Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ntodorov написа:
    Ами Пепе ?Тоя трябва да бъде забранен със закон.https://www.youtube.com/watch?v=1POV...&nohtml5=False
    +1. Малко останака играчите, които само играят. Варан е от тях. Но Пепе е отвратителен играач
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Пуул - Дортмунд - баси мача! При 0:2 Пуул ги бях отписал, пък стана 4:3...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        donnna написа:
        Пуул - Дортмунд - баси мача! При 0:2 Пуул ги бях отписал, пък стана 4:3...
        Страхотен мач. Атаки в двете посоки, чиста игра и без караници и симулации.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          donnna написа:
          Пуул - Дортмунд - баси мача! При 0:2 Пуул ги бях отписал, пък стана 4:3...
          Да, ама има и друг мач.

          Коментар


            Няма друг мач. Ливърпул продължава напред.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              stilo_new написа:
              donnna написа:
              Пуул - Дортмунд - баси мача! При 0:2 Пуул ги бях отписал, пък стана 4:3...
              Да, ама има и друг мач.
              К’от беше, беше. Кака се ожени. Дортмунд са аут.Иначе. Голям мач. Играта футбол снощи оживя на "Анфийлд".
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                ntodorov написа:
                stilo_new написа:
                donnna написа:
                Пуул - Дортмунд - баси мача! При 0:2 Пуул ги бях отписал, пък стана 4:3...
                Да, ама има и друг мач.
                К’от беше, беше. Кака се ожени. Дортмунд са аут.Иначе. Голям мач. Играта футбол снощи оживя на "Анфийлд".
                Определено, аз миналата седмица се оплаквах от качеството на футбола, ноо мачовете в Лига Европа доказаха, че ако искаш да гледаш стойностен футбол - там е мястото.БоРУСЕнско и Пул са ми били от симпатичните отбори и от цялата работа ме е яд, че единия от тях отпадна
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Откак Клоп застана начело на Ливърпул възбудих интереса си към тях.Този германец не е германец. Толкова емоции в един тренЕр трудно се виждат събрани на едно място.Мачът с Дортмунд беше деликатен за Клоп и той излезе изтънчено от тази ситуации. Със сигурност в Германияне са го намразили, а в Англия са го заобичали повече. ПС: Иначе Тухел нагледно показа, как един треньор може да обърка мач, а Клоп показа, как един отбор може да бъде обединен и нахъсан, като куче - убиец...па макар и в наглед безнадеждна ситуация.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    ntodorov написа:
                    Откак Клоп застана начело на Ливърпул възбудих интереса си към тях.Този германец не е германец. Толкова емоции в един тренЕр трудно се виждат събрани на едно място.Мачът с Дортмунд беше деликатен за Клоп и той излезе изтънчено от тази ситуации. Със сигурност в Германияне са го намразили, а в Англия са го заобичали повече. ПС: Иначе Тухел нагледно показа, как един треньор може да обърка мач, а Клоп показа, как един отбор може да бъде обединен и нахъсан, като куче - убиец...па макар и в наглед безнадеждна ситуация.
                    Да, бе. На фона на немските национали от вчера : Емре Чан и Иклай Гюндуган, като разбрах, че главния съдия (Джуниет Чакър) е турчин...леко се обърках. Някак си немско ми звучеше...
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Ей, не с лошо. ГЛОБАЛИЗАЦИЯ. Облагородяване на нацията. Щото е била скопена от Хитлер. Но това е за друга тема.Снощи мача беше силно запомнящ се. Беше черешката на таз седмичните мачове. Започна с Роналдо, през Меси, и завърши с това. Много енергия, емоция. Няма как да не направя паралел с мача на цк в Стара Загора. Как им се схващаха краката само... Или беше пунта мара, А? Абе.. Ще гледаме реванш.И друг паралел правя. Мача на финала м/у Ман Юн. и Байер в Истамбул. Головете в края. Незабравима емоция. Бях студент тогава. ЕХ... (Да се чете на български. Не екс...).Колеги, фенове на ЛС, искам да ви питам нещо: Вярно ли е, че ако купя билет за трибуна А за оставащите 4 домакински мача (цена от 60, 70 или 80 лв) с този билет влизам и на концерта на QUEEN. Баждеков го е казал на пресконференция. Ма искам някой да ми потвърди. Моля. И последно, Весо 10, ако четеш тук - тая клавиатура се скапа Точката не захапва Не бива така да пиша Натискам и нищо Та ако можеш пак да ми подариш !Моля празното да се чете като точки Натискам и нищо... Е, със сменен регистър става, но е несвойственоПак няма точка
                      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                      Коментар


                        Истината е, че отборите много по-малко ги "бОли" за Лига Европа, затова там играят освободено, мачовете са отворени и са значително по-атрактивни за зрителите. Тази седмица головете в този турнир са точно 2 пъти повече (20:10 и то без да броим дузпите между Севиля и Билбао) от тези в Шампионската лига. И понеже им е все тая, има още един плюс - няма грубости, разправии, съдийски "грешки" в полза на еди кой си, и всякакви други дразнещи зрителя накъсвания на играта.
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          Най-вероятно е така. Не се бях замислял. А нещо за билетите за трибуна А, а, Г-н Батков?В понеделник ще мина, де, но ми се щеше малко по-светло да ми е.
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            Ми така както си чета пресата се натъквам на едни данни дето отдавна се знаеха , но чак сега Иво Тонев тотото изплю камъчето . Че то излиза че Левски дължи полкова милиони колкото и ЦСКА ????? Шест милиона към НАП и ето че дължи и 8,300,000 към строителите а и отделно има към частни лица. http://donbalon.eu/news255943.htmlht...ews255917.html
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              Това се знае Коцев. За разлика от отборчето с 4 букви, любимият ни отбор ( мой и твой ) построй нещо което ще остане, а не е имало лапче-кебапче както при другите.
                              681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                              7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                              Коментар


                                коцев написа:
                                Ми така както си чета пресата се натъквам на едни данни дето отдавна се знаеха , но чак сега Иво Тонев тотото изплю камъчето . Че то излиза че Левски дължи полкова милиони колкото и ЦСКА ????? Шест милиона към НАП и ето че дължи и 8,300,000 към строителите а и отделно има към частни лица. http://donbalon.eu/news255943.htmlht...ews255917.html
                                Може и да излиза, но Левски си обслужва задълженията! Панимайш?Не ги ли обслужва - идват такива като мене или ликвидатори/синдици!
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X