Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е за тия приказки ти пиша шестица с два плюса .
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      "Ако преди жребия сложите някои топки в хладилника, после много лесно ще разграничите студените от топлите, докато ги докосвате. След като ги пипнете, вече знаете какво има в тях", заяви Блатер пред La Nacion.
      Мнооого кирливите ризи започнаха да вадят тези. След, като от ФИФА признаха за нагласения шампион от световното през 1978 г (домакинът - Аржентина), сега Блатер разкри как се дирижира жребий за големи първенства организирани под егидата на УЕФА ( разбирай ШЛ, Европейско и Лига Европа). Баси. Тия ми утрепаха последното детско останало в мен.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        Е па Ботев го е казал още преди 150 години ,че :лъжа и измама на таз пуста земя царува :D :D :D
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          Минаха всички мачове от първия кръг на Еврото и нещо за момента първенството ми тъпее. Има само 2-3 мача с над 2,5 гола. Всичко друго е 1:0 или 1:1.И какво се оказа, че в Европа има доста страни, чиито отбори са добре подготвени и тактически и физически.Явно ние наистина сме доста зле
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            Kay_ написа:
            И какво се оказа, че в Европа има доста страни, чиито отбори са добре подготвени и тактически и физически.Явно ние наистина сме доста зле
            Според мен не са толкова атрактивни мачовете, защото дори и по-слабите отбори се борят, защото знаят, че имат реален шанс за класиране, като 3-ти в групата. Но все пак е още много рано за да се правят равносметки. А иначе да.... вижда се от това първенство, че вече почти няма слаби отбори, които да биеш ходейки и нашите национали вече са последна дупка на кавала и сме футболно джудже :D
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              Мен пък за сега приятно ме изненада Италия. Очаквах пак да излезат с тяхната скатана тактика, но Конте явно я сменил. Оставил е само трима от старите кучета и - газ. Много бягаха, добре играха и красиви голове направиха. Е, поне аз така видях мача, но какво да се прави - любимци са ми
              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

              Коментар


                Kay_ написа:
                Минаха всички мачове от първия кръг на Еврото и нещо за момента първенството ми тъпее. Има само 2-3 мача с над 2,5 гола. Всичко друго е 1:0 или 1:1.И какво се оказа, че в Европа има доста страни, чиито отбори са добре подготвени и тактически и физически.Явно ние наистина сме доста зле
                Зле сме явно.Една Исландия обаче ме вдъхнови. Доказа, че с тактическа дисциплина и сплотеност имена, като Роналдо, Нани, Пепе, Куарешма и сие - си остават само имена, ама не и отбор.Ние нямаме нито имена, нито дисциплина, нито колектив...То всъщност тактическата дисциплина е производна на останалата такава. Какво да искаме от играчи с акъл отдаден към "малките котета", дискотеките, татусите, скъпите коли и показността.Иначе самочувствието на иберийците им бе затъкнато в изходящото отверстие от малко или никому известните исландци. Освен с играта си, викингите впечатляват и с имената си, и ако сме свикнали с Гунарсон, Бярнасон, Арнасон, Сигурсон, Ангасон...и всьо такива думички римуващи се с анасон, какво да кажем за личните им - Биркир, Хьортур, Хаукур, Йогмондур...И веднага правя асоциирана препратка към филма "13-тия войн".Снощи гледахме подобни на ония диви викинги, но тези бяха опитомени да играят футбол...Па нищо, че половината им живот е минал сред студ и изхабена от ветрове пустош. Накефиха ме.ПС: Само този мач и Уелс - Словакия до някъде ми харесаха, но вярвам, че втората фаза ще бъде по-интересна въпреки, че с новия формат на Евро 16 отборите имат повече право на грешки.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  Flow написа:
                  Мен пък за сега приятно ме изненада Италия. Очаквах пак да излезат с тяхната скатана тактика, но Конте явно я сменил. Оставил е само трима от старите кучета и - газ. Много бягаха, добре играха и красиви голове направиха. Е, поне аз така видях мача, но какво да се прави - любимци са ми
                  И аз много се изкефих на играта на Италия. Даже за мен това беше най-добрия мач до момента. Играха красиво - с бързи атаки, с по едно подаване... Твърдо съм за тях!
                  Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                  Коментар


                    За сега моето голямо разочароване се нарича Белгия. Мислех ги за скрит фаворит, но...Все пак е рано де.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      ntodorov написа:
                      За сега моето голямо разочароване се нарича Белгия. Мислех ги за скрит фаворит, но...Все пак е рано де.
                      Нямат опорех халф. Докато пускат оня рунтавия и другия дето обикаля около наказателното (Азар) така ще са
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Проблемът им е стратегията тип последните години на съра начело на МЮ - тичай като муха без глава, за кво ти е мисъл.
                        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                        Коментар


                          Тъй като не ги бях гледал и най-вече заради журналистическите писания, че Белгия са някакъв фаворит, очаквах любимите ми/ни италианци да измъкнат максимум точка. А то какво се оказа - най-безидейния отбор до момента. Имаха късмет да са срещу една не много силна в атака Италия, която освен това никога не играе за разгром и унижение на съперника, а само колкото е нужно за победата. Представям си срещу отбори, които мачкат до последно (Германия или Испания примерно) как щяха да отнесат 5-6 гола и да се молят мача да свършва по-скоро Не мога да не похваля и другия отбор, който ми е симпатичен - Исландия. Вероятно заради липсата на опит проспаха началото на мача и допуснаха гол, но след това с малко късмет можеше и до пълен обрат да стигнат.
                          Прикачени файлове
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            Гледате ли Словакия- Русия!Словаците ми напълниха душата с тия два гола! Белгия и фаворит - глупостите на букмейкърите... Тия не ги обичам още от Енцо Шифо - беше се изказал неподготвен, през 94-та, че отбори като България свалят нивото на Мондиала.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              Италия сега ми заприличва на германците - стриктни, точни, премерени и вглъбени.Нищо екзотично не предлагат. Защитния им вал е дълго сработван, а в нападение и полузащита използват играчи в оптимална форма без да се робува на имена.Това ги прави доста непредвидим отбор. Все пак на няколко пъти срещу посредствената Белгия точно в защита показаха няколко неточности и те дойдоха от зоната на Дармиан - единствения извън карето "Ювентус". Все пак Конте се коригира навреме и мисля, че в следващия мач ще бъдат още по-убедителни.ПС: Ако Лихтщайнер беше италианец със сигурност Дармиан щеше да е на пейката. :P
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                А... и тоя път пак "специалистите" слагат сред фаворитите Англия...Траджеди! Тия криви джанти откак са измислили футбола - нищо ново в него не са измислили. Добре, че са взели едно домакинство та зорлем са го докарали с десетки шмекерии титла да вземат.Топка да не си като играят ингилизите!
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X