Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dikanio написа:
    Flow написа:
    След отпадането на Германия, аз все повече съжалявам за Италия! Как можа този измислен Гр. Пеле да се подиграе с топката и Ноер?! Недопустимо държание и съответен резултат, жалко! А, Италия беше силна и играеше умно - браво на Конте!
    +1 Ти остави Пеле, ами Заза ли е, Дзадза ли е, уж големия дузпаджия, дето влезе накрая специално, за да бие дупза! Абсолютен клоун!
    Този пък, да го пуснеш в 120 минута с единствена цел - дузпа и вместо да я вкара, показа на Ноер как се изиграе "дзазиното". Вярно така е, но неговия резил беше бързо покрит от пропуските на известните немски "майстори". Много добре го е казал Буфон "Лудост е Германия да пропусне 3 дузпи и това да не е достатъчно да ги победим". Какво да пишем какво да говорим, Италия пропусна страхотен шанс при дузпите и то шанс предоставен от Германия!А относно Германия: Мислих си че е по-силна. От 20 до 45 мин. очаквах че всеки момент ще вкарат гол. Също очаквах че във второто полувреме Франция ще бъде смазана, а то се получи обратното. Може ли немската машина да бъде разклатена от една дузпа в 46-та мин?
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    Коментар


      Проблема на Германия, и въобще на повечето отбори е вкарването. Всеки път когато някой от "топ реализаторите" пропуска (не знайно защо) се сещам за Ибрахимович... и за Алексис Санчес. Това с дузпите е антифутбол, а пропуските от дузпа са признак на слаба психика... Нищо чудно Португалия да стане шампион, макар и да се "събудиха" в последния мач, оставят блудкав послевкус. Дано поне не станем свидетели на грозни съдийски намеси и добутване на французите. Надявам се на хубав открит мач, въпреки големия залог.
      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

      Коментар


        Браво на Португалия!Направиха мач с който заслужиха титлата!
        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

        Коментар


          Дгд Киню :D ,нямаше как да е по красиво ,особено след като мангала напусна преждевременно от малкото видяно ,няма да стане успешен треньор от него !
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            Много политически некоректно се получи снощи... Къде отидоха евроатлантическите ценности!?Белите /почти / европейци пребиха черните почтиевропейци. Очаквам дело в Страсбург.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              Както казва др. Христо Стоичков, който играе -пИчели, който не играе ,губи. Снощи мореплавателите играха и оскубаха перушината на омърлушените петли . ПП. Видя се че Нани е прав като каза преди дни ,че Португалия не е само Роналдо !!!!!!Даже без него играха още по добре.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                коцев написа:
                Както казва др. Христо Стоичков, който играе -пИчели, който не играе ,губи. Снощи мореплавателите играха и оскубаха перушината на омърлушените петли . ПП. Видя се че Нани е прав като каза преди дни ,че Португалия не е само Роналдо !!!!!!Даже без него играха още по добре.
                По скоро си играха като всеки друг път. В колективен спорт е важен колектива. За над половината отбор това си беше последен шанс да напарвят нещо на голямо първенство. ЗАщитата и нападението на Португалия е на над 30 годишна възраст. Явно опита си каза думата. Гледайки цялото първенство така и не схванах защо Погба срува 120млн...и защо ходи така все едно единия му крак е с 10-15 см по-къс от другия? Гледайки финала изглеждаше все едно Сисоко струва 100млн, а Погба е футболист на Газелек Аячо.Колкото и оплюван и не харесван да е Пепе беше №1 в защитата при спечелването на две ШЛ и Европейската купа.Пък на Роналдо ми писна да му гледам кривите гримаси. Добре, че играе за Реал иначе много щях да го товаря
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Доста скучен футбол се игра на това европейско. За мен интрига представляваше само кой 3-ти отбор от групата ще се класира и как ще се разпределят потоците. Самите мачове... бяха на средно ниво.
                  Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                  Коментар


                    И каква стана тя, оказа се че само с 2 мача спечелени в игралното време може да станеш шампион. Според мен Португалия не беше най-добрия отбор, но съдбата не е справедлива понякога, във футбола няма никаква логика. След като Кристинка излезе взех да се колебая за кого съм, взех да колоня към портокалите, но ме беше все едно.И още нещо, ако друг играч се рееше в треньорското поле съдията нямаше ли да му покаже червен картон, но той го подмина з/о не е кой да е, а Кристинка. Омръзна ми да приказват само за него, където и да отвориш по медиите все за него, имам чуството, че ако отворя консервена кутия от там ще излезе пак той.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      NikMar написа:
                      И каква стана тя, оказа се че само с 2 мача спечелени в игралното време може да станеш шампион. Според мен Португалия не беше най-добрия отбор, но съдбата не е справедлива понякога, във футбола няма никаква логика. След като Кристинка излезе взех да се колебая за кого съм, взех да колоня към портокалите, но ме беше все едно.И още нещо, ако друг играч се рееше в треньорското поле съдията нямаше ли да му покаже червен картон, но той го подмина з/о не е кой да е, а Кристинка. Омръзна ми да приказват само за него, където и да отвориш по медиите все за него, имам чуството, че ако отворя консервена кутия от там ще излезе пак той.
                      С 1 мач колега Иначе да.. футбола е може би най-неподвластния на логиката (гледайки статистически) спорт. Например във волейбола, в тениса - като погледнеш статистиката от мача, веднага можеш да кажеш кой го е спечелил, но при футбола не е така
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        Абе то и там, ако не беше гола с глава на Роналдо, мача си отиваше на 0:0 и щяхме да имаме шампион без победа/загуба в редовно време
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Абе кой победи за последно европейския шампион Португалия? Не не ... не беше честно този отбор, тази добре смазана машина за голове да не участва на европейското :D :D
                          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                          Коментар


                            Мммм, да. От Япония паднахме, ама бихме Португалия. Определено сме се готвели са европейско, а не за световно...
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              noriaga написа:
                              NikMar написа:
                              И каква стана тя, оказа се че само с 2 мача спечелени в игралното време може да станеш шампион. Според мен Португалия не беше най-добрия отбор, но съдбата не е справедлива понякога, във футбола няма никаква логика. След като Кристинка излезе взех да се колебая за кого съм, взех да колоня към портокалите, но ме беше все едно.И още нещо, ако друг играч се рееше в треньорското поле съдията нямаше ли да му покаже червен картон, но той го подмина з/о не е кой да е, а Кристинка. Омръзна ми да приказват само за него, където и да отвориш по медиите все за него, имам чуството, че ако отворя консервена кутия от там ще излезе пак той.
                              С 1 мач колега
                              Хърватия-Португалия 0:1Португалия-Франция 1:0Не казвам в редовното а в игрално време без дузпи.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Като статистика се водят резултатите от редовното време. Пор-Уелс 2:0. Само това е победата
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X