Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво мислите за този вид "работа"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво мислите за този вид "работа"

    Вижте какво открих [снимката]. Когато попитах човека за какво става въпрос ми отговори така:"Първо да ви кажа: "***"-това е система на обучение!И ако трябва с няколко думи да ви обясня, става въпрос за създаване на интернет магазин в eBay.com, като доставчик на продуктите ,които ще търгувате ще е amazon.com! Тази система на обучение ще ви покаже как да продаватена 330 милиона американци , без реално да имате разходи за магазин/склад, стока в наличност, работници, счетоводители куп дребни разходи като ток, вода, телефон и т.н. Ще ви дам един пример: харесвате си един тостер в amazon.comна стойност $10, копирате му снимката и описанието и го пускате като обява "продавам" в eBay.com за $20! Когато го купят(това се случва неизбежно когато се следват съпките в обученията на "***") вие получавате парите предварително в paypal.com, банката на eBay.com! От тях взимате $10 и плащате на amazon.com тостера и в графата "достави на адрес"се попълват данните на купувача , закупил тостера в eBay.com!Така реално без да докосвате, дори да го видите този тостер, вие го продавате и ще вземете печалба от $7 ($3-такса за eBay.com). Това е накратко. Ако съм ви заинтригувал, един колега прави Информационна презентация (БЕЗПЛАТНО) през skype всяка вечер от 20,20 часа с конферентна връзка за 8 човека. Там може да получите цялата и подробна информация за възможностите, доходите, реални примери от България с хора работещи по тази система-***, и техните успехи. И най-вече да вземете решение за себе си, на база цялата информация по темата! Само да добавя: Вие на мен НЕ дължите пари и НЕ искам да ми давате! Много хора са предубедени към обявите като цяло, но аз само ви информирам за тази възможност. Решението си е ваше дали ще се включите в ***-системата за обучение!Благодаря ви за това че отговорихте на обявата ми!"Та какво мислите за това?
    Drive It Like You Stole It | Гараж
    RIP Fiat Tipo '92 1.6

    #2
    Първият въпрос, който възниква, е защо някой ще си купи тостер за 20 долара в ибей, като може да си го купи за 10 от амазон? Освен това пейпал не е банката на ибей, нито за 20 долара таксата е 3 долара, но това са подробности. Според мен рано или късно ще те пипнат в ибей, защото съм убедена, че е против правилата им.... Според мен е кьор фишек - ако искаш да продаваш, поне го прави както трябва - вложи малко пари първо.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Не съм тръгнал да продавам, и на мен ми се вижда странно. А и ако евентуално стане продавача от амазон ако е мошенник аз ще го изям.
      Drive It Like You Stole It | Гараж
      RIP Fiat Tipo '92 1.6

      Коментар


        #4
        И естествено продавача от не праща покупката и ти си длъжен да върнеш парите на купувача, и вместо да спечелиш 10 губиш 20. Купи, имай го в наличност, препродай и спечели. Това е тънка имама, защото звучи логично на пръв поглед, но като се замислиш колко въпросителни ще изскочат още.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #5
          Сега станаха известни power bank, от тях съм проддал десетина-пускам обяви тук и там,когато някой поиска да купи аз купувам по-евтино,и съм на печалба няколко лева
          Drive It Like You Stole It | Гараж
          RIP Fiat Tipo '92 1.6

          Коментар


            #6
            Това е някакъв вид дропшипинг. Не ми се влиза в детайли да им чета глупостите. С 2 думи- не се занимавай. Дори да спечелиш 100$, ще те прецакат 1 път и не можеш да си покриеш разходите. Дропшипинга мисля, че официално не е забранен, но хич не го харесват от Ибей. Факт е все пак, че маса народ го практикуват. А и няма да имаш много клиенти, които да се минат да ти купят по-скъпия тостер.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Изобщо не съм мислил да се занимавам с това, просто питах за Вашето мнение :Д
              Drive It Like You Stole It | Гараж
              RIP Fiat Tipo '92 1.6

              Коментар


                #8
                Stann написа:
                Сега станаха известни power bank, от тях съм проддал десетина-пускам обяви тук и там,когато някой поиска да купи аз купувам по-евтино,и съм на печалба няколко лева Wink
                Stann написа:
                Изобщо не съм мислил да се занимавам с това, просто питах за Вашето мнение :Д
                А сега де...
                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                Коментар


                  #9
                  говорех,че не съм мислел да се занимавам с Ebay,Amazon,etc.А Power bank батериите съм ги плаащал аз,след което ги препродавам по-скъпо.Така имам контрол над стоката.
                  Drive It Like You Stole It | Гараж
                  RIP Fiat Tipo '92 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Така е по-ясно.Моето мнение по темата е, че човек лесно може да изгори с подобни схеми.Колегите по-горе са описали как.Като цяло за да има смисъл от онлайн търговия, си трябва доста отделено време а и по голям набор от стоки. Само че както почтеността на търговеца ( неговият рейтинг) е изключително важна.Аз лично от ebay купувам само от търговци с голям брой отзиви и рейтинг и 98.5+, а ако е нещо супер дребно може и да сваля летвата до 97% търсейки по-добра цена или безплатна доставка.А рейтинг не се трупа толкова лесно.
                    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                    Коментар

                    Working...
                    X