваш от Средец и отиваш към Созопол) мижаш и се кръстиш. Ай наздраве.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                ntodorov написа:
                                Аз пък се натъквам на поредния БГ абсурд. Хора незапознати със ситуацията в Бургас сега и преди да взимат отношение по тема, която явно не ги интересува, не ги вълнува, не ги Йебе. Лошото е, че взимайки отношение те взимат позиция на сляпо. Дамгосват те,като мрънкач и толкоЗ. Типично по български.Един от всите писали софиянци по тази тема направи ли си труда да преброи доволните и недоволните бургазлии писали тук. Аз спирам да пиша по темата, призовавам и другите съграждани да спрат. Лятото иде - ще се разчуе, види и дано не се усети от никой тук пишещ.ПС: Искате ли видео от преди малко, как автобусче и количка са се смачкали ??? Това се случва на детелината посока Созопол, където ако влезеш в БУС-лентата ( няма как да не я пресечеш, ако идваш от Средец и отиваш към Созопол) мижаш и се кръстиш. Ай наздраве.
                                Друг български абсурд е, че колкото и да се опитваш да обясняваш нещо на някого, ако той си е навил нещо на пръста, просто нямаш шанс.Поздрави!
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X