Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бар в центъра на София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бар в центъра на София

    Колеги, в края на годината искам да направя едно събиране на бивши колеги, защото правим десет години откакто почнахме работа. Бяхме цяла група и на всички ни беше първа работа и екипа беше супер. С времето всички сменихме местоработата и се разпиляхме и сега искам да ги събера и да се видим пак след 10 години Дайте идея за някакъв приличен бар. Трябва да е максимално приемлив стилово, че не знам кой накъде е залитнал във времето :P Ако има някое местенце, което си заслужава наистина може и да не е в центъра. Не пречи. Писал съм в центъра, защото ми звучи най-честно откъм придвижване. Да няма привилегировани или поне не много
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Не знам що се притесняваш кой на къде е залитнал с годините :DВече 15 години от как сме завършили техникума, но не ни пречи да се събираме за годишнината и да пием бири в Борисовата... :D

    Коментар


      #3
      Ако искаш бар тип дискотека, да си има джамборе и да не се чувате много много имам няколко варианта: 1) 365 на паметника Левски - има едни по закътани сепарета отстрани за РД и подобни сбирки, музиката е як наркомански хаус! Може да се види във фейса какви партита ще са и кой ще пуска Минусите са, че можеш да видиш всякакви индивиди и малчугани, а и след 12 се пуши и става страшна смрад!!!!2) Мементо на Раковска е малко по-културно, там си е за винце, ако има някакво парти е малко по-лудница, но обикновено е спокойно! Скоро ще отворят beach bar и ще ги слеят и отвън ще се пълни доста - не е много подходящо за голяма компания! 3) Морганс бар на Стамболийски. Тук музиката е много странна - пускат всякакви неща и мисля, че всички ще са доволни, освен тези който слушат чалга. Лее се доста ром, цените са приемливи. Има големи сепарета, идеални за големи компании. Лошото е, че е малко тясно и като се напълни става доста задушно!
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        Я отидете в КамаСутра...недоволни няма да има.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #5
          По оферта е да се напият 1во и да минат през бар Париж....ще излезе по-евтино, а на пияна глава ще им се сторят кукли :D
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            Можеш да пробваш C2H5OH - Алкохол, зад Славейков.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Бих препоръчал и Дъ Корнер на бул. Черни връх. и Никола Вапцаров. Не е от най-евтините но пък обстановката е супер. Сервитьорките още повече Вечер след 22:00 има джаз на живо, поне аз като съм бил. Иначе като цяло е хаус и чилаут музиката за фон.
              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
              182A4.000 IAW49F
              LPG - Lovato EasyFast
              ----------------------------
              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

              Коментар


                #8
                dudulia написа:
                Можеш да пробваш C2H5OH - Алкохол, зад Славейков.
                +1Когато ходя на бар, само там!
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар

                Working...
                X