Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Точно това е големия абсурд, знаци, маркировка... са под всякаква критика. Уменията на водачите пък въобще не искам да ги коментирам. Най големия абсурд е самите водачи, гледайте останалите участници. Гледайте как тръгва колоната на светофарите, как правят маневри... Не става при толкова много автомобили (за София) да се влачиш и да не ти пука за другите. Не е мой проблем, че на някого не му се прибира в апартамента и се чуди как да му мине времето. Не може за 30 сек. да минат 4-автомобила на зелено. Не става аз да съм с мотоциклета и да минавам по трамвайната линия или покрай автомобилите и някой да ме засича защото е завижняк и саможивляк. Вместо да ме засича трябва да стопли водата, че като аз съм на две колела има един по малко в колоната и за него и всички останали е по добре.

    Коментар


      Тарикатлък ли му викаха на това или има друга дума?
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        chaveto - ти сериозно ли? Аз ще тръгвам както искам на светофар. Никъде не пише, че на светофара трябва да пиля гуми. Случва се двигател да изгасне, ако е слаб мотора, както беше на мондеото - да слизам да бутам ли, че да набере по-бързо??? Ти като се правиш на тарикат е добре и може, а другите като се правят на тарикати - не може, били ’завижняк и саможивляк’ - ами по-добре един на 2 гуми в колоната, отколкото 1 на четири, не мислиш ли? Законите за другите, не за теб. Аре няма да продължавам с останалото.... и не, не завиждам, че можеш да караш по трамвайните линии, ама хич. Яд ме е, че за съжаление има много като теб, дето нито спазват закона, нито правилата, ама за реване са първи.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          ele написа:
          Яд ме е, че за съжаление има много като теб, дето нито спазват закона, нито правилата, ама за реване са първи.
          Най-ме кефи причината за поведението им-"завижняк и саможивляк". Никога не е късно да науча нещо ново. :D
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            ele написа:
            chaveto - ти сериозно ли?
            Нормално е като се е нарекъл chaveto да мисли по този начин , всичко останало щеше да бъде доста академично .
            Bravo 1.9 Mjet/120

            Коментар


              ele написа:
              chaveto - ти сериозно ли? Аз ще тръгвам както искам на светофар. Никъде не пише, че на светофара трябва да пиля гуми. Случва се двигател да изгасне, ако е слаб мотора, както беше на мондеото - да слизам да бутам ли, че да набере по-бързо??? Ти като се правиш на тарикат е добре и може, а другите като се правят на тарикати - не може, били ’завижняк и саможивляк’ - ами по-добре един на 2 гуми в колоната, отколкото 1 на четири, не мислиш ли? Законите за другите, не за теб. Аре няма да продължавам с останалото.... и не, не завиждам, че можеш да караш по трамвайните линии, ама хич. Яд ме е, че за съжаление има много като теб, дето нито спазват закона, нито правилата, ама за реване са първи.
              Мисля че иска да каже за безпричинно туткането на светофарите на някой водачи което е дразнещо ... Или за карането е средна лента или по средата на някоя жена с нова мощна кола с 30 км. Или редовно ми се случва пускам някой да излезе пред мене на булеварда то ми се лепне по средата им и кара на 2 пед**аз ... Аз винаги като се включвам на голям булевард давам газ да стигна 50/60/70 по бързо, че ония идват отзад с толкова поне!

              Коментар


                ele написа:
                chaveto - ти сериозно ли? Аз ще тръгвам както искам на светофар.
                Точно затова ще има такива които ще минават по линиите.... щото си саможивляк- не мислиш за останалите а само за теб.Никой не те кара да "пилиш гуми" от теб се иска да следиш светофари... и да тръгваш адекватно.А това пък, че ти гасне двигателя направо ме разби. Бил слаб двигателя.... не можеш да си караш

                Коментар


                  че аз ако не мисля за себе си, кой друг ще мисли? Иначе доста добре описваш себе си.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    chaveto написа:
                    ele написа:
                    chaveto - ти сериозно ли? Аз ще тръгвам както искам на светофар.
                    Точно затова ще има такива които ще минават по линиите.... щото си саможивляк- не мислиш за останалите а само за теб.Никой не те кара да "пилиш гуми" от теб се иска да следиш светофари... и да тръгваш адекватно.А това пък, че ти гасне двигателя направо ме разби. Бил слаб двигателя.... не можеш да си караш
                    Как да не може да кара?Не знаеш ли,че е минала с летни гуми пред снегорина,докъто другите били по канавките. За първи път чувам двигател да гасне при тръгване,защото бил слаб И затова си купи по-силен,трицилиндров.Той гасне само като навиеш геврека за обратен завой.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      Като гасне да си вземе дизел или автомат.... Или като на един познат в Щатите давайл кадилак с 4.9 литра v 8 250 коня. На обороти на дизел работи... При мене спря да гасне грейд лолчето на 10 час при инструктора, но и на него гаснеше като ми показваше някой манйовър и аз го храних инструктора....

                      Коментар


                        Red Storm написа:
                        chaveto написа:
                        ele написа:
                        chaveto - ти сериозно ли? Аз ще тръгвам както искам на светофар.
                        Точно затова ще има такива които ще минават по линиите.... щото си саможивляк- не мислиш за останалите а само за теб.Никой не те кара да "пилиш гуми" от теб се иска да следиш светофари... и да тръгваш адекватно.А това пък, че ти гасне двигателя направо ме разби. Бил слаб двигателя.... не можеш да си караш
                        Как да не може да кара?Не знаеш ли,че е минала с летни гуми пред снегорина,докъто другите били по канавките. За първи път чувам двигател да гасне при тръгване,защото бил слаб И затова си купи по-силен,трицилиндров.Той гасне само като навиеш геврека за обратен завой.
                        Следващият път, преди да започнеш да ръсиш мозък и да слагаш думи, които не съм казвала, прочети какво съм написала.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          ele написа:
                          че аз ако не мисля за себе си, кой друг ще мисли? Иначе доста добре описваш себе си.
                          Ти не мислиш, животата ти минава по светофарите. Дишаш изгорели газове....

                          Коментар


                            chaveto написа:
                            Не става аз да съм с мотоциклета и да минавам по трамвайната линия или покрай автомобилите и някой да ме засича защото е завижняк и саможивляк.
                            Точно пък от такива не ми дреме. Да си правя аз ляв завой, а някой с пистарка, засилен по осевата линия да ми се прави на мъж що съм го засичал. Айде нема нужда! Кат иска да се трепе.
                            Alfa 159 SW 2.4 Ti
                            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                            Коментар


                              chaveto написа:
                              ele написа:
                              че аз ако не мисля за себе си, кой друг ще мисли? Иначе доста добре описваш себе си.
                              Ти не мислиш, животата ти минава по светофарите. Дишаш изгорели газове....
                              като нямаш какво да кажеш, и почваш да си измисляш. А като започнеш да караш според закона, тогава можеш да имаш претенции някакви - до тогава, аре у лево.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                еle,успокой се. Мога нещо друго да ти сложа,ма си ми далече,не си струва.Няма ден,в който да не се заядеш с някой.То не бяха летни гуми,палатки,разходки на кучета и какво ли още не. Давам ти втори жълт картон.Един за това,че съм пишел глупости в темата за гумите и един сега,за ръсенето на мозък.Постарай се да няма трети. Нека запазим добрия тон.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X