Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ти наистина ли вярваш ,че трафика през делничен ден е същият като трафика през уикенда?Нормално е задръстванията да са през делничните дни ,когато е и по голямо движението.В събота и неделя трафика е в пъти по слаб. Именно тогава са и посещенията на колегата.За това и поканата ми е да дойде през делничен ден.И кое му е смешното на това?
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Става въпрос, че трафика през делничните дни сега, не е по-различен от делничните дни преди да започнат тези неща срещу които протестирате. Даже на Трапезица е по-ратоварен.

      Коментар


        @ntodorovНека първо да се върнем на въпроса, обективно ли е събуждането на послушковците? :D
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          pplk написа:
          @ntodorovНека първо да се върнем на въпроса, обективно ли е събуждането на послушковците? :D
          Прости моята несхватливост, но не ти разбирам въпроса ?Към последните мнения: Забележки към трафика в съботни и неделни дни нямам и никога не съм имал.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            Да започнем от тук. До колко е обективно това мнение? Така написано излиза, че само твоето мнение е меродавно, другите са заспали послушковци.
            ntodorov написа:
            Що "нашите хора" да не са решили метро да правят ? Какво общо има метрото в София с нашите глупости тук.Изпаднал си в мантра приятелю. Събуди се.
            207 тиква автомат
            новокромаджия 2.4 печка

            Коментар


              pplk написа:
              Да започнем от тук. До колко е обективно това мнение? Така написано излиза, че само твоето мнение е меродавно, другите са заспали послушковци.
              ntodorov написа:
              Що "нашите хора" да не са решили метро да правят ? Какво общо има метрото в София с нашите глупости тук.Изпаднал си в мантра приятелю. Събуди се.
              Разбрах те вече. Обективно е точно толкова, колкото и това мнение:
              Критиката е градивна, когато има основание, във вашия случай виждам основно гадаене и оплюване по дифолт.
              ... И те така можем да си пишем до утре, но ти не ми отговори нещо друго. Как установи почерненото в цитата от 400 км., като нито те интересуват нещата в Бургас, нито пък имаш пряка преценка на случващото се тук ? Или поне така написа де....Иначе - много ми е странна чувствителността ти по тази тема и позицията, която случайно или пък не си избрал да защитаваш. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                Ако ми отговориш на въпроса, предполагам, че ще си отговориш сам и на твоя. Ако искаш мога и да помогна с жокер.Не е необходимо да съм близо до Бургас, за да чета мненията ви Не защитавам ничия позиция, но явно е много трудно на някои да го възприемат. Виж по-горе мнението ми за "будителите"
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  krasio_79bs написа:
                  Ти наистина ли вярваш ,че трафика през делничен ден е същият като трафика през уикенда?Нормално е задръстванията да са през делничните дни ,когато е и по голямо движението.В събота и неделя трафика е в пъти по слаб. Именно тогава са и посещенията на колегата.За това и поканата ми е да дойде през делничен ден.И кое му е смешното на това?
                  Ммм, даже в събота е по-натоварено движението. Всеки щъка на ляво/дясно.Може, би станаха мааалко в повечко страничките с "проблемите" покрай морето. Не, че нещо, но за едно кръгово се изписаха сиг 10-15страници. А някой беше написал, че чака колосалните 10секунди на червен светофар...Тодоров, хубаво отклони темата преди време, но Краси с тревичките я поднови.Краси, не се сърди, ама си хейташ яко. То лошо няма, аз също си хейтвам Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 https://www.youtube.com/watch?v=nfWlot6h_JMP.P. Ето, как беше преди на кръстовището на семинариятаhttps://www.youtube.com/watch?v=AuOIi6YxiLUСлед това направиха ремонт, промениха го и всичко заспа. Но ремонта беше над 6месеца. И тогава беше още по - тегаво...но сега е пушка https://www.youtube.com/watch?v=x4HyIyAeIqw
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Kay_ написа:
                    P.P. Ето, как беше преди на кръстовището на семинариятаhttps://www.youtube.com/watch?v=AuOIi6YxiLUСлед това направиха ремонт, промениха го и всичко заспа. Но ремонта беше над 6месеца. И тогава беше още по - тегаво...но сега е пушка https://www.youtube.com/watch?v=x4HyIyAeIqw
                    Браво, колега Ето това е пример! Аз също не мога да си обясня, защо се оплакват от "бургаските " неща, като тук се развиват и правят много хубави неща. Като в белите държави, както се казва, Асфалтираха се страшно много улици по този проект. Мазен асфалт. Кеф И въпреки всичко пак се недоволства.Нещата така или иначе ще се случат и всички бургазлии ще оценят направеното. Кому е нужно да се изсипва кофи с помия преди това?Няма, да споменавам градове, за да не обидя някой колега, но просто положението е много зле и ако отидете там не знам, какво трябва да направите.Колегата Нейчо, защо не направи един клип от М. Рудник до кръговото на Метро с видеорегистратор или с каквото му е удобно, да ги видим тези задръствания.Във време в което прецени, че е добре с реална дата и час на клипа. И без да се кара с 20 км/ч или 120 км/ч :D

                    Коментар


                      Колегата Нейчо, защо не направи един клип от М. Рудник до кръговото на Метро с видеорегистратор или с каквото му е удобно, да ги видим тези задръствания. Във време в което прецени, че е добре с реална дата и час на клипа. И без да се кара с 20 км/ч или 120 км/ч Very Happy
                      Колегата Нейчо има такъв клип с видео-регистратор. От петък е. Сега след обяд ще го сваля и ще го запазя, докато не се е изтрил.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        ntodorov написа:
                        Колегата Нейчо, защо не направи един клип от М. Рудник до кръговото на Метро с видеорегистратор или с каквото му е удобно, да ги видим тези задръствания. Във време в което прецени, че е добре с реална дата и час на клипа. И без да се кара с 20 км/ч или 120 км/ч Very Happy
                        Колегата Нейчо има такъв клип с видео-регистратор. От петък е. Сега след обяд ще си го сваля.
                        Супер. Само да не е имало някаква катастрофа или да е станало нещо непредвидено и да не покаже реалната ситуация. :D

                        Коментар


                          stilo_new написа:
                          ntodorov написа:
                          Колегата Нейчо, защо не направи един клип от М. Рудник до кръговото на Метро с видеорегистратор или с каквото му е удобно, да ги видим тези задръствания. Във време в което прецени, че е добре с реална дата и час на клипа. И без да се кара с 20 км/ч или 120 км/ч Very Happy
                          Колегата Нейчо има такъв клип с видео-регистратор. От петък е. Сега след обяд ще си го сваля.
                          Супер. Само да не е имало някаква катастрофа или да е станало нещо непредвидено и да не покаже реалната ситуация. :D
                          Пич. Ставаш смешен. Впрочем, отказвам да се занимавам с теб. Ясен си ми. Няма смисъл...Бъди жив и здрав.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Оставете това, а кажете някой ще ходи ли на мачовете за купата на България по волейбол?http://www.sportal.bg/news.php?news=601346Билетите са просто на смешни цени...
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              ntodorov написа:
                              Пич. Ставаш смешен. Впрочем, отказвам да се занимавам с теб. Ясен си ми. Няма смисъл...Бъди жив и здрав.
                              Защо? Кое е смешното? И какво ти е ясното? Покажи ситуацията на хората, да си кажат и те мнението.

                              Коментар


                                ntodorov написа:
                                Ами трайте си тогава и си чакайте в задръстванията, като нямате кристални топки.
                                http://btvnovinite.bg/article/bulgar...-v-sofiya.html
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X