Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И Булсат започнаха да се о***ат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    naskobg написа:
    slonikon написа:
    Абе не си пречат, ама да не спорим.
    Нещо за категория 6 дари сте чували?
    Хем не разбираш, хем спориш. Какви сертификати имаш, за да се изказваш с такава "компетентност" ?Булсат ме кефят заради политиката си за втори и трети приемник.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #17
      veselin10 написа:
      Хем не разбираш, хем спориш. Какви сертификати имаш, за да се изказваш с такава "компетентност" ?Булсат ме кефят заради политиката си за втори и трети приемник.
      Нямам сертификати колега, но не пречи да съм прав. :D Поднасям извиненията си на на вас със сертификатите - те производителите наистина правили кабелите с по 8 жици за да прецакват производителите на рутери. Ако трябва да съм честен от единия приемник до другия по един кабел пренасям по двата чифта телевизията и по другите два интернета, но това все още не означава, че е правилно.И при Белсатком и при Виваком в този апартамент съм с два приемника. Еми трябва да ти кажа, че като качество и като функционалност са по-добри Виваком - връщаш, записваш, спираш, пускаш и какво ли не още.За интернета си казах мнението още в първото си мнение в темата - това беше причината да сменя доставчика.За цена няма да говоря - договора е за две години - първите 6 месеца цената е много под Булсатком, а за останалия период е същата.

      Коментар


        #18
        naskobg написа:
        ........ те производителите наистина правили кабелите с по 8 жици за да прецакват производителите на рутери.......
        А стига бе :D
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #19
          veselin10 написа:
          А стига бе :D
          Да ве! :D

          Коментар


            #20
            Алтернатива колегата Humppa няма.В Козлодуй, освен сателитните Булсатком и Виваком, има още 2 сериозни доставчика - еидния е Близу (без коментар), другият е НетСърф. Аз съм на последния и съм много доволен, но там цената е значително по-висока от тази на Булсатком.Телевизията е IP и идва по интернетския кабел. За нет и телевизия (180 канала, от които гледам 10-тина) плащам 40 лв/месец, при това с договор за 2 години. Гледаш, не гледаш - плащаш. Ако не платиш, ти го спират, но после пак си го плащаш (по договор).Мисля, че в случая Булсатком няма алтернатива заради условията, които предлага, и колегата все пак ще прежали 18 лв или ще направи както го посъветваха по-горе - просто ще размени приемниците.

            Коментар


              #21
              А BLIZOO защо без коментар. В момента аз съм на тези и от 2 месеца след преподписване и пазарлък съм с 3 цифрови приемника, единиа от които Topfield 77xx, интернет 25 Mb явно почти истински защото нямам забележки, и домашен тел. с 1000 мин. към всички стационарни в БГ. Това за 24,99 на месец. По кабела си вървят и 50 канала аналогова тв. Имаше токови проблеми и единия приемник се омота нещо и аз им казах кога да дойдат в къщи. Супер обслужване и качество. И всичко това след като подадох заявление за прекратяване на договора и след 2-3 по-резки разговора с кол центъра им. Ама те всички са така, ако не им се изрепчиш и почват да се еба..т както си знаят. Сигурен съм, че ако колегата подаде заявление за прекратяване на договора и ще почнат да го ухажват както мен другите. Номера е да не се съгласява веднага ако нещо му се струва добро, а да иска още. И постоянно да цитира към кой конкурент мисли да се прехвърля. Ми това е от мен. Наздраве на козлодуйската компания!!!!
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                #22
                Абе това е някаква случайност на Близу. Пък и то номера не е да се занимаваш да се репчиш, а да се сещаш за тях само при плащане.

                Коментар


                  #23
                  Е репченето беше 2-3 седмици около преподписването. Преди и след това си е както казваш.
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    #24
                    veselin10 написа:
                    Е репченето беше 2-3 седмици около преподписването. Преди и след това си е както казваш.
                    Така е. Аз процедирам по тази система с червените. Само ги чакам да сгафят и ги почвам с едни заплахи, че ще отида при Виваком. С уточнението, че имам изтекли договори де Малко офф. Ама си има някой, дето си го заслужават https://www.youtube.com/watch?v=XCvFLdZxTzg
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар

                    Working...
                    X