Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    stilo_new написа:
    Kay_ написа:
    Какво му е по специалното на кръговото, че получава толкова внимание?До колкото виждам, преди е било умряло кръстовище, а сега е кръгово движение с надлез. Или бъркам
    Надлеза е за пешеходци. Но кръговото е направено много добре, защото всички завиващи надясно , от всички направления си имат отделни ленти и изобщо не са налага да се влиза в кръговото.Аз знам защо има мрънкащи. Понеже другите кръгови са широки и някои хора са свикнали да се набухват в тях със 100км/ч, а на това няма как да стане. Разбврете, градът не е магистрала, трябва да се кара според ограниченията.
    Много ясно,имам дъщеря на 9 г и не искам някой пишман шофер мислещ себе си за номер едно да и връхлети.Аз съм за да има ограничения там където трябва.
    Е46 330d 2++

    Коментар


      stilo_new написа:
      Kay_ написа:
      Какво му е по специалното на кръговото, че получава толкова внимание?До колкото виждам, преди е било умряло кръстовище, а сега е кръгово движение с надлез. Или бъркам
      Надлеза е за пешеходци. Но кръговото е направено много добре, защото всички завиващи надясно , от всички направления си имат отделни ленти и изобщо не са налага да се влиза в кръговото.Аз знам защо има мрънкащи. Понеже другите кръгови са широки и някои хора са свикнали да се набухват в тях със 100км/ч, а на това няма как да стане. Разбврете, градът не е магистрала, трябва да се кара според ограниченията.
      Колега, кой говори за високи скорости и ограничения на скоростта ? Кое му е суперското на кръговото, че 2 по-големи автомобила едвам се движат 1 до друг или това че ако влязат 3 тира в кръговото филма за всички останали свършва. Има толкова място на трапезица за нормално кръгово с надлез в едната посока. Това което е в момента е кражба на средства в особенно големи размери, жалко че не го виждаш. Кръговото на КАТ е още по смешна работа, понеже се явява тапа на потока който уж не трябва да влиза в града. Абе ще му се радвате на града, още година две и ще е приказка.
      stilo_new написа:
      Колега mnpenchev, май забравяш, че освен морето има езера, солници, блата, защитени зони и т.н. Града може да се развива единствено към Ветрен, покрай пътя за Тракия. От Изгрев към Сарафово викаш?!?! Гробище,езеро, солници, блата, защитена местност, самолетна писта, Аерогара. Това има там само. Къде го видя тива място за развитие ума ми не го побира.
      Града може да се развива навсякъде, даже и в морето, ако не виждаш, явно няма смисъл да го обсъждаме. Ама е много по-лесно да събираш комисионни и да се застрои всичкото свободно пространство - в градинки, училишни дворове и детски площадки и после по медиите да говорим, че нямало на къде да се развива града.

      Коментар


        mnpenchev написа:
        stilo_new написа:
        Kay_ написа:
        Какво му е по специалното на кръговото, че получава толкова внимание?До колкото виждам, преди е било умряло кръстовище, а сега е кръгово движение с надлез. Или бъркам
        Надлеза е за пешеходци. Но кръговото е направено много добре, защото всички завиващи надясно , от всички направления си имат отделни ленти и изобщо не са налага да се влиза в кръговото.Аз знам защо има мрънкащи. Понеже другите кръгови са широки и някои хора са свикнали да се набухват в тях със 100км/ч, а на това няма как да стане. Разбврете, градът не е магистрала, трябва да се кара според ограниченията.
        Колега, кой говори за високи скорости и ограничения на скоростта ? Кое му е суперското на кръговото, че 2 по-големи автомобила едвам се движат 1 до друг или това че ако влязат 3 тира в кръговото филма за всички останали свършва. Има толкова място на трапезица за нормално кръгово с надлез в едната посока. Това което е в момента е кражба на средства в особенно големи размери, жалко че не го виждаш. Кръговото на КАТ е още по смешна работа, понеже се явява тапа на потока който уж не трябва да влиза в града. Абе ще му се радвате на града, още година две и ще е приказка.
        Това ли са ти доводите? https://www.youtube.com/watch?v=y45yC6KkBQ8Това кръгово от клипа по - широко ли ти се вижда? Не мислиш ли, че малко прибързано слагаш оценка на нещо/някой, на база субективна преценка?
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          mnpenchev написа:
          Изобщо не отива на добре работата в Бургас, ако на някой му харесват тези глупости които се случват в момента, се надявам да се събуди до края на годината, но тогава ще е късно. .
          mnpenchev написа:
          Това което е в момента е кражба на средства в особенно големи размери, жалко че не го виждаш. Града може да се развива навсякъде, даже и в морето, ако не виждаш, явно няма смисъл да го обсъждаме.
          Винаги съм изпитвал смесени чувства към хора, които имат претенции, че са всевиждащи.
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            Kay_ написа:
            Това ли са ти доводите? https://www.youtube.com/watch?v=y45yC6KkBQ8Това кръгово от клипа по - широко ли ти се вижда? Не мислиш ли, че малко прибързано слагаш оценка на нещо/някой, на база субективна преценка?
            На теб това ли са ти? https://www.youtube.com/watch?v=boKsbF-ONzk Сравни го с този път тогава. Сега твоята оценка по субективна или обективна е от моята ?Влизаме в безмислен спор в който не смятам да не се замесвам и слагам точка на коментарите ми.

            Коментар


              mnpenchev написа:
              Kay_ написа:
              Това ли са ти доводите? https://www.youtube.com/watch?v=y45yC6KkBQ8Това кръгово от клипа по - широко ли ти се вижда? Не мислиш ли, че малко прибързано слагаш оценка на нещо/някой, на база субективна преценка?
              На теб това ли са ти? https://www.youtube.com/watch?v=boKsbF-ONzk Сравни го с този път тогава. Сега твоята оценка по субективна или обективна е от моята ?Влизаме в безмислен спор в който не смятам да не се замесвам и слагам точка на коментарите ми.
              О не, аз не споря. Ти обясняваше, кой какво трябвало да си къса и къде да си навира.Има си минумуми за ширина, които са спазени. Това, че ти не можеш да караш с друга кола в близост - си е твой проблем. И на мен не ми се спори. Само се дразня, когато се почне така да се обнивява нещо/някой, а реално не е така.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                Момчета, спорите за глупости!Всеки ден се "въртя" на "Трапезица" по много пъти. Е, откакто го направиха кръгово, толкова бързо не съм минавал никога преди - ФАКТ! От "Струга" към "Одрин" левият завой беше кошмар...
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  Kay_ написа:
                  NikMar написа:
                  Предлагам темета да се преименува на нещо от сорта "Бургаски неволи", тъй като тук пишещите 99% са бургазлии, не че има нещо лошо.
                  Кога беше водния цикъл в Габрово, що не се оплаква. То и там беше една сага почти 2 години
                  Ти пък от къде знаеш дали съм се оплаквал или не, когато е трябвало съм писал, както казах не съм против бургазлии и че пишат хората, но така се получава тема само за Бургаските неволи и според мен името на темата си заслужава да е за тях или нека създадат нова, но не аз съм човека който ще дава тон.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Ето, как в нашата татковина превръщаме един просташки израз на ритнитопковец в култ:http://www.blitz.bg/news/article/396360
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Какви са тия изроди по дяволите? Нищо красиво не виждам
                      Powered by Emzo

                      Коментар


                        Малииии....."Таласъми" ООД....

                        Коментар


                          Ами, кое уважаващо себе си момиче ще се яви на конкурс за красота наречен "мис малко коте" ?Просташката визия е отражение на душата. Това ни е моделът за красота вече.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            ntodorov написа:
                            . Това ни е моделът за красота вече.
                            Да, бе! Събрали се три кифли в някакъв измислен конкурс и вече ни станаха модел за красота. Изфъргаш се!
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              pplk написа:
                              ntodorov написа:
                              . Това ни е моделът за красота вече.
                              Да, бе! Събрали се три кифли в някакъв измислен конкурс и вече ни станаха модел за красота. Изфъргаш се!
                              Добре.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                Анита Майзер е нашата икона на българската красота. :D :D
                                Powered by Emzo

                                Коментар

                                Working...
                                X