Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за категория "А"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за категория "А"

    Привет на всички!Скоро ще се прибирам в България за почивка. Най-важното нещо, което искам да свърша е да изкарам книжка за категория "А". Имам "B" и "C", и малко опит с ,,CZ
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    #2
    По начина, по кото се провеждат курсовете за кат. А в БГ ще са ти необходими 6 часа. Гледам в подписът ти една прекрасна Сузана, значи можеш да караш. Ще ти трябва да овладееш елементите на полигона. Изпитът за кат. А е само полигон, щом имаш В и С.

    Коментар


      #3
      Може и да ги изкарват от полигона вече - виждах лятото курсисти на мотоциклет с табелка ’У’ и лек автомобил с изпитващ отзад

      Коментар


        #4
        Humppa написа:
        По начина, по кото се провеждат курсовете за кат. А в БГ ще са ти необходими 6 часа. Гледам в подписът ти една прекрасна Сузана, значи можеш да караш. Ще ти трябва да овладееш елементите на полигона. Изпитът за кат. А е само полигон, щом имаш В и С.
        Моята работа тръгна отзад напред: мотора и екипировката са купени, остава само книжката да изкарам. Трябваше да направя това преди много време, но не съм предполагал,че ще имам мотор някога.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          освен полигон имаш задължително градско каране 25 или 30 мин .за временето не съм 100% сигурен .На полигона 5 задъжлителни елемента .Сега на изпитите всичко се снима и не мисля ,че за по-кратко време от 20-30 дена ще минеш карането и изпита .После книжката в КАТ ,май 10 дена им беше бързата .Общо взето като си дойдеш в Бг първата работа ще ти е да се запишеш за курс ,за да ти стигне времето
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            tomazo написа:
            освен полигон имаш задължително градско каране 25 или 30 мин .за временето не съм 100% сигурен .На полигона 5 задъжлителни елемента .Сега на изпитите всичко се снима и не мисля ,че за по-кратко време от 20-30 дена ще минеш карането и изпита .После книжката в КАТ ,май 10 дена им беше бързата .Общо взето като си дойдеш в Бг първата работа ще ти е да се запишеш за курс ,за да ти стигне времето
            Аз ако успея за 30-35 дена да мина полигона, градското кормуване и да си взема изпита ще съм много доволен. Ако не ми остане време за смяна на книжката в КАТ, баща ми ще я вземе и ще ми я прати.
            SEAT Leon Cupra 300
            Triumph Street Triple 765 R

            Коментар


              #7
              А защо не изкараш в Йотебори?

              Коментар


                #8
                Humppa написа:
                А защо не изкараш в Йотебори?
                Тук ще ми излезе поне 1500 евро. Защо да давам тези пари, като в БГ мога да мина по-тънко?
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар

                Working...
                X