Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безплатен Windows 10 мнения....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Хора са вкарвани в затвора за далеч по-малки провинения...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #47
      Със всичко изчетено до тук (не само във форума) се чудя, колко луд трябва да си, за да се хвърлиш сам в Матрицата и да продадеш душата си на Микрософт (и свързаните на синджир след нея), като инсталираш това безумие ДжамОС-10....И аз нямам какво да крия, но не подарявам целия си живот на "някой, някъде в облака" за всеобщо ползване и извличане на дивиденти от това. Но когато това започне да става насилствено (събирането на данни), без право на избор, нещата загрубяват...

      Коментар


        #48
        bubachko написа:
        Със всичко изчетено до тук (не само във форума) се чудя, колко луд трябва да си, за да се хвърлиш сам в Матрицата и да продадеш душата си на Микрософт (и свързаните на синджир след нея), като инсталираш това безумие ДжамОС-10....И аз нямам какво да крия, но не подарявам целия си живот на "някой, някъде в облака" за всеобщо ползване и извличане на дивиденти от това. Но когато това започне да става насилствено (събирането на данни), без право на избор, нещата загрубяват...
        Задай си въпроса, дали гугъл нямат всичкото това от години или ти нямаш смартфон с андроид ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #49
          emzo написа:
          bubachko написа:
          Със всичко изчетено до тук (не само във форума) се чудя, колко луд трябва да си, за да се хвърлиш сам в Матрицата и да продадеш душата си на Микрософт (и свързаните на синджир след нея), като инсталираш това безумие ДжамОС-10....И аз нямам какво да крия, но не подарявам целия си живот на "някой, някъде в облака" за всеобщо ползване и извличане на дивиденти от това. Но когато това започне да става насилствено (събирането на данни), без право на избор, нещата загрубяват...
          Задай си въпроса, дали гугъл нямат всичкото това от години или ти нямаш смартфон с андроид ?
          Имат всичко гадините. В тяхното Фото гугъл ми създават клипове и компилации направени от тях. Кръщават гичрез заглавия, в които има такова фамилиарничене, че тръпки да ме побиват. Например: "Нейчо с Пейчо ( примерно) на Крушунските водопади 07.07 2015 г.( примерно)" ................А аз исках само виртуално местенце за личните си снимки.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #50
            Голяма параноя ги тресе някои потребители на ОС. Дреми ми на бай Хойя ,че някоя знаел нещо за моите програми и тн. Не ползвайте компютри или не качвайте неща които не искате да се знаят за вас.ПП>Шок!Бомба!Ужас!!! https://youtu.be/w7JBytECbU4Да си трия ли и фейса или да изчакам?
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #51
              Изтривай, че ще става и по зле https://www.youtube.com/watch?v=ityVdmRjafg
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #52
                споретмен е добре но товае мое мнение
                fiat marea 1.9 jtd 105кс. 01г.
                Fiat bravo 1.6 16v 103кс. 00г.
                opel tigra 1.4 16v 90кс. 99г.

                Коментар


                  #53
                  И сега какво стана. От няколко дни постоянно ми излиза съобщение, че на 10.01.2015 безплатния период свърши и трябва да си цакам. ако не го направя...........

                  Коментар


                    #54
                    При мен няма подобно съобщение. Предполагам ,че това съобщение е за периода до който можеш да го изтеглиш безплатно.
                    В заключение остана да припомним, че и предложението към собствениците на легална Windows 7/8.1 за безплатен ъпгрейд към Windows 10 също не е безкрайно - то ще е валидно в сила точно година - до 29 юли 2016 г.
                    ПП-Може ли един скрийншот на известието?
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #55
                      Да не си сложил Enterprise? Той е с пробен период.
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        #56
                        Windows 10 Pro Insider Prewiew това ми излиза като версия, свалил съм я от сайта на М С.На следващо рестартиране ще направя един снимка.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #57
                          Еми то си пише, че е "preview". Трябва ти финалната версия. Тая е от тестовите.
                          браво 1,6/90 - 09 г.

                          Коментар


                            #58
                            Аз реших да си върна 7,и компа тотално се прецака,сега съм с нова седмица
                            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                            Коментар

                            Working...
                            X