Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли фирма за електронен магазин.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ли фирма за електронен магазин.

    Въпроса звучи малко тъпо, въпреки, че знам, че няма как да извършваш търговия без да имаш фирма, но все пак се чудя дали има някаква вратичка първоначално да нямам фирма, не говоря за укриване на доходи. Евентуалните доходи ще си ги декларирам(макар, че никога не съм правил такова нещо понеже нямам странични доходи). Проблема е ,че играя с малка началана сума и не останаха пари за фирми и касови апарати. Сега много от вас ще ме критикуват "къде си тръгнал като нямаш пари" да така е и до някъде са прави, но все пак знам, че тук има юристи и ако желаят нека помогнат ако знаят нещо, ако пък ви се стори темата аморална моля да се изтрие. Другият въпрос е мога ли да ползвам примерно фирмата на мой близък за да извършвам законно дейността си.Ако първоначално играя без фирма какви са евентуалните глоби и актове. Благодаря предварително на тези които ще се отзоват
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Качи си артикулите в ОЛХ, базар.бг или друго.Тези магазини са загубена кауза без много пари за реклама.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Без да регистрираш фирма - (както каза колегата) само на частни начала, през някой сайт за обяви.Щом капитала е ограничен, не виждам смисъл да се напъваш за собствен магазин.

      Коментар

      Working...
      X