Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на мобилен телефон Q2 2015

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на мобилен телефон Q2 2015

    Заради недостатъчна вътрешна памет съм поставен пред избор на ново устройство. Изискаванията са дислпей - 4,5 или 4,7 инча; IPSвътрешна памет - 8GBНоминираните са:Motorola Moto E (2nd gen)LG SpiritAlcatel Onetouch Idol 3Да чакам ли един месец за Алкатела или да предпочета един от другите два. Други предложения?
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    #2
    Re: Избор на мобилен телефон Q2 2015

    Stefanaki написа:
    Заради недостатъчна вътрешна памет съм поставен пред избор на ново устройство. Изискаванията са дислпей - 4,5 или 4,7 инча; IPSвътрешна памет - 8GBНоминираните са:Motorola Moto E (2nd gen)LG SpiritAlcatel Onetouch Idol 3Да чакам ли един месец за Алкатела или да предпочета един от другите два. Други предложения?
    Снощи разглеждах този LG Spirit. И аз мисля да се ъпгрейдвам.Държах го в ръката си. Удобен и лек ми се стори. Тук в България ( технополис ) е на промоция.Android OS, v5.0 (Lollipop), добра камера, 4.7" дисплей...и лека извивка ( тип О лед). Не я забелязах снощи, но в едно ревюот руснак той демонстрира неравната повърхност на екрана поставяйки телефона с екрана надолу върху една плоскост. Около милиметър -два е извивката в средната част, но я има. За чий търговски чеп е не знам, но изгъзицата е налице. Пак в това ревю руснака тества производителността му. Не беше впечатляваща според него, но сподели, че за 180 $ този телефон предлагал предостатъчно.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #3
      В момента цената на Майкрософт Лумия 535 за лоялни клиенти на оранжевия оператор е 10 лева еднократно...

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Днес взехме Samsung Galaxy Grand Neo с 2 сим карти за жената.Цената е 250 лв., не е лош.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Аз си взех все пак LG Spirit - H440N 4G LTE с Андроид 5.0 LollipopПриятно, леко, бързо телефонче с оптималните за моите нужди и потребности екран от 4.7". Телефон в средния ценови клас.Доволен съм. Пасна ми в ръката. В началото му се ослушвах заради този Knock code, но си е удобна опция и за 4-5 часа напълно забравих стартирането на телефон от бутон. Камерата е добра - 8 MP. Пробвах я в недобре осветено помещение...С ТВ - то ( също ЛГ)се харесаха веднага след, като си споделиха домашната мрежа. За тези пари е много прилично телефонче..
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #7
              ntodorov написа:
              Аз си взех все пак LG Spirit - H440N 4G LTE с Андроид 5.0 LollipopПриятно, леко, бързо телефонче с оптималните за моите нужди и потребности екран от 4.7". Телефон в средния ценови клас.Доволен съм. Пасна ми в ръката.
              Колко памет от 8GB е отделена за инсталиране и обновяване на приложения?
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #8
                Stefanaki написа:
                ntodorov написа:
                Аз си взех все пак LG Spirit - H440N 4G LTE с Андроид 5.0 LollipopПриятно, леко, бързо телефонче с оптималните за моите нужди и потребности екран от 4.7". Телефон в средния ценови клас.Доволен съм. Пасна ми в ръката.
                Колко памет от 8GB е отделена за инсталиране и обновяване на приложения?
                Oколо 3,5 ГБ е свободната памет. Това е може би най-интуитивния ( нЪл така е модерно) телефон, който съм имал до сега. Но имай предвид, че съм пристрастенкъм марката. И понеже интуицията е нещо относително ще уточня, че в моя случай иде реч за опции, приложенияи екстри по телефончето, които съвпадат с моите действия, навици и...мераци. Има много изгъзици, но са напълно приложими и улесняват лесния достъп до всяко действие. Менюто е опростено, а 5.0 Lollipop на Андро е приятен.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  ЛГ-тата имат много приятен дизайн, в неделя ги рових доста, но тоя бутон отзад...
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    ЛГ-тата имат много приятен дизайн, в неделя ги рових доста, но тоя бутон отзад...
                    Е адски удобен (визирам моята тояга G3).
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      batproho написа:
                      M5kov написа:
                      ЛГ-тата имат много приятен дизайн, в неделя ги рових доста, но тоя бутон отзад...
                      Е адски удобен (визирам моята тояга G3).
                      И на мен ми е удобен, включая и бутоните +/- на гърба до него. Много са ми удобни.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #12
                        Колеги дайте съвет, че пак трябва да преподписвам в м-тел и мисля да взема и аз някакъв телефон, че само жената е модернизирана в момента, аз бичим още на NOKIA E72 Гледам имат офертичка за HTC Desire 620G, накратко:- Процесор - MT6592M / 1.7 GHz/8 ядра- RAM:1 GB- Батерия:Li-Po / 2100 mAh- Операционна система:Android 4.4.2 KitKat- Две SIM карти- Вградена памет:8 GBпотърсих за мнения чичко гугъл ама нещо нищо не намирам, бива ли я тая машинка или да гледамнещо друго - ще се ползва за разцъкване на някоя и друга игра и естествено за телефонни разговори, другите екстри и т.н. много много не са ми ясни за това и не ги ползвам
                        punto HGT

                        Коментар


                          #13
                          И вероятно ще ти го предоставят заключен към ментел. Не е нещо особено, виж в revo за подобни, а договора си го направи за най-късия срок и при изгодни за теб условия.Аз пък си бичим с Nokia 1100
                          Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                          Коментар


                            #14
                            По думите на колежката в магазина телефона не е заключен, довечера ще го прабвам с една м-телска и една глобулска карта да видя как ще е, пък и да е заключен вече е късно за любов, отнесох го като куцо пиле домат
                            punto HGT

                            Коментар

                            Working...
                            X