Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Явно ти знаеш повече от всеки давай осветли ни и нас,мен като цесекар какви са дълговете?
    Умнико
    Е46 330d 2++

    Коментар


      Абе ти си голям инфантил, жалко е че такива се размножават. Още преди няколко дни спориш като дете за тез пари, че били платени. Хората писаха, че не били платени той пак. И няма да ти търся статии, щот като ти каза Киро за писмото, че сте Латекс и било измислено...кон с капаци гледа квот му е кеф и се пишв моралист.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Сега искаш да кажеш, че цска не е имало дългове ли?
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          Ти знаеш повече от мен и останалите кажи да науча и аз умнико
          Е46 330d 2++

          Коментар


            Тук нещата отиват на темата с абсурдите.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              dasteri777 написа: Преглед на мнението
              Кириле докато не си почнал да пиеш как ще коментираш това "Държавата 27 г плаща данъци и такси за ГейАрена"
              Това дали пия, кога пия и колко си е лично моя работа.
              Нито ме знаеш, нито ме познаваш за да ми даваш оценки.
              Стойностните хора, които направиха, развиха и бяха полезни със знания умения, технически съвети и какво
              ли още не за този форум вече не влизат тук или не пишат тук заради индивиди като тебе.
              На такива като тебе не им трябва да пият за да се държат или за да изглеждат като идиоти!

              Той тръгнал да дири сметка на някой дали плаща или не по някакви медийни бомби за отвличане на вниманието.
              Сегашния областен управител на София е някакъв топидиот явно.
              По стечение на обстоятелствата предишната работа беше именно в отдел "Държавна собственост"
              в една Областна адинистрация и мога да разпозная кьор фишеците, защото материята ми е до болка позната.
              Бих ти дал редовния си съвет да мислиш с главата си а не с телевизора си, но е видно, че няма смисъл;
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                Кире какво им се връзваш на тия фейсбукпсевдофенове ,дето черпят информация от пишман сайтчета .То защото са такива сегашните фенове ,затова има и толкова публика по стадионите ( 90% освободени от физическо )
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  За разлика от теб аз не съм в България томазко.
                  Но когато съм ходя а не съм псевдо фен като теб.
                  Значи и това не е вярно не държавата а Левски си е плащал всичко,държавата и тоз областния лъжат.
                  Ейй това говедото е странна порода животно.
                  Е46 330d 2++

                  Коментар


                    До сега не прочетох едно мнение по темата,само Кирето направи един плах опит дали ракията му е дошла малко не знам но никой не каза нищо.
                    Кирето обвини общинския че лъже,Кайчо се заяжда,томато ли е томаско ли е и той.тои от фенове на говедата други не съм и очаквал.
                    Дали ако съм фейсбук фен ще си направя татуировка на ЦСКА,дали ще си купувам новия екип,знам ли явно съм.
                    Е46 330d 2++

                    Коментар


                      Кой екип си купи, оранжевия ли? Добре, че спечелихте търга за емблемата, че трябваше под нея да си татуираш на Литекс...хаха. Аз се опитах да ти обясня, ама ти не вдяваш. И двата отбора са били под закрилата на държавата дълго време и преди и след 89та и двата отбора са с огромни задължения. А ти си седнал да хвърляш кал по единия отбор (като фен на другия), при условие, че твоя отбор е в същото положение. Каква е логиката. Какво те итересуват Левски, нали си от другите. Гледай си в твоята купичка и това е.

                      Ще ти кажа къде е проблема - > в липсата на уважение и лумпенските прояви като твоите, без значение от клубна принадлежност. Аз като гледам футбол и се радвам на играта и на изпълненията на футболистите. Фена на Реал М съм, но не мразя Барселона и като видя хубави изпълнения с автори Меси, Иниеста, Шави съм радостен, че мога да ги видя. Гледам Ф1 и съм фен на Шуми и Фетел, но не ми пречи да кажа, че Алонсо е един от най-великите пилоти, които съм гледал. Гледам и много волейбол и въпреки, че съм Левскар има много играчи от ЦСКА, които харесвам. Отделно, че спортувам активно и дори и след загуба, никога не ми е пречело да стисна ръка на играчите от другия отбор и да ги поздравя. Когато отбора в който играя загуби означава, че ние не сме си свършили работата на игрището като другите и можем само да ги поздравим и да работим повече за да победим следващия път.

                      Когато си фен е същото, твоя отбор като загуби, защо трябва да мразиш другия? Те са си свършили работата по-добре...това е. Но не - географското ни местоположение определя омразата като по силното чувство.
                      Аз съм фен първо на спорта, а на такива като теб (без значение от цвета - син, червен, зелен, оранжев), както казва Вили Вуцов - ако ви сложат на бесилото, аз ще ви ритна столчетата.Хора с първични инстинкти, без възможност за преминаване на мисъл през главата. Тя (главата) ви служи за баланс и от нея идват съгнали, които ви казват да не пикаете по ъглите.

                      Ако си разбрал - радвам се, ако не си с кеф ще продължа да ти вбесявам малката душичка.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Душичката не можеш ми я вбеси щот съм не едно много хубаво място,и затова съм фен защото си харесвам отбора а не че гонзо или някой друг левскар играл красиво и да му се радвам
                        Но вас продължават да ви подкрепят 27 г след 89
                        Това честно ли е
                        Е46 330d 2++

                        Коментар


                          dasteri777 написа: Преглед на мнението
                          Душичката не можеш ми я вбеси щот съм не едно много хубаво място,и затова съм фен защото си харесвам отбора а не че гонзо или някой друг левскар играл красиво и да му се радвам
                          Но вас продължават да ви подкрепят 27 г след 89
                          Това честно ли е
                          На покойника какъв беше формалния повод за да му отнемат безвъзмезното право на ползване от Министерство на отбраната?
                          А?
                          Това че не сте дали 1 ст. данък сгради и такса смет! Това честно ли е?
                          А първо си гледайте във вашата кочина!

                          п.п. Аз пък съм на най-хубавото място на тая планета - България! И в частност Кюстендил.
                          Последна редакция от kiro_of_the_day; 19.09.2017, 10:41.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            Ама как си го написАл само, със сигурност нЕма да те разбере човекОт.


                            Кой екип си купи, оранжевия ли? Добре, че спечелихте търга за емблемата, че трябваше под нея да си татуираш на Литекс...хаха. Аз се опитах да ти обясня, ама ти не вдяваш. И двата отбора са били под закрилата на държавата дълго време и преди и след 89та и двата отбора са с огромни задължения. А ти си седнал да хвърляш кал по единия отбор (като фен на другия), при условие, че твоя отбор е в същото положение. Каква е логиката. Какво те итересуват Левски, нали си от другите. Гледай си в твоята купичка и това е.

                            Ще ти кажа къде е проблема - > в липсата на уважение и лумпенските прояви като твоите, без значение от клубна принадлежност. Аз като гледам футбол и се радвам на играта и на изпълненията на футболистите. Фена на Реал М съм, но не мразя Барселона и като видя хубави изпълнения с автори Меси, Иниеста, Шави съм радостен, че мога да ги видя. Гледам Ф1 и съм фен на Шуми и Фетел, но не ми пречи да кажа, че Алонсо е един от най-великите пилоти, които съм гледал. Гледам и много волейбол и въпреки, че съм Левскар има много играчи от ЦСКА, които харесвам. Отделно, че спортувам активно и дори и след загуба, никога не ми е пречело да стисна ръка на играчите от другия отбор и да ги поздравя. Когато отбора в който играя загуби означава, че ние не сме си свършили работата на игрището като другите и можем само да ги поздравим и да работим повече за да победим следващия път.

                            Когато си фен е същото, твоя отбор като загуби, защо трябва да мразиш другия? Те са си свършили работата по-добре...това е. Но не - географското ни местоположение определя омразата като по силното чувство.
                            Аз съм фен първо на спорта, а на такива като теб (без значение от цвета - син, червен, зелен, оранжев), както казва Вили Вуцов - ако ви сложат на бесилото, аз ще ви ритна столчетата.Хора с първични инстинкти, без възможност за преминаване на мисъл през главата. Тя (главата) ви служи за баланс и от нея идват съгнали, които ви казват да не пикаете по ъглите.

                            Ако си разбрал - радвам се, ако не си с кеф ще продължа да ти вбесявам малката душичка.

                            Коментар


                              О, нямам големи очаквания към него, но знае ли човек...това да си татуираш емблема на футболен отбор и да ти е топ гордост. Наистина имах надежди, но се оказа като онази приказка за извънземните " Виждал съм, но няма"
                              На кое хубаво място ди другарю? Да не си на Градския стадион в Ловеч?хахах

                              П.П. Абе, ти като такъв виден ден, купи ли си навремето от акциите на Лупи? И какво ги правиш сега?
                              Ети и малко четиво

                              https://gong.bg/bg-football/a-grupa/...miliona-333399

                              Честно ли е питам аз като теб и отговор не чакам.

                              Ето и още
                              https://www.sportal.bg/news.php?news=650069

                              Питам пак като теб..честно ли е?
                              Последна редакция от Kay_; 19.09.2017, 11:50.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Явно сега да си фен е да имаш татуировка на отбора ,да си рядко заблуден и Необективен ,и да гледаш най-вече в кошницата на дръугия отбор .
                                А дали разбираш тая велика игра наречена Футбол ,дали си я играл някога и т.н. няма никакво значение . Важно е да си фен .НА какво ,защо няма значение Важно е да си фен .
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X