Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След вчера в Лестър рядко се среща трезвен гражданин... Вероятно е някакво чудо в един ден града да се сдобие с шампион по футбол и световен шампион по снукър в лицето на Марк Селби (Веселяка от Лестър), чиято победа над Динг беше не по-малко драматична.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    Коментар


      dikanio написа:
      Много искам да се израдвам за Лестър, ама просто не мога. Ей тука добре е описано защо http://www.egoist.bg/#!/articles/van-gaal-wenger
      Тезата на автора ( българин разбирам) в презумпцията си е същата, като на всеки пишещ за БГ футбола ни журналист. Под всяко стръкче се търси съмнение. Ако не го намерим -си го правим сами.... Ако в Англия е имало този сезон някакво външно вмешателство ( въпреки, че се съмнявам някой от собствениците на Сити, Арсенал, Юнайтед, Челси, Ливърпул да преодолее съпротивлението на собственото си его па макар и за един сезон) , а шампионския отбор да е бил спуснат "свише" от Топ 5 си задавам въпроса - защо пък точно Лестър ? Защо "сценарият" на Висшата лига трябва да жертва силните си отбори с многобройни фенове по света...Та един Ливърпул с шампионска титла например ( липсва му вече над 25 години)със сигурност би докарал повече дивиденти в лигата и повече интерес сред милионите си фенове по света. А точно от интерес Висшата лига печели и акумулира пари. А това, че тя превърна едно първенство в лъскав театър си е така. Те разликите от година на година се усещат, но пък защо да ги съдим англичаните - намериха си модел и го превърнаха в зрелище. Пошлото в случая е, че обезобразиха феновете си...Кога преди 25 години ще се види изпразващ се от домакините английски стадион още в 75’ ? Английските фенове точно с това бяха пословични - с поддръжката си докрай независимо от резултат, класиране, значимост на мача. Нещо се обърква там.ПС: Скоро излизал ли е нов филм за английските фенове ? Гледа ми се нещо свежо на тази тема.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        ntodorov написа:
        ПС: Скоро излизал ли е нов филм за английските фенове ? Гледа ми се нещо свежо на тази тема.
        http://www.imdb.com/title/tt3150966/?ref_=nv_sr_4 Втора част на много добрия Rise of the Footsoldier, но още не съм го изгледал.
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          Кво става с моя Левски ????И нова трибуна ни направи бат Бойко и пак загуба на Герена .То хубаво направихме далаверата Монтана да ни даде мача а нашия сателит Черно море пък върна жеста и даде мача си на Монтана .Такива мисли ме спохождат а дали са истина не знам .
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            И двата мача днес 3:2 с гол в 90минута.
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Не съм гледал мача, но одеве само като видях, че последният коментар в темата е на коцев, разбрах че Левски са паднали :D Би бил идеален пресаташе на ЦСКА (бих казал и на Литекс, но там където отиват едва ли ще им трябва) :D
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                То чиляк да се не пише левскар щото шъ го изядеш с ушите барабар.Шъ мъ накараш да се пиша сега цесекар и да се радвам на носителите на Купата .
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  Това ми беше първия мач, който гледах тази година от БГ първенството и установих, че с право съм изгубил интерес.Само на мен ли ми се струва, че Левски загуби странно този двубой ? Головете за Локо Пд си бяха голове на Левски...Еле пък първия, когатоСашко Александров и Минев не можаха да се уточнят, кой от двамата да си забие автогол. В останалите случаи играчите на Левски правихашпалир на Камбуров и компания. ПС: Мразя, когато обличаме всичко в съмнения, но гледайки този мач, безпристрастно установявам гнила работа. Кой и къде е бил в заверата - не знам. Може и от Левски да подготвят почвата за следващия си трЕнер. Там открай време конците се дърпат отстрани и от хора, които не са във временната управа. Иначе за "обръщалка" от сорта 2-0 на полувремето и 2-3 след него и то в домакински мач на Левски би трябвало да има добро възнаграждение. И което е най-странно за мен в случая - оправдавам футболистите. В такъв безсмислен мач и добра почва за печалба, що да не ударят някой лев. Пък на ония под дъжда и по трибуните - бал съм мааа им.ПС: Това е лично мое мнение, не искам да ангажирам никой с него, не искам и спор. Снощи окончателно погребах интересът си към БГ футбола. Дано да е до време.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    И все пак нека да повярваме че всичко снощи е било истина без да е имало някакви договорки ,защото тогава по същия начин би следвало да мислим ,че и Ливърпул победи германците от нула на два , от един на три , до четири на три . Там договорка едва ли е имало .
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      коцев написа:
                      И все пак нека да повярваме че всичко снощи е било истина без да е имало някакви договорки ,защото тогава по същия начин би следвало да мислим ,че и Ливърпул победи германците от нула на два , от един на три , до четири на три . Там договорка едва ли е имало .
                      Е да де. Който вярва - отива на мач, който не - си седи, като мен у дома. Иначе футболът не е далеч от времето, когато по терените ще гледаме аналози на Скалата, Русефф, Трите хикса. Въпрос на време е да се пречупим и пак да напълним стадионите, новече с ясното съзнание, че не отиваме на съревнование, а на шоу.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        http://sport.plovdiv24.bg/639337.html Човекът ви е казал, да сте слушали
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          dikanio написа:
                          http://sport.plovdiv24.bg/639337.html Човекът ви е казал, да сте слушали
                          На мен ми направи впечатление интервюто на Илиян Илиев след мача.Запитан от репортера (цитирам по памет):- Вашият собственик Крушарски още преди мача каза, че срещата е твърда двойка.Ил. Илиев:- Аз говорих с него и му казах, че трябва по-малко да се приказва. Опс. Намерих интервюто. След 3.31. http://gong.bg/bg-football/a-grupa/m...-evropa-377336
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            на Локо им се играе в Европа .Още следващият кръг ще се види ,дали има някаква уговорка ,особено мача на Берое :D
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              tomazo написа:
                              на Локо им се играе в Европа .Още следващият кръг ще се види ,дали има някаква уговорка ,особено мача на Берое :D
                              Разбирам, че и на Берое им се играе. :P
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                ntodorov написа:
                                tomazo написа:
                                на Локо им се играе в Европа .Още следващият кръг ще се види ,дали има някаква уговорка ,особено мача на Берое :D
                                Разбирам, че и на Берое им се играе. :P
                                Те как иначе ,ще потдържат зрителския интерес Диемите .Ако не измислят ,нещо след като загубиха правата за английското ,кой луд ,ще им плаща по 4 лева да ги гледа само А група не знам :D
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X