Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз си мислювам по моя си начин . Явно е че един от двата отбора трябва да отпадне . Колко му е на босовете да се разберат така че загубили пари да няма от никого . Как така германците поведоха с 2:0 там а после Юве изравни второто полувреме ??? Как така тук Юве поведе първото полувреме също с 2:0 и пак последната минута германците изравниха???Дълбоко си мисля че едните които продължават си вземат полагаемите евро а загубилите за да не са капо играят тъй нареченото черно тото и пак печелят доста пари . И става така ,че е вълкът е сит и агнето е цяло.Почти не си вярвам на написаното , ама знае ли човек ?? А и като четох какви далавери са правили Блатер и Платини ,то пък смело мога да кажа ,че това си бяха отлично наредени два мача .
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      По някога в спорта е възможно да изпаднеш в моментен колапс и да стане не чуваното. Като ученик, когато тренирах волейбол, на състезания се е случвало да поведем на някой с 2:0 и ги убиваме с по 10 точки разлика в геймовете и да ни бият с 3:2. Мотивация ли пада, подценяване ли има...нз. За първия мач - Байерн 60минути правеха каквото си искаха и след 0:2 малко върнаха темпото. А Юве знаят, че вече имтрябва 100% гол иначе с домакинска загуба на 0 си за никъде. След като стана 1:2, Юве вече бяха в подем и така стана 2:2. Вчера беше нещо подобно. С изключението, че головете паднаха след груби грешки. Бардзали, като централен да изпусне 2 пъти нападател си е много. И онова чистене на Евра. Ми в 90+ минути, тая топка се чисти със все сила, че чак в Дортмунд да стигне.Не изключвам и да има шменти капели в цялата работа.dikanio, да ти кажа един мач от събота/неделя. ПСВ - Аякс, чиста 2ка.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Все си мисля ,че който и да е отбор от участниците в лигата ще удържи последните няколко минути 2:1 срещу германците .Има си начини и такива печени футболисти като тия на Юве много добре знаеха как трябва да се удържи такъв резултат . Да , ама ...... абе има нещо гнило в Дания.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          Днес се навършват 34 години от победата на ЦСКА над Ливърпул с 2-0 в София с голове на Стойчо Младенов в 77’ и в 101’ ( след продължение ).https://www.youtube.com/watch?v=vLiLcy-NsscВ първия мач на Анфийлд ЦСКА губи с 0-1, но с общ резултат 2-1 продължава напред за тогавашната КЕШ.Помня мачът в София в детайли. Точно той разпали интересът ми към футбола въобще. Година по-късно вече наживо гледах ЦСКА - Байерн Мх. 4-3. Чудеса бяха това за детските ми възприятия.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            Това беше в миналия век . В сегашния век такива резултати са недостижими от нашите дискотекаджии.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              коцев написа:
              Това беше в миналия век . В сегашния век такива резултати са недостижими от нашите дискотекаджии.
              Достижими са колега Коцев, достижими са и още как. За да не съм голословен прилагам следното инфо с видео:ГлеЙ, как вчерашните ни футбалери тренират утрешните ни футбалери:http://www.blitz.bg/sport/article/314002
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                Вече спокойно мога да си замина от тоя свят ,защото виждам бъдещето на футбола ни в здрави ръце. Хвала на такива треньори!
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  Чета една статия и ми става мъчно."Шокиращ антирекорд за Славия. "Белите" вече записаха 9 мача на своя стадион в квартал Овча купел, в които не са реализирали попадение. При положение, че общият брой домакинства е 12, това прави цели 75% ялови мачове в Овча купел, отбелязва "Меридиан Мач". Изданието посочва и още една любопитна статистика. Потресаващото е, че Славия има втората най-добра атака в първенството."
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    Kay_ написа:
                    Чета една статия и ми става мъчно."Шокиращ антирекорд за Славия. "Белите" вече записаха 9 мача на своя стадион в квартал Овча купел, в които не са реализирали попадение. При положение, че общият брой домакинства е 12, това прави цели 75% ялови мачове в Овча купел, отбелязва "Меридиан Мач". Изданието посочва и още една любопитна статистика. Потресаващото е, че Славия има втората най-добра атака в първенството."
                    Това си е за темата с абсурдите.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      ntodorov написа:
                      Kay_ написа:
                      Чета една статия и ми става мъчно."Шокиращ антирекорд за Славия. "Белите" вече записаха 9 мача на своя стадион в квартал Овча купел, в които не са реализирали попадение. При положение, че общият брой домакинства е 12, това прави цели 75% ялови мачове в Овча купел, отбелязва "Меридиан Мач". Изданието посочва и още една любопитна статистика. Потресаващото е, че Славия има втората най-добра атака в първенството."
                      Това си е за темата с абсурдите.
                      Там, сериозни теми се обсъждат сега и не е за футбол От 5 години живея до стадиона на Славия и не съм ходил на мач. Ама, така като гледам, нищо не съм изпуснал
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Аз пък не знам и къде е стадиона в Ловеч.
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          Що, бе Коцев? Латекс-а поне от 10-15 години са си фактор в Бг и са симпатичен отбор. Аз ако бях щях да ходя. Сега, на някви дербита с Левски, ЦСКА, може би щях да пропусна, че ми е мил живота, но бих ходил. Като ученик съм ходил на поне едно 50 мача на Етър. Нивото не е много високо, особено пък във Б, В и т.н., но за убиване на време и един пакет семки - става
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Аз съм голяма скрънза и не ми се дават 5лв да отида да викам , да се ядосвам , а на другия ден да гледам футбалерите да се движат в града със коли струващи над 100 000 лв и пътят да е техен .Едно време когато стадиона пращеше от публика футболистите до петък ходеха на работа / не зависимо каква е била / в петък ги събираха ,в събота тренираха и в неделя играеха за публиката . Нямаше залагания ,нямаше черно тото . След мача футболистите ги водеха на ресторант и там каквото пийнат и хапнат това им беше възнаграждението .И сега не им трябва никаква висша лига ,ами направо да ги правят аматьори и да играят за публиката .Нека получават пари от тия дето са изкарали от билети . Да ги видя аз тогава ще ходят във Син Сити и друсат гюбеци.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              Е, ти говориш за неща, които в този коменрсиален свят са невъзможни.Този вид футбол може да го видиш само на аматьорски турнири на малки вратички или в двора на някое училище
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Е па В грулата не е ли все от аматьори ??? И ЦСКА в мачовете си не събира ли повече публика отколкото на Славия и на Левски Абе ,куче влачи антерия ,казано по селски му .
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X