Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема за българските абсурди.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Kay_ написа:
    Инфинитито си тръгна, докато се сетя да си извадя телефона и дойде Тойотата.Явно само на мен ми е смешно, да видя някой да е налял маса пари за луксозна кола и да и сложи газ. Според мен, ако наистина имаш стандарта да си купиш такава кола, не би трябвало да ти е толкова проблем горивото.
    А как ти се струва бургаски "Хамър" на газ на Черния кос на Лукойл-а??
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      S_BANKOV написа:
      Kay_ написа:
      Докато се усетя и да си извадя телефона да снимам и колата от дясната страна на газовата колонка си тръгна...беше Инфинити. Та, само на мен ли ми е странно кола за 20 000+лв и да и боцнеш газова. Абсолютно споделям, че българите сме такива... има 20 000 за кола и си взима за 20 000 кола и после се чуди как да я стопанисва (мисля, че БО беше споделил подобно мнение в друга тема)
      Данчо, точно тоя мерцедес го знам лично. Там работата е като при мултиплата на Мишо. Само дето са забравила да турят изпарител и плочка ами направо са забили едни стоманени тръби в циландрите. Правено оригинално.
      Оригиналните имат ли преход за пълнене?
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        http://www.alo.bg/2545410Може да си я купиш ,ако решиш да живееш по нашият край
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          Kay_ написа:
          S_BANKOV написа:
          Kay_ написа:
          Докато се усетя и да си извадя телефона да снимам и колата от дясната страна на газовата колонка си тръгна...беше Инфинити. Та, само на мен ли ми е странно кола за 20 000+лв и да и боцнеш газова. Абсолютно споделям, че българите сме такива... има 20 000 за кола и си взима за 20 000 кола и после се чуди как да я стопанисва (мисля, че БО беше споделил подобно мнение в друга тема)
          Данчо, точно тоя мерцедес го знам лично. Там работата е като при мултиплата на Мишо. Само дето са забравила да турят изпарител и плочка ами направо са забили едни стоманени тръби в циландрите. Правено оригинално.
          Оригиналните имат ли преход за пълнене?
          да. Има разлика в пистълетите и преходникя е за това.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Щом всички казвате, явно си е нормално това явление Грешката по-скоро е в моите разбиранияЕдин ден ще си купя 458 Италия ще и нахакам АГУАааа Краси, пише локално парно...той може и на газ да е или да гори костилки от кайсии Пък и не е за няколко млн Но бих живял в нея - хубава къща, хубаво място...перфектна е.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Kay_ написа:
              Щом всички казвате, явно си е нормално това явление Грешката по-скоро е в моите разбиранияЕдин ден ще си купя 458 Италия ще и нахакам АГУАааа Краси, пише локално парно...той може и на газ да е или да гори костилки от кайсии Пък и не е за няколко млн Но бих живял в нея - хубава къща, хубаво място...перфектна е.
              Ми те и еколозите търсят комфорт, не само вие гъзарите.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Еййй угодия нямаш То преди 20-30 години и на нафтата не се гледаше с добро око. Ся е пълно с баровци дето си карат колите на нафтъ.Като решиш да поръчваш ферарита ,пусне тема във форума. Ще си направим обща поръчка. Ше съ лимитед едишън с Анти Гравитационни Устройства и пълначка по наш стандарт.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  За вас майтап, ама на Газпром, където си пием кЙфето на обяд ставаме свидетели на всякакви парадокси. Свят пъстър, като цвят.Има една мацка с хубав Лексус, която през ден-два си пълни колата...за по 10 лева (местата за кафе пауза са близко до касата), но не е проблемът в това, проблемът е, чекогато влезе в бензиностанцията и застане на касата прави опашка в оглеждане, какво да си купи от топлата витрина или от промоциите. Никога нищо не си купува, а когато потегля от бензиностанцията докато не развее 5 пъти гривата, не си избърше ръцете с влажна кърпа, която хвърля в близкото кошче с походкана преял тигър и докато не си оправи очната линия в огледалото за задно виждане не тръгва. Зад нея, ако ще и потоп да бъде. Оставам с впечатлението, че тази момае влюбена в бензиностанциите. Сигурен съм, че след Газпром посещава и други подобни обекти, където има приличен на брой персонал и клиентела, които да "впечатлява". :P
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    ntodorov написа:
                    За вас майтап, ама на Газпром, където си пием кЙфето на обяд ставаме свидетели на всякакви парадокси. Свят пъстър, като цвят.Има една мацка с хубав Лексус, която през ден-два си пълни колата...за по 10 лева (местата за кафе пауза са близко до касата), но не е проблемът в това, проблемът е, чекогато влезе в бензиностанцията и застане на касата прави опашка в оглеждане, какво да си купи от топлата витрина или от промоциите. Никога нищо не си купува, а когато потегля от бензиностанцията докато не развее 5 пъти гривата, не си избърше ръцете с влажна кърпа, която хвърля в близкото кошче с походкана преял тигър и докато не си оправи очната линия в огледалото за задно виждане не тръгва. Зад нея, ако ще и потоп да бъде. Оставам с впечатлението, че тази момае влюбена в бензиностанциите. Сигурен съм, че след Газпром посещава и други подобни обекти, където има приличен на брой персонал и клиентела, които да "впечатлява". :P
                    Може да се опитва да впечатли някой бензинджия или управителя?

                    Коментар


                      Може да се опитва да впечатли някой бензинджия или управителя?
                      Няма да е управителят Жоро, защото е жена, на касите също работят жени, а бензинджиите могат да и бъдатдеца, но пък знае ли човек...Абе по-скоро е от жените тип "застаряваща кифла", които са придобили умения да си бъдат самодостатъчни. :P Иначе е предвидима, като деня и нощта, а когато се отдалечи от колата си "ореолът" и гасне, като на светулка коремчето. Спокойствието, което обаче тя излъчва е примесено с факта, че явно не осъзнава на кой свят е и това ни развеселява. :P Например:Скоро имаше промоция на...компот. Да. Компот. Две-три плодчета и сок, които момичетата предлагаха на касите:Разговорът между продавачката (ПР) и гореописаната (ГО)( цитирам по памет):ПР: - Чипчето ? ГО: - Да. Ама, чакай да го намеря, че то в тази чанта само мъж ми го няма ?ПР: - Компот на промоция да ви предложа ?ГО: - Така, като ма гледаш мое ли ма накараш и компот да ям ?
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        ntodorov написа:
                        Може да се опитва да впечатли някой бензинджия или управителя?
                        Няма да е управителят Жоро, защото е жена, на касите също работят жени, а бензинджиите могат да и бъдатдеца, но пък знае ли човек...Абе по-скоро е от жените тип "застаряваща кифла", които са придобили умения да си бъдат самодостатъчни. :P Иначе е предвидима, като деня и нощта, а когато се отдалечи от колата си "ореолът" и гасне, като на светулка коремчето. Спокойствието, което обаче тя излъчва е примесено с факта, че явно не осъзнава на кой свят е и това ни развеселява. :P Например:Скоро имаше промоция на...компот. Да. Компот. Две-три плодчета и сок, които момичетата предлагаха на касите:Разговорът между продавачката (ПР) и гореописаната (ГО)( цитирам по памет):ПР: - Чипчето ? ГО: - Да. Ама, чакай да го намеря, че то в тази чанта само мъж ми го няма ?ПР: - Компот на промоция да ви предложа ?ГО: - Мое ли сега и компот да ма накараш да ям ?
                        Ако не е проблем колега, другият път и щракни няколко снимки , че ми е интересно да я видя. Нея и колата и.

                        Коментар


                          Предполагам и по-страшни неща от компот е яла....може пък наистина русо, гладно да няма ( по задание приемам, че мацката е руса)
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            http://novanews.novatv.bg/news/view/...3%D0%B0%D1%81/
                            "Ако такива пътеки вършеха работа в чужбина, те щяха да са навлезли много широко доста отдавна. Пътеката не отговаря на Наредбата за пътната маркировка и ако недай Боже стане някакъв инцидент тук, след време това ще бъде използвано доста умело от адвокатите на съответния извършител на деянието"
                            http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=20493D то ми ,е по добро от 3D то тиии И да се чудиш сега като не отговаря на наредбите,що дири там тая пътека.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              http://burgascity.com/3d-%D0%BF%D1%8...4%D0%B5/Ето я 3Д пътеката. На има - няма ден-два.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                Да му берем лайката.... и тая пътечка струвала 10 бона.... То за убитите пешеходци сме си виновни по друго направление. Много хора пресичат, където им падне, а отделно и шофери нагли има.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X