Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Immortal написа:
    Не знам дали това е абсурд или ежедневие, ама...(да ме прощават колегите от Перник)Номерът е PK 4631 BBВ случая подкрепям глоба от 5000 лв.
    Бахмааму, явно е ежедневие. Ми да турят един ушев там да седи цял ден и да се чеше по ташаците, белким с присъствието си малко ги запре тия селяндури!Ей го тоя от днес (виждат се и следите на вчерашния винкел):https://bs2.cdn.telerik.com/v1/EgXwD...5-d19931e864d2

    Коментар


      Ммм кво се чудиш, такъв ни е манталитета. За тая пуста трев дадоха маса пари. А сега кръговото е слънцеее. Не е като преди с павета на бабуни. И аз им се чудя що минават от там. Ама селяка си е селяк. Спомням си, че когато пуснаха кръговото след ремонта, не бяха пуснали трамвая, точно заради тревата и още на първия ден, някой решида си скаси 2-3 метра....Той ушевия е ясен - с него и без него...
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Immortal написа:
        Ми да турят един ушев там да седи цял ден и да се чеше по ташаците...
        По принцип много от проблемите биха се решили точно по този начин!Интересно ми е защо не искат да прилагат този метод - масирано полицейско присъствие навсякъде. Ама не само да се чешат по органите, ама и при всяко забелязано нарушение да пишат актове. Ако това се случи, гарантирам, че точно за един месец простотиите по пътищата ще намалеят с поне 80%.Същото трябва да стане и по селата - една патрулка да обикаля денонощно и като види тумба мангусти в два през нощта да ги водят в районното и да дават обяснения.Баси, толкова ли е трудно???? Има охранителна полиция, има жандармерия и още един куп хрантутници...
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          Защото на Ушев ще му се налага да преценя на око кой е плебей и кой е голямодубрутру. По-удобно е да не е видял, отколкото да обяснява избор.

          Коментар


            Да оставим настрана правилата за движение, аз не мога да разбера с какъв акъл влизаш в една педя кал и си мислиш, че ще минеш?! Да беше някой с джип бих разбрал, ама с тая каруца?!
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              gamma написа:
              Immortal написа:
              Ми да турят един ушев там да седи цял ден и да се чеше по ташаците...
              По принцип много от проблемите биха се решили точно по този начин!Интересно ми е защо не искат да прилагат този метод - масирано полицейско присъствие навсякъде. Ама не само да се чешат по органите, ама и при всяко забелязано нарушение да пишат актове. Ако това се случи, гарантирам, че точно за един месец простотиите по пътищата ще намалеят с поне 80%.Същото трябва да стане и по селата - една патрулка да обикаля денонощно и като види тумба мангусти в два през нощта да ги водят в районното и да дават обяснения.Баси, толкова ли е трудно???? Има охранителна полиция, има жандармерия и още един куп хрантутници...
              Виж съседната тема - засилено полицейско присъствие, отнети хладни оръжия (рибарски пособия уж) и пак сме недоволни. Няма угодия, майна, няма

              Коментар


                dikanio написа:
                Да оставим настрана правилата за движение, аз не мога да разбера с какъв акъл влизаш в една педя кал и си мислиш, че ще минеш?! Да беше някой с джип бих разбрал, ама с тая каруца?!
                Защото сме говеда, не за друго!
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  http://society.actualno.com/kola-na-...оредния самозабравил се селянин.
                  Lupo - The Monster
                  Е83 3D

                  Коментар


                    Простотията е повсевместна - от онзиденшния перничанин, до днешни държавен служител, та до утрешните - защото това няма да спре, убеден съм!Хем виждат, че ги снимат и после ги разнасят и по новините, хем продължават, защото простака е богоизбран.
                    207 тиква автомат
                    новокромаджия 2.4 печка

                    Коментар


                      Аз определям категориите простаци, като:Умни простаци, нагли простаци, хитри простаци, прости простаци.Всички вкупом са обществени вредители. Умния, наглия и хитриятпростак със сигурност осъзнават, какво правят и може би с действията сипотискат някакви комплекси, докато простия простак е страшна работа.Той не реагира на думи, въздействие, мисъл. Роден е да прилича на човек, но да БЪДЕ говедо. Не мисля, че има нещо общо с човешкия род на тази Земя. :P
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        ntodorov написа:
                        Роден е да прилича на човек, но да БЪДЕ говедо. :P
                        Ми то по тревата ........ вярно си е за говеда, ама това поне от сой. Говедото било Главен секретар на МВнР. Пфу самозабравили се "прогледнали" идиоти.
                        Lupo - The Monster
                        Е83 3D

                        Коментар


                          ntodorov написа:
                          Аз определям категориите простаци, като:Умни простаци, нагли простаци, хитри простаци, прости простаци.Всички вкупом са обществени вредители. Умния, наглия и хитриятпростак със сигурност осъзнават, какво правят и може би с действията сипотискат някакви комплекси, докато простия простак е страшна работа.Той не реагира на думи, въздействие, мисъл. Роден е да прилича на човек, но да БЪДЕ говедо. Не мисля, че има нещо общо с човешкия род на тази Земя. :P
                          Срещу прост човек и силен вятър няма сила която да се бори

                          Коментар


                            geo_g написа:
                            ntodorov написа:
                            Роден е да прилича на човек, но да БЪДЕ говедо. :P
                            Ми то по тревата ........ вярно си е за говеда, ама това поне от сой. Говедото било Главен секретар на МВнР. Пфу самозабравили се "прогледнали" идиоти.
                            И по-интересно е какво е правил в тревата в неделя със служебната кола???Другото интересно е как са му намазали ските, да не са му изписали веждите...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              ...докато простия простак е страшна работа. Той не реагира на думи, въздействие...
                              Опс. Появило се е по-страшно жУвотно по нашите земи - проЗт простак с власт. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                ntodorov написа:
                                ...докато простия простак е страшна работа. Той не реагира на думи, въздействие...
                                Опс. Появило се е по-страшно жУвотно по нашите земи - проЗт простак с власт. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                                То не е от вчера, още по Алеково време е регистрирано.
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X