Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    tomazo написа:
    Колко мача Бербатов напускаше разплакан стадиона ,колко пъти майка му си е тръгвала по същият начин ...Иначе към днешна дата всеки фен на цска си го брои ТЕХЕН :D
    И на мен това винаги ми е било много смешно и не разбирам откъде идва. Никога съм чувал или чел Бербатов сам да се определя като армеец, цесекар и т.н., по-скоро би трябвало да мрази в червата олигофрените дето го псуваха навремето.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #77
      Само на мен ли ми се струва, че Гуардиола съсипа златен отбор!?
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #78
        kiro_of_the_day написа:
        Само на мен ли ми се струва, че Гуардиола съсипа златен отбор!?
        според мен ти се струва .доста малшанс имаше спец.в шамп.лига (мача с порто е изключение ) :D Барса в момента играят уникален футбол просто ,с тая защита .Забраната за трансфери ще им дойде добре с новите звезди .Общо взето шампион на страната и полуфинал в ШЛ си е супер постижение за Байерн с толкова контузени .
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #79
          tomazo написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Само на мен ли ми се струва, че Гуардиола съсипа златен отбор!?
          според мен ти се струва .доста малшанс имаше спец.в шамп.лига (мача с порто е изключение ) :D Барса в момента играят уникален футбол просто ,с тая защита .Забраната за трансфери ще им дойде добре с новите звезди .Общо взето шампион на страната и полуфинал в ШЛ си е супер постижение за Байерн с толкова контузени .
          Аз съм на друго мнение. Пеп е хиена и не отива в отбор, който трябва той да гради. Добър тренер е, но нищо особенно. Тази Барса, която му я предписват е дело на Риикард. Отиде в Байерн и искаше да направи нещо различно и много се объркаха нещата. На домашната сцена -ОК. Ама там те изкупуват всичко на пазара и нямат конкуренция. Та жалко за добрия отбор.Енкире сега в Браса научи отбора да играят на контри, много добре. Триото отпред е меко казано перфектно. Неймар и Суарез си заслужиха парите до последното евро. Докато още ме е яд, защо Реал купиха Бейл.Абе с две думи за Пеп, той умеее само един стил на игра и не променя никога схемата. Трудно е години наред така да играят твоите отбори и да не те разгадаят.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #80
            Точно налаганият от него стил на игра ме дразнил Едни безкрайййййййййййййййййййни подааааааааааааааааааааааааванияяяяяяяяяяяяяяяя... ... ..би му .... м..амата ... Скука до побъркване. Последните мачове на Барса под негово ръководство бяха трагедия - ПЪЛНА трагедия. Байерн преди Гуардиола беше фъртуна ако ме разбирате.... Юп ги беше направил МАШИНА!В началните мачове под негово ръководство играчите от време на време превключваха на старата вълна като не вървеше и чудото ставаше. Сега са поредния скучен отбор.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #81
              Дааа. И на мен ми действа преспивно. Ама сега Барса играят по приятно при Енрике. И хващат окото, дори и да не си им фен.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #82
                нещо не знам ама май не гледате нещата в детайли :D Пеп е един от траньорите с най-разнообразна схема на игра .Детайлно и т.н.Ако отбора на Пеп е бил наследство на Рийкард ,то Енрике има принос 0 по тая логика Недейте моля ви се ...Немското първенство е много разично .Футбола е съвсем друг .Схемата на на игра на един отбор я правят футболистите .Знаеш ли колко отбори искат да играят като Барселона ,реал и т.н. ама не става Абе треньорската професия е много сложна ,но Пеп е един от най -големите към днешна дата .
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #83
                  Началото на сегашните философията и стил на игра на Барселона поставя Кройф. Иначе за протокола, и за мен тики-така е най-противния стил за неутралния зрител. Пред него предпочитам да гледам дори "катеначо" или безкрайните центрирания на някой английски отбор от Лига 1. А ако някой каже, че стилът на българските отбори е по-скучен, ще отговоря, че те въобще не участват в класацията, защото тяхната игра е изцяло друг спорт :D
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #84
                    Е тук сме на различно мнение Лошо няма де. Не казвам, че е като Бенитез или Ван гал...тия дето минат отбор няма в следващите 5 години. Просто Пеп играе с еднаква схема и никог анищо не променя. А ядрото наследи от Риикард. Преди Риикард за Барса беше празник ако се класират за квалификации за ШЛ. Единственото, което направи Пеп е да наложи Меси за сметка на Роналдоньо. Иначе играе с една схема, по един начин, и прави глупави трансфери. 100% съм сигурен, че ако сега беше в Барса Суарез щеше да играе на крилото. Както беше с Ето’о накрая, Санчез, Давид Вия. Играчи, които са 100% централни, той ги караше на крилото заради Меси. За мен най-донрия е Сър-а. На него му трябват 4-5 играча и 10 дървета и е направил отбора шампион.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #85
                      Гуардиола направи много промени в Байерн Мюнхен. Както Киро по-горе написа, испанецът се "постара" да превърне една добре сглобена от Юп машина в скрибуцаща такава. Ето снощи например ми направи впечатление излизането на Лам и разминаването му с трЕнера. Гуардиола гопрегърна с изкуствена усмивка, но германецът с типичната си природа избяга куртоазията и предпочете без думии жестове да изпише на лицето си всичко, което мисли и се случва в сегашния Байерн. Дори пред ТВ екрана се усещашенапрежението...И все пак още с назначаването на испанеца за трЕнер в Бавария всички отчитаха огромния риск, който поемат, но пък да ги питаш Румениге, Хопфнер и Хьонес за чий не задържаха Юп Хайнкес, а залитнаха по човек с толкова далечни за германския футбол стил и идеи.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #86
                        Защото и германския футбол се променя ,а за шампионската лига трябват различни от германския футбол идеи.Отборът на Юп беше нещо уникално ,но да се задържи това ниво е още по трудо.Доста от играчите са на възраст .много бързо забравихме Байерн от началото на годината и края на миналата .
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #87
                          Ако перефразирам Ибра - "Дадоха му Ферари, а той го кара като Фиат!".
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #88
                            tomazo написа:
                            Защото и германския футбол се променя ,а за шампионската лига трябват различни от германския футбол идеи.Отборът на Юп беше нещо уникално ,но да се задържи това ниво е още по трудо.Доста от играчите са на възраст .много бързо забравихме Байерн от началото на годината и края на миналата .
                            Не мисля, че трябват различни идеи щом, като с тях Байерн беше безапелационен в ШЛ, а годинапо-късно немския футбол стана първи в света. За 2 годинки след ерата Хайнкес Байерн е по-близо доизходното си ниво. С Гурадиола баварците бележат регрес. Бозавите в управата им също го признаха.И друго. Гуардиола скоро пипна на място, където въобще не трябваше да бърка...След първиямач с Порто той смени доктора на отбора, който е работил в този клуб близо 40 години. Обвини го заради огромния брой невъзстановени играчи. Докторът по-късно не му остана длъжен и обяви, че се е видял в чудо, когато в лазарета са започнали да попадат и доказанис издръжливостта си футболисти, като част от тях ( Алкантара, Мартинес ) били пренасочване за лечение в...Испания. Взаимните обвинения бяха потушени за сметка...на германеца, а близо месец след това се видя резултатътот това, когато на Камп Ноу след 70 година баварците бяха свършили, като мъжки заяк за разплод.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #89
                              е то тоя доктор е на 80 години докога да го държат :D Това е все едно Мишо Илиев да е доктор :D До тук казаното единица за фрайбург на 7.00 коеф изглежда като подарък следващият кръг в германия
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                #90
                                tomazo написа:
                                е то тоя доктор е на 80 години докога да го държат :D Това е все едно Мишо Илиев да е доктор :D До тук казаното единица за фрайбург на 7.00 коеф изглежда като подарък следващият кръг в германия
                                Хахах. Може 1Х, да стане. На който му стиска да слага 1-2к и после да си купи Крома
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X