Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уникален ИЦО СТОИЧКОВ !

    Коментар


      veselin10 написа:
      Страшно се изкефих на "50 Сотичков". Фоерверките ги гледахме от терасата с "големия" заедно. Жалко е, че няма да видим такова нещо скоро. Веселбата беше как стана дузпата
      Аа вратаря на звездите се оказа много съобразителен
      Fiat Coupe 1.8

      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

      Коментар


        veselin10 написа:
        Страшно се изкефих на "50 Сотичков". Фоерверките ги гледахме от терасата с "големия" заедно. Жалко е, че няма да видим такова нещо скоро. Веселбата беше как стана дузпата
        Готино беше...Как лети времето само ?. Всички са поостарели, а сякаш вчера играха.Много се натъжих за Трифон Иванов. Много трогателно беше времето отредено в негова памет.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          И аз гледах шоуто, наистина са са постарали, НО имам едно голямо НО, очаквам доста хора да ме оплюят, но ще си го напиша. Няма да забравя в едно интервю Ицо след като се подписа в една от пещерите в Родопите, не помня как се казваше, тегли една майна на родината си като каза "какво е направила България за мен?" И сега това шоу, каква показноста, наистина беше голям футболист, но поне аз не знам друг да си е чествал така рождения ден. Като цяло каква беше идеята?
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            идеята беше ,че си празнува юбилея на тая дата и покани 40 000 на стадиона :D кой друг е празнувал така ...Няма нужда от Държавата за да го организира и направи ,макар грозния министър пак да беше там за снимките .Кофти само ,че не дойдоха доста от големите звезди и кофтито време .Всички с носталгия наблюдавахме остарелите звезди но пък това е живота .Смисъла като цяло е ,че футболът в България отдавна умря и му е нужен зверски рестарт ....да не пропуснем факта ,че доста пари са дадени за благотворителност и т.н. без да се набляга основно на това ,защото Попето раздаде 200 топки и се снима поименно с всяка .
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              Не отричам положителните неща и на мен ми беше готино да гледам старите звезди и че почитат един голям български футболист.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                NikMar написа:
                И аз гледах шоуто, наистина са са постарали, НО имам едно голямо НО, очаквам доста хора да ме оплюят, но ще си го напиша. Няма да забравя в едно интервю Ицо след като се подписа в една от пещерите в Родопите, не помня как се казваше, тегли една майна на родината си като каза "какво е направила България за мен?" И сега това шоу, каква показноста, наистина беше голям футболист, но поне аз не знам друг да си е чествал така рождения ден. Като цяло каква беше идеята?
                Споделям напълно твоето мнение. Ицо беше гениален футболист. Гледал съм го още когато 19-годишен беше в ЦСКА. Ходил съм и на тренировките, бях от постоянното присъствие пред Армията. Дискутирал съм с Пената и Жеков, абе живеех с ЦСКА. Ицо правеше чудеса още тогава и за мен изобщо не беше чудно, че беше забелязан от Барселона. Виждал съм го например как си пуска топката на 30-40 метра напред, надбягва целия противников отбор и влиза с топката във вратата. Имах голям негов плакат на стената вкъщи, който си стоя, докато се ожених. Дори имах същата прическа .Не искам да коментирам човешките му качества, но прави впечатление на вечно сърдито, вече 50 годишно дете. Сега пак се обидил - този път на тези, които не уважили юбилея му. Не разбирам какво му е толкова тържественото на това, че ставаш на 50 г. Вярно е, беше голяма звезда, но сега е просто един коментатор. Мисля, че много му липсват онези години, светлината на прожекторите, но няма как пак да е същото величие, никой не е вечен. Времето му е минало, има нови герои. И НЕ гледах шоуто, никога не са ми били интересни такива мачове.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Ей все ще се появи негативизъм. Факт е, че Стоичков е най-успеля български футболист. Бях на юбилея на Трифон Иванов за 30 години. Защо като цитирате разни неща не споменавате по какъв повод са казани?
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    Не, Веско, няма негативизъм. Мисля, че достатъчно написах за това какво беше за мен Стоичков и какво е и винаги ще бъде за мен ЦСКА. Просто не почувствах юбилея му като национален празник, това е всичко. А с изявленията си след мача, че изтрива от живота си тези, които са били поканени, а не са го уважили, Ицо за пореден път здраво пресоли манджата. Постигнал е изключително много като футболист. Това обаче не означава, че всички доживот трябва да му се кланят.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      че изтрива от живота си тези, които са били поканени, а не са го уважили
                      Според мен има голяма разлика от поканени и отказали да дойдат и от обещали да дойдат, а не дошли .Защото доста хора отидоха на стадиона очаквайки да видят Марадона ,Ромарио, Роналдиньо които първо обещаха да дойдат, а после се отказаха . В такъв случай се трупа негатив на Стоичков ,защото видите ли излъгал, че ще дойдат такива именити футболисти. А той няма никаква вина в случая. Така го разсъждавам аз ,пък каква е действителността един господ знае.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Днес на една бензиностанция на АМ Тракия видях отбора на Левски - около 16г. бяха... Лекенца и половина! Божинов много голяма следа е оставил в Левски за една година! Няма оправия българия футбол!!!
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          Квото и да правим ние левскарите си оставаме и тая година с калъвка ,а цесекарите с купа .Има нещо объркано в нашия футбол.
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            коцев написа:
                            Квото и да правим ние левскарите си оставаме и тая година с калъвка ,а цесекарите с купа .Има нещо объркано в нашия футбол.
                            Коцев, това ти беше 4444 мнение Честито! Сега ти от Литекс или от Левски си, че нещо се обърках? И ако си от Литекс, ще бъдеш ли евентуално от ЦСКА?
                            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                            Коментар


                              Червена България ликува! ЦСКА може и да го няма, да фалира, ограбен от алчни "собственици", треньори-комисионери и мениджъри, но остана завинаги в историята! Всъщност толкова се вълнувах снощи, все едно играехме поне полуфинал за КЕШ . Да, нямаше кой знае какво майсторство, но имаше много дух и себераздаване и публиката го оцени. Не мисля, че съдията повлия: голът на Монтана беше правилно отменен, а при положението за авантаж вече беше свирил фаул, още преди топката да попадне в откъсващия се футболист на Монтана. И разбира се - поздравления за футболистите на Монтана за мъжката игра, както и за Емил Велев-Кокала, който се доказа като голям мотиватор. Хареса ми и достойното му държане по време на интервютата след мача.А Борис Галчев много кратко и ясно каза най-важното: "Видя се, че може и без Сульо и Пульо от Танганайка!"
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                Сега ти от Литекс или от Левски си, че нещо се обърках?
                                И аз не знам от кои съм . Важното е да съм с победителите .
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X